На головну

Аум, Тат, Сат.

У Упанішаді святий Бхагавад Гіти - бесіді Господа Крішни з Арджуною, писанні йоги і науки Богореалізації - це є вісімнадцята глава, звана "Єднання через зречення і звільнення".

висновок

Слова Господа Крішни до Арджуне в Бхагавад гіті складають одночасно глибоке писання про науку йоги, єднання з Богом, і підручник для повсякденного життя. Учня ведуть крок за кроком разом з Арджуной від смертного свідомості сумніви в духовності і слабосердечності до божественної со-налаштованості і внутрішньої рішучості. Позачасове і універсальне вчення Гіти усеохоплююче в її вираженні істини. Гіта вчить людину його (дхарми) Боргу в житті і тому, як виконати його з безпристрасністю, що уникає страждання і вигодовують мудрість і успіх. Загадки творіння вирішуються в розумінні природи матерії. Таємниці, вуалюють Нескінченний Дух, знімаються одна за одною, щоб відкрити коханого Бога, чиє жахливий всемогутність пом'якшується ніжною любов'ю і співчуттям, з готовністю реагують на щирий заклик Його шанувальників.

Под'ітожівая: підноситься суть Бхагавад Гіти сотоит в тому, що праведність, неприхильність до світу і його чуттєвих насолод, а також єднання з Богом, за допомогою високої йоги пранаяма-медитації, вивченої у просвітленого гуру, складають царський шлях до Богореалізації.

техніка крійя Йоги, Якої Крішна вчив Арджуну (див. Глави IV: 29 і V: 27-28), є виший духовною наукою йоговской медитації. Засекречена в століття матеріалізму, ця незнищувана йога була відкрита для сучасної людини Махаватар Бабаджі і навчалася Гуру (наставниками) Товариства Самопізнання (Самореалізації) / Йогода сатсанг Товариством Індії. Сам Бабаджі доручив мені поширювати цю святу науку Богоєднання. Завдяки благословенням Бгагавана Крішни і Махаватар Бабаджі, кого я бачу в Дусі, як одне, а також мого гуру і парамгуру, Свамі Шрі Юктешвар і Лахірі Махасайі, я пропоную світу цю інтерпретацію Гіти, як це було божественно відкрито мені. Будь-який шанувальник, який буде змагатися з Арджуной - мініатюрою ідеального учня - і виконувати свій праведний борг з неприв'язаності, а також удосконалювати свою практику йоговской медитації, за допомогою техніки, на зразок крійя Йоги, Аналогічно приверне благословення і керівництво Бога і завоює перемогу Самореалізації.

Як Бог говорив з Арджуной, так Він буде говорити з вами. Як Він піднімав дух і свідомість Арджуни, так Він підніме і вас. Як він подарував Арджуне вищу духовну зір, так Він дарує просвітлення і вам.

Ми побачили в Бхагавад гіті історію мандрів душі назад до Бога - подорожі, яке належить вчинити кожному. Про божественна душа! Подібно Арджуне, "Залиш цю мізерну слабкість серця (смертного свідомості). Повстань!" Ось, царський шлях лежить перед тобою.

46 Bhagavad Gita 45 by Yogananda, translated from English by A. L. Koudlai (p. 1104 -1120)

вірш 77 |  Ода Бхагавад гіті

І знову вислухай Моє чудове слово, найбільш таємне. Через те що ти віддано любив Мене, Я розповім те, що принесе тобі користь. |  Занур свій розум в Мене; стань моїм шанувальником; поступися всі речі Мені; вклоняйся Мені. Ти дорогий Мені, тому істинно кажу тобі: ти знайдеш Мене! |  Відмовившись від усіх інших (обов'язків), пам'ятай тільки Мене; * Я звільню тебе від усіх гріхів (походять від невиконання тих менших обов'язків). Не журись! |  вірш 67 |  Вивчає і знає (інтуїтивно сприймає) цей священний діалог між нами, буде поклонятися Мені за допомогою жертвопринесення (яджну) мудрості. Таке Моє святе слово. |  вірш 71 |  вірш 72 |  вірш 74 |  вірш 75 |  Про Цар Дхритараштра, знову і знову пригадуючи незвичайну бесіду Кешави (Крішни) і Арджуни, я переповнює радістю знову і знову. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати