Головна

Причини блокувань.

  1.  Безробіття, її причини та форми, методи подолання.
  2.  Квиток №10 Причини гонінь на християн. Акти мчч. і свв. Християнство 1-11 ст. Язичницька полеміка і християнські апологети. Неоплатонізм і християнство. БТ № 12.
  3.  В) Ендогенні і екзогенні причини
  4.  Варвари і Рим. Причини Великого переселення народів.
  5.  Військові диктатури в Латинській Америці. Причини їх падіння.
  6.  Виникнення і причини імперіалістичної війни.
  7.  Відродження: сутність, причини, основні риси. Національні особливості культури Ренесансу

Y Занадто велика любов до протилежної статі.

Y Якщо неправомочний людина намагається підняти Кундаліні.

Y Гріх проти Матері, Її святості, Її невинності і чистоти - якості, на які завжди здійснюються нападки.

Y Зловживання сексом. Секс поза шлюбом. Неприборкане тішення сексом. Сексуальні збочення.

Y Вплив лжегуру. Деякі лжегуру, знаючи про такі вадах, навмисно негативно впливають на ці чакри, перешкоджають духовному вдосконаленню шукача і навіть нищать його.

Y Зловживання тантризмом. Вільний секс.

Y Посвяти лжеучителями.

Y Недоброзичливі і хтиві погляди і думки свої і чужі.

Y Якщо ви не поважаєте невинність, цнотливість, тоді приходить імпотенція, СНІД і всі ці таємні хвороби, які є у людей.

Y Якщо ви хочете стати старими, то це нескладно. Але вилікувати свою муладхарі дуже, дуже складно.

Y Якщо ви не колективні, ви будете викинуті на ліву сторону і отримаєте лівобічні хвороби. Хвороби Муладхари - найгірші: наприклад, хвороби, викликані масовим переродженням тканин. Всі м'язові дегенерації викликаються цією проблемою. Не уникайте колективних програм.

Y Ті, хто робить щось проти Матері, хто зазіхає на цнотливість, такі люди і їх сім'ї караються на 7 поколінь.

Y Якщо ви грішите проти Чистоти, тоді починаються всілякі фізичні проблеми, як психосоматичні хвороби всіх видів: рак, СНІД та інші. Коли ми чинимо гріх проти Матері, ми стаємо аморальними. Це означає, що ми потураємо собі в речах, які не дозволяються дхармой.

Якщо ви робите гріх проти Отця, як хвастощі, жорстокість, грубість тощо, покарання приходить негайно. І тоді вас осягають хвороби, природа яких дуже серйозна.

Y Як тільки ви починаєте наслідувати моду, ваша мудрість зникає.

Y Найгірше - це бажати це і те, потурати своїм найрізноманітнішим формам жадібності. Ви прийшли без нічого, і так само вам належить піти. Мудрість ви повинні ввібрати у Вашу духовності.

Y Якщо у вас сварлива природа.

Y Той, хто завдає шкоди своїй Матері - Кундаліні, сильно карається.

Y Люди, що не поважають своїх батьків і старших, мають дуже слабку муладхарі і праву сторону серцевого центру, а також ті, хто не поважає свій шлюб і не насолоджується славою цнотливості, також мають слабкий серцевий центр і центр Муладхара, при неповазі Матері - ліве серце .

Y Умовності і строгості релігій змушують людей звільнятися від них і впадати в розбещеність, втрачаючи муладхарі.

Y Дуже небезпечно насміхатися над іншими, отримуючи задоволення.

Y При потуранні поганим звичкам або скоєнні насильницького утримання починається симпатична активність. Увага людини переміщається або в лівий канал, або в правий.

Y Дитяча річ з жорсткою (синтетичної) тканини натирає і дряпає дітям шкіру. І коли вона тисне на муладхарі таким чином, то Муладхара йде по сторонам і перестає діяти

Y Можна отримати сильний шок, жар і занепокоєння, якщо застосовувати огидні методи проникнення в область Муладхари. Такі люди можуть почати вити, стрибати, як тварини, і їх може викинути в минуле.

Y Різними збоченнями і нечистими дослідами можна заморозити Кундалини на багато життів.

Y Навіть цнотливий людина може підхопити інфекцію, зустрівши блукаючі хтиві погляди.

Y Люди, які використовують очі для сексуального досвіду, рано стають одержимими спраглими, сексуально розбещеними духами.

Y Сексуально розбещений людина може втратити зір або отримати почервоніння очей і тимчасову сліпоту в дуже ранньому віці. Такі люди втрачають пам'ять.

Y Ті, хто пишаються своєю порочною життям і насолоджуються нею, підуть прямо в пекло.

Y Використовуючи секс для медитації, можна сильно поплатитися. Люди, які намагаються підняти Кундаліні подібним чином, завжди відчувають жар.

Y Тантристи, пропагують секс, мають серйозні проблеми Муладхари.

Y Правобічні люди нехтують лівим каналом і втрачають муладхарі, що веде до раку або СНІДу. Муладхара може бути розірвана через посилення правого каналу.

Y Ви повинні любити все, що маєте. Тому що Бог створив вас в Своєї Любові. Але любов, в людському розумінні, стала дуже збоченим поняттям. Люди думають: «А що поганого в безладних відносинах?» Любов це? Якщо Я скажу вам, що немає, тому що це проти природи і це дає вам проблеми, ви будете здивовані.

Y Шрі Матаджи було поставлено питання: «Чому є проблеми, що тривають сім поколінь?». Шрі Матаджи відповіла: «Існує тільки один центр, який покриває всі інші. Це - Муладхара, тому що - це Омкара, це Чайтанья. Якщо Муладхара ображається, наприклад інцестом (кровозмішенням), і сім'я росте, то тоді покарання поширюється на сім поколінь. Є дуже сучасні відносини Наприклад, між матір'ю і сином, тоді проблеми будуть поширюватися вже на 14 поколінь. Це цілковите образу принципу Чистоти і невинності, які дають нам справжню силу. Ті, хто ображає ці принципи, завжди є людьми дуже слабкими фізично, хворобливими. Вам необхідно відновити принципи чистоти і невинності.

Лікування Центральної Муладхари.

Підйом Кундаліні. Бандан.

Перед медитацією добре розпластатися, розслабившись, на Матері-Землі, або посидіти, притиснувши руки до землі. Медитувати також краще на землі. Муладхара створена з елемента землі. Попросіть з любов'ю Мати Землю увібрати всю вашу негативність і переробити її в своїх надрах, попросіть вибачення за все, що ви робили коли-небудь погане по відношенню до неї.

Ліва рука - до землі, права - до портрету. Прочитайте 4 рази твердження: Мати, це Ти є справжня чистота і невинність в мені.

заспівайте тричі біджа мантру ЛАМ на 1 вдиху.

Для розкриття всіх пелюсток Муладхари заспівайте біджа звуки: ВАМ, щам, ШАМ, САМ (кожну мантру тричі на 1 вдиху).

Попросіть зі смиренням і любов'ю Мати очистити вас:

- Мати (Шрі Матаджи), будь ласка, усунь всю мою негативність: сексуальні надмірності, зради, похітливе увагу, нечистоту в думках і словах, жадання, всю зайву розумову діяльність. Усунь, будь ласка, всі захворювання відтворюють і виводять органів.

-Мати, Будь ласка, зміцни принципи Муладхари у всіх моїх чакри.

-Мати, Я хочу заслужити Твоє прихильну увагу. Зроби мене, будь ласка, смиренної, щоб Ти оцінила мене гідно. Моє єдине бажання - доставити Тобі забезпечення.

-Нехай Моя чиста любов діє на оточуючих людей (або на цю людину).

-Мати, Будь ласка, направ свій Світло на мою увагу.

Y Дай мені, будь ласка. Божественну мудрість, і нехай моя мудрість просяє в моєму увазі.

-Мати, Будь ласка, дай мені мудрість і проникливість, розсудливість, щоб я бачила саму себе і розуміла, що зі мною не так, чого мені бракує, щоб володіти всіма якостями хорошою сахаджа йогини.

- Мати, будь ласка, дай мені невинність дитини, чисту любов, чистоту очей, думок, слів. Дай мені безстрашність, шанобливість, безкорисливість, почуття обов'язку, взаємопідтримки.

-Мати, Будь ласка, зроби мене чесної самої з собою.

 Лікування. |  Молитва на набуття мудрості.


 Частка тонкого тіла. |  Очищення маслом ДХІ. |  Біджи чакр. |  Лівий (Місячний) канал (Іда Наді). |  Діагностика. |  Причини лівосторонніх хвороб. |  Правий (Сонячний) канал (Пінгала Наді). |  Діагностика. |  Причини правобічних хвороб. |  Діагностика чакр Центрального каналу. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати