На головну

вірш 75

З милості Вьяси, ця чудова таємна Йога була дарована мені, проявлена ??моєї свідомості безпосередньо самим Крішною, Паном Йоги!

Санджайя продовжує дивуватися одкровення, їм отриманого: "Я сприйняв через мою власну інтуїцію діалог блаженної мудрості між Богом і інтуїтивним душевним сприйняттям Арджуни". Шанувальник, чиє внутрішнє інтроспективне божественне зір (Санджайя) отримує благословення

* Санджайя: міністр і візник сліпого царя Дхрітараштри, з благословення Вьяси отримав дар ясновидіння, завдяки чому він міг бачити здалеку бій Курукшетру і описувати події царю. Див. Детальне пояснення сімволдікі, I: 1.

** Благоговійний досвід божественного одкровення наповнює серце трепетом інтенсивної чистої радості, що може фізично викликати підйом волосків. Той же ефект може проводитися, когдав в певних екстатичних станах тіло буквально стає радісно нагальванізірованно блаженної космічної вибраторной силою Духа.

підтримки одуховоренного стану свідомості, який є душевне чисте розумне сприйняття (В'яса), цим реалізує божественне спілкування душі і Духа, і стає повним власником всієї мудрості, властивої тому блаженному єднання.

вірш 74 |  Про Цар Дхритараштра, знову і знову пригадуючи незвичайну бесіду Кешави (Крішни) і Арджуни, я переповнює радістю знову і знову.

Про син Кунті (Арджуна), скутий своєю власною кармою, властивої твоїй природі, то, що ти не став би робити під впливом ілюзії, ти будеш безпорадно примушений зробити. |  Про Арджуна, Господь прибуває в серцях всіх тварюк, і Своєю космічної ілюзією примушує їх обертатися, як частини машини. |  Ось і дав Я тобі мудрість, найбільш потаємну з усіх таїнств. Після інтенсивного роздуми про це дій, як тобі завгодно. |  І знову вислухай Моє чудове слово, найбільш таємне. Через те що ти віддано любив Мене, Я розповім те, що принесе тобі користь. |  Занур свій розум в Мене; стань моїм шанувальником; поступися всі речі Мені; вклоняйся Мені. Ти дорогий Мені, тому істинно кажу тобі: ти знайдеш Мене! |  Відмовившись від усіх інших (обов'язків), пам'ятай тільки Мене; * Я звільню тебе від усіх гріхів (походять від невиконання тих менших обов'язків). Не журись! |  вірш 67 |  Вивчає і знає (інтуїтивно сприймає) цей священний діалог між нами, буде поклонятися Мені за допомогою жертвопринесення (яджну) мудрості. Таке Моє святе слово. |  вірш 71 |  вірш 72 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати