Головна

III 14 березня 51, 52

  1.  III 1 березня 26
  2.  III 10 березня 43
  3.  III 11 березня 44
  4.  III 12 березня 45, 46
  5.  III 13 березня 47, 48, 49, 50
  6.  III 15 березня 53

trijagac cid anv antar asti svapnapura? yatha

tasya 'py antas cid anv astesvapy ekaikaso jagat (52/20)

Васиштха продовжував:

Незабаром після загибелі царя Відуратхі в місті запанував післявоєнний хаос. Цар Синдху оголосив свого сина новим правителем. Його піддані і міністри зраділи, і швидко приготувалися до коронації. Відразу ж новий уряд запровадив військовий стан в державі, що дозволило відновити мир і прядок в ньому.

Побачивши Відуратху поваленим, друга Ліла впала без свідомості. Перша Ліла сказала Сарасваті: «О, богиня, бачиш, мій чоловік ось-ось віддасть богу душу».

Сарасваті сказала:

Дорога, вся ця моторошна війна, це руйнування і смерть так само реальні, як і сон; тому що немає ні царства, ні землі. Все це відбулося в будинку святого людини Васиштхи на вершині пагорба. Цей палац і це поле битви, і все інше знаходиться лише в покоях твого власного палацу. Фактично, там знаходиться весь всесвіт. Тому що в будинку святого людини знаходиться світ царя Падми; в палаці цього царя в тому світі знаходиться все, що ти бачила тут. Все це - чиста фантазія, галюцинація. Що є, так це одна реальність, яка не створена і незнищенна. Це той нескінченний свідомість, яке сприймається недосвідченими людьми як всесвіт.

Як ціле місто існує всередині сплячого, так і три світи існують в маленькому атомі; звичайно, в цих світах є атоми, і кожен з цих атомів теж містить в собі три світи.

Друга Ліла, що впала без свідомості, вже досягла того світу, в якому лежить тіло твого чоловіка Падми.

ЛІЛА запитала:

О, богиня, скажи мені, як вона могла вже піти туди, і що люди їй там кажуть?

Сарасваті відповіла:

Як ти і я є уявними об'єктами царя, точно так же сам цар і я є об'єктами сну. Той, хто це знає, перестає прагнути до «об'єктів сприйняття». У нескінченному свідомості ми створили один одного в своїй уяві. Інша юна Ліла дійсно була тобою. Вона поклонялася мені і молила, щоб ніколи не овдовіти. Тому перш, ніж помер цар, вона покинула це місце. Дорога моя, все ви - це індивідуалізоване космічне свідомість, але я є космічним свідомістю: я змушую всі ці речі відбуватися.

 III 13 березня 47, 48, 49, 50 |  III 15 березня 53


 III 3 березня 28, 29 |  III 4 березня 29, 30 |  III 5 березня 31 - 40 |  III 6 березня 40 |  III 7 березня 40 |  III 8 березня 41 |  III 9 березня 42 |  III 10 березня 43 |  III 11 березня 44 |  III 12 березня 45, 46 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати