Головна

Розсіяний склероз.

  1.  Розсіяний склероз. хвороба Шарко

Y Йде від Муладхари або від Муладхари і Набха, точніше Лева Набха і Муладхара. Це більше відноситься до лівої сторони. Застосовуйте лікування для лівого каналу. Я знаю, про що йде мова. Я лікувала випадки РС. Руки і ноги приймають незвичайну форму, і, як наслідок, ці люди спотикаються при ходьбі. Я бачила щось дивовижне, коли чоловік і дружина одержимі. Коли той з двох, хто не отримаємо, захворює з тієї причини, що інший одержимий. Я спостерігала, що таке дивне явище відбувається, коли в муладхарі знаходиться Баддха, в лівій муладхарі. Якщо той, хто одержимий - чоловік, тоді він з лівого боку. Однак та, яка страждає РС - жінка, але не її чоловік. Без всякого сумніву - це питання про муладхарі. Метод лікування полягає в лікуванні дружини даного чоловіка. Але, якщо обидва одержимі, нехай лікуються обидва. Використовуйте гострі перці. Є багато методів, якими ви можете позбутися від одержимості. (Див. «Одержимість»).

Y Однак, проблема цієї ситуації в тому, що той, хто одержимий, не страждає РС. Тоді, як людина, яка одружується (або виходить заміж) на одержимою страждає РС. Причина РС і СНІДу в муладхарі. Проблеми Муладхари незліченні. Для того, щоб очистити від них муладхарі, слід бути поважними з нею і зберігати її неушкодженою. У шлюбі живуть зі святістю. І ця святість повинна бути опорою нашого життя.

Респіраторні захворювання. Це порушення роботи верхніх дихальних шляхів: носа, горла, бронхів. (Див. «Лікування Вішуддхі" і "Застуди").

Надактивність дитини. (Див. "Гіперактивність").

Y Є діти, які народилися здоровими, але через своїх надактивні тат і мам вони набувають нову хворобу - надмірна активність дитини. Такого дитини потрібно негайно видалити від батьків, особливо від матері. Тому що дитина отримує хвороба від матері. Це можна визначити по її характеру. Потім спробуйте виправити печінку (Див. "Печінка").

Надактивність - це жахлива хвороба, яка охопила весь світ. Така дитина не сидить ні хвилини, він постійно бігає з місця на місце. Він також може бути здобиччю бхут. Бхут, причина непосидючості (Див. "Одержимість"). Вживайте якомога більше краси у вихованні дитини, тоді пізніше його не турбуватиме здоров'я.

 Лікування. |  Селезінка.


 Менструація. |  Порушення імунної системи. |  Наркоманія. |  Набряки ніг. |  Печінка. Лікування печінки. |  Гаряча печінку. |  Цироз печінки. |  Пневмонія. |  Простатит. |  Психічні розлади. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати