Головна

Лист В. І. Леніну 10 липня 1918 р

1.  VII. ЛИСТ написаний з Лаодикії
  2.  Лист-подяка
  3.  Лист подяки відданого крійянвіта
  4.  Другий лист Іоанна
  5.  Другий лист Петра
  6.  Другий лист до Тимофія
  7.  Другий лист християнам в Коринті

товаришу Леніну

Кілька слів.

1) Якщо Троцький буде, не замислюючись, роздавати направо і наліво мандати Трифонова (Донська область), АВТОНОМОВОЙ (Кубанська область), Коппе (Ставрополь), членам французької місії (заслужив арешту) і т. Д., То можна з упевненістю сказати, що через місяць у нас все розвалиться на Північному Кавказі, і цей край остаточно втратимо. З Троцьким відбувається те ж саме, що з Антоновим один час. Втовкмачити йому в голову, що без відома місцевої людей призначень робити не слід, що інакше виходить скандал для Радянської влади.

2) Якщо не дасте нам аеропланів з льотчиками, броньових автомобілів, шестидюймових знарядь, Царицинський фронт не встоїть, і залізницю втратимо надовго.

3) Хліба на півдні багато, але щоб його взяти, потрібно мати налагоджений апарат, що не зустрічає перешкод з боку ешелонів, командармів тощо. Більш того, необхідно, щоб військові допомагали продовольственнікам. Питання продовольчий природно переплітається з питанням військовим. Для користі справи мені необхідні військові повноваження. Я вже писав про це, але відповіді не отримав. Дуже добре. В такому випадку я буду сам, без формальностей скидати тих командармів і комісарів, які гублять справу. Так мені підказують інтереси справи, і, звичайно, відсутність папірця від Троцького мене не зупинить.

Й. Сталін

Царицин, 10 липня 1918 р

друкується вперше

Лист В. І. Леніну 7 липня 1918 р |  Лист В. І. Леніну 4 серпня 1918 р

Принципи конструкції Російської Федерації |  Одна з чергових завдань |  причини перевороту |  Мова при відкритті наради 10 травня |  Мова при закритті наради 16 травня |  I. Закавказзі |  II. північний Кавказ |  Від Народного комісаріату у справах національностей |  Про Донщині і Північному Кавказі |  Телеграма В. І. Леніну 7 червня 1918 р |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати