Головна

" Послідовне харчування: останній штрих до правильному поєднанню продуктів

  1.  A) Впиши в кросворд назви продуктів і овочів. По вертикалі ти прочитаєш улюблене слово велетня Робіна-Бобіна.
  2.  N Споживачі купують все більше іноземних товарів
  3. " Той, хто вірить в Аллаха і в останній день, не стане живити неприязнь до Ансар ".
  4.  V. Ринок інтелектуальних продуктів.
  5.  Аналіз беззбитковості однопродуктового виробництва
  6.  Аналіз продуктової реклами банку.

Отже, дотримання правил роздільного харчування набагато покращить ваше травлення і загальне самопочуття. Але якщо у вас з'явиться бажання піти далі і ще більше поліпшити травлення і зміцнити здоров'я, то ви захочете спробувати послідовне харчування, яке ми називаємо вершиною комбінування продуктів.

Заощаджені за допомогою послідовного харчування енергію можна використовувати з лікувальною метою, направити на очищення організму від шлаків, на розумову роботу або емоційну активність.

За словами полковника Бредфорда, перетравлювання їжі відбувається по черзі, шар за шаром. Те, що було з'їдено раніше, раніше і перетравиться, і, якщо ви їли послідовно, необхідні для кожного виду продуктів ферменти зможуть виділитися вільно, не змішуючись між собою (див. На стор. 189-191 «Переваги правильного поєднання продуктів»). У такому випадку вся їжа перетравиться за кілька годин, не доставивши вам ніяких неприємних відчуттів.

Пацієнти, які приходять до мене і скаржаться на погане травлення - болі в животі, постійну відрижку, роздувся живіт, запори, діарею, - зазвичай отримують рада переключитися з традиційної їжі на більш якісну. Я кажу, що їм слід уникати продуктів, які зазнали серйозної кулінарній обробці, а також всіляких закусок, використовуючи натомість сирі овочі, горіхи, насіння і фрукти. Деякі навідріз відмовляються відкинути свої усталені харчові звички. Але я не списую їх як безнадійних - я пропоную спочатку просто поміняти послідовність з'їдається ними їжі. Менше ніж за тиждень у них зникають багато неприємності, пов'язані з травленням! Звичайно, вони задоволені результатом. Після такого початку багато роблять такі кроки зі зміни свого харчування.

Я продовжую займатися раціоном пацієнта до тих пір, поки він сам цього бажає і може слідувати моїм рекомендаціям. Але моєю головною рекомендацією залишається послідовне харчування. Ті пацієнти, у яких покращився травлення, через що поживні речовини стали краще засвоюватися, а здоров'я в цілому стабілізувався, - ці люди вже готові і до зміни свого раціону.

Ще одним важливим результатом послідовного харчування є швидке зниження ваги. Задумайтесь: коли ви набиваєте рот всілякими стравами, апетит розігрується не на жарт, в результаті чого ви з'їдаєте набагато більше того, що дійсно потрібно організму. Харчуючись послідовно, навіть не особливо добираючи продукти, ви все ж схуднете, оскільки є будете менше!

 Дев'ять правил природної гігієни посовмещенію продуктів |  Основні принципи послідовного харчування


 лікувальна дія |  лікувальна дія |  Дія |  шостий Ритуал |  Ще кілька порад |  Глава 6. Сумісність продуктів і правильна дієта |  Природна гігієна і джерело молодості |  Наслідки неправильного поєднання продуктів |  Переваги правильного поєднання |  Час, що витрачається організмом на перетравлення їжі |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати