Головна

Шрі Матаджи про медитації

  1.  X. ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП медитації
  2.  Вічне притулок в Дусі допомогою йоговской медитації
  3.  Сприйняття буддійської медитації в Китаї
  4.  ГЛАВА 2 КОМНАТ А ДЛЯ медитації
  5.  Глава 4. Практична система вправ в зоревой медитації
  6.  Кожен семінар включає в себе Вчення Засновників і Духовних Наставників, а так само активацію Вознесіння зі священної налаштуванням і медитації.
  7.  Як усунути помилки в погляді, медитації, поведінці і випрямити практику

Y Ви повинні робити це, весь час інтроспектіровать себе, ось навіщо потрібна медитація. Бачити самому, як ви підтримуєте своє духовне сходження. Ніхто інший не може цього робити, це ваша індивідуальна робота.

Y Ви повинні медитувати і інтроспектіровать, і ви досягнете третього виміру, тобто будете здатні бачити красу і хороші якості інших людей. Якщо не будете звертати увагу на негативні якості, вашу увагу попрямує на їх гідності, і ви будете переймати їх.

Y Кращий час для ранкової медитації - між 5 і 6 годинами, коли ліва сторона стає пасивною, а права активною. У цей час встановлюється баланс між двома сторонами. Для того щоб остудити праву сторону, добре медитувати після заходу сонця. Необхідно взяти за правило - медитувати перед відправленням до сну. Якщо ви рано йдете на роботу, то душ краще прийняти ввечері, особливо в зимові місяці.

Y У який би час ви не прийшли додому, вранці, ввечері, в будь-який час ви повинні медитувати і робити бандани.

Y Перед медитацією закрийте очі і скажіть сім разів: "Шрі Матаджи, прийди, будь ласка, до мене в серце, в голову, в мою увагу".

Y Я весь час прошу вас про одну річ: "Ви повинні медитувати кожен день". Але якимось чином ні у кого немає часу на медитацію. Якщо ви медитуєте, то ваші діти також будуть медитувати. Медитація зроблена для вас такої легкої, що ви можете бачити, що всі елементи беруть участь у цій роботі. Ваші чакри зроблені з різних елементів. Коли ви очищаєте їх різними методами, ви абсолютно вільні і опиняєтеся в тій стадії, в якій повинні бути. Але навіть якщо цього ви не робите, що не медитуєте, то буде дуже, дуже важко і Мені і вам досягти того, заради чого ви прийшли на цю Землю.

Y Я можу визначити, хто медитує, а хто ні. У тих, хто не медитує, немає глибини. Вони хочуть цього, вони хочуть того, добре, але як щодо медитації? Якщо ви не медитуєте, Агия буде повністю покрита думками, і ви заблукаєте.

Y Якщо ви не медитуєте, Я теж страждаю. Якщо у вас немає сильного бажання досягти чогось в Сахаджа Йоги, то краще піти.

Y Як ви не можете вийти зі свого сну, так і сахаджа йог не може вийти зі свого медитационного стану. Воно настільки приємно, ви хочете перебувати в ньому. Тому одна з ознак того, що ви ще й близько не підійшли до Сахаджа Йоги в тому, що ви не можете насолоджуватися вашої медитацією.

Y Негативність - це така річ, яка задає питання, навіть коли Я розповідаю, коли Я говорю абсолютну Істину. Вона розмірковує і задає питання. Коли вона починає розмірковувати, нічого не входить в вашу голову, тому що ви залишаєтеся в минулому реченні, а в даний пропозиція не вникаєте. Таким чином, все зводиться до чогось, подібно догляду від дійсності, і ви засинаєте.

Y У настільки багатьох з вас були аномалії, які були виявлені і відкинуті, багато вичищені. Але зараз, якщо все ще залишаються в вас якісь аномалії, ви повинні працювати, щоб вичистити це. Ви не можете продовжувати виправдовувати себе.

. Не турбуйтеся про те, в якому місці у вас проблема. Скажімо, багато людей під час медитації, як я бачила, якщо вони отримали блокування десь, вони продовжують стежити за цим. Ви просто не повинні турбуватися, дозвольте цьому відбуватися, і це буде працювати саме. Таким чином, ви не повинні докладати ніяких зусиль.

Y Медитація - означає віддачу себе милості Бога, а ця милість сама знає, як піклуватися про вас, вона знає, як доглядати за вами, як влаштуватися в вашому істоту, як підтримувати ваш Дух палаючим. Вона знає все. Тому ви не повинні турбуватися про те, що вам потрібно робити, яке ім'я вам потрібно вимовляти, які мантри вам потрібно співати.

Y В медитації вам потрібно бути абсолютно пасивними.

Y Розкрийтеся, можливо, ви не можете бути безмисленнимі в цей час, тоді ви повинні просто спостерігати за своїми думками, але не втягуватися в них. Поступово ви виявите, що це відбувається подібно до того, як сонце піднімається - темрява зникає, і сонячні промені входять в кожну частину, роблячи всю місцевість освітленій. Таким же чином ваше істота буде повністю освітлено, однак, якщо ви будете прикладати зусилля в цей час, або намагатися зупинити щось всередині себе, або намагатися крутити бандан на це, то цього не відбудеться.

Бути без зусиль - це єдиний шлях в медитації, однак, ви не повинні ставати летаргічнимі щодо цього.

Y Ви повинні бути здоровими і спостерігати за цим, з іншого боку, може бути так, що люди просто засипають - немає, ви повинні пильнувати. Якщо ви засинаєте, нічого не буде працювати, це інша сторона медитації.

Y Якщо ви будете ліниві в цьому, нічого не буде працювати.

Y Ви повинні бути здоровими і відкритими, абсолютно в свідомості, зовсім пасивні, абсолютно без зусиль, якщо ви абсолютно пасивні, медитація буде працювати найкращим чином.

Y Не думайте про ваші проблеми зовсім, які б чакри ви не мали, що завгодно, просто розкриваються.

Y Подивіться, коли сонце світить, як вся природа підставляється сонцю і отримує благословення. Сонце без зусиль, вони не докладають жодних зусиль. Вони лише приймають сонце, і сонячні промені починають діяти.

Y Таким чином, Всепроникаюча Енергія начиняє діяти, ви не повинні маневрувати Нею, ви не повинні нічого робити з нею, а тільки лише бути пасивними, абсолютно без зусиль.

Y Чи не вимовляєте ніяких імен, не хвилюйтеся, якщо ваша Агия блокується, тут блокується, там блокується - Вона працює. Вона буде продовжувати працювати стільки, скільки вона може.

Y Вона зробить це диво, яке вона повинна зробити. Вам не потрібно турбуватися про це. Вона знає свою роботу, але, коли ви не створюєте бар'єр для Неї. Тому не потрібні ніякі зусилля. Перебувайте абсолютно без зусиль і говорите: "Нехай це йде, нехай це йде". Це все.

Y Ніякі мантри не потрібно співати. Якщо ви вважаєте це неможливим, тоді ви можете вимовляти Моє ім'я, проте, навіть в цьому немає необхідності. Коли ви протягуєте свої руки до Мене - це Мантра, цього достатньо.

Y Цей жест сам по собі Мантра, розумієте, немає більше необхідності повторювати це, але є думка в розумі, емоційні почуття, що ми простягаємо наші руки до цього, і це повинно працювати. Коли це емоційне відчуття абсолютно сформовано, немає необхідності говорити яку-небудь мантру, ви йдете вище цього !!!

Y Таким чином, потрібно бути абсолютно пасивним, абсолютно без зусиль, ось що це таке.

Y Медитація існує для вашого власного сходження, для ваших власних доходів від капіталів, які у вас повинні бути, але як тільки ви потрапите в неї, ви також отримуєте свої Сили подібно до того, як стаєте правильним, отримуєте сили правителя.

Y В цей час ви не повинні думати ні про кого іншого, ви не повинні спрямовувати свою увагу ні на кого іншого, а просто отримувати, отримувати це.

Y Ви маєте проблеми, тому ви тут знаходитеся, але ви не можете вирішувати їх, вони повинні бути вирішені Божественної Силою. Це повинно бути засвоєно повністю, що ми не можемо вирішувати наші проблеми. Це вище нас вирішувати наші проблеми.

Y Тому залиште це вирішувати Божественній Силі і розкрийте (Їй) пасивно, абсолютно без зусиль.

Y Сядьте зручно, як слід, обидві стопи на землі, руки розслаблені, ось так, влаштуйтеся зручно, ви не повинні відчувати незручностей зовсім, оскільки ви повинні сидіти досить тривалий час, ви старайтеся направляти свою увагу на Мене всередині себе, а якщо можете, то на Мою Кундаліні, якщо ви можете увійти в Мою Кундаліні. Таким чином, без зусиль - ось ключове слово, абсолютно без зусиль, медитуєте ви, сидячи переді Мною або ж перед Моєю фотографією.

Якщо при медитації людина розгойдується або його викручує, то йому потрібно сісти біля стіни (бажано білого кольору), направити ліву руку до портрету, а праву долоню покласти на ліву Набха і сказати: "Мати, я сама собі вчитель, сама собі майстер" - 10 раз.

 Про мантрах і медитації. |  Частка Землею


 Шрі Матаджи про медитації |  Частка рукою. |  Зняття болю. |  Частка свічками |  Техніка лікування трьома свічками. |  Лимони і гострі перці |  Спалювання записки з проблемою |  Частка центрального каналу яйцями |  Частка тонкого тіла. |  Очищення маслом ДХІ. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати