На головну

Вивчає і знає (інтуїтивно сприймає) цей священний діалог між нами, буде поклонятися Мені за допомогою жертвопринесення (яджну) мудрості. Таке Моє святе слово.

1.  Component ID - ідентифікатор компонента, який буде використовуватися програмним продуктом Aspen Plus 10.2
  2.  I. Кома між незалежними реченнями, об'єднаними в одне складне, і між підрядними, що відносяться до одного головного
  3.  I. Міжнародне значення п'ятирічки
  4.  I. Міжнародне становище
  5.  I. Міжнародне становище
  6.  I. Міжнародне становище Радянського Союзу
  7.  II. Кома між головним і підрядним реченнями

Концепція діалогу або спілкування з Духом передбачає "голос" або посередника обміну, вираженого чи за допомогою звуку, способу або інтуїтивної думки. Той посередник є Святе Слово Господнє - Ведичний Аум, Або хрістьянской Амінь. Аум є вібраторні втіленням Духа, переповненого всезнання і Всемогутністю. Ісус говорив про цей аспект Святої Трійці, як про Святого Духа, або Утішителя: "Утішитель же, Дух Святий, що Його Отець пошле в ім'я Моє, навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я говорив вам". ** Будь-яке осмислене шанування особистого Бога (будь-якого прояву Непроявленого Абсолюту) має необхідно включати цей вібраторних аспект Його присутності.

Метою духовної техніки яджну, Шанування Бога, за допомогою символічного жертвоприношення, є руйнування гріхів мудрістю і союзом душі і Духа. виконанням яджну йог викликає виявляє силу

* Від Матвія 6:33. ** Від Іван 14:26.

Священного Слова. яджну виповнюється в жертовної церемонії вогню; в джапу, Повторному проголошення Аум; в проголошенні Аум пошепки зі внутрішньої концентрацією на спалення матеріальних бажань у вогні духовного сприйняття; і в екстатичної ментальної молитві, дійсному злиття з Аум, Або Богом - символізувала в гіті, як "святий діалог" між Крішною і Арджуной. У цій останній формі яджну, Людську свідомість чисто перетворюється в полум'я мудрості Космічного Свідомості. Звідси, це називається джнана яджну, Або бодественное жертвоприношення, за допомогою мудрості. Це найвища форма яджну, І є істинним внутрішнім жертовним ритуалом.

У цій станзи Господь Крішна говорить Арджуна: «Той, хто зосереджено думає про це діалозі між твоєю душею і Мною, і хто медитує і живе цим своїм інтуїтивним сприйняттям *, відчує свою свідомість розчиняється в вогні Мого космічної свідомості, зовсім як твоя свідомість, про Арджуна стало єдиним зі Мною ».

Читати і знаходити внутрішньо вчинене розуміння навчань Бхагавад Гіти значить спалювати невігластво у вогні мудрості. Вивчають це писання з душевним сприйняттям, знову розігруючи в собі цей діалог душі і Духа, запропонують Богу поклоніння, за допомогою звільняє вогненної церемонії мудрості.

вірш 67 |  вірш 71

Понад виконання з вірою всіх своїх обов'язків, знаходячи притулок в Мені, по Моїй милості, шанувальник знаходить вічне, незмінне стан. |  Розумово присвячуючи всі дії Мені, вважаючи Мене Вищою Метою, займаючись буддхи-йогою (єднанням, за допомогою інтелектуальної мудрості), постійно просочує своє серце Мною. |  вірш 58 |  Якщо, припадаючи до его, ти кажеш: "Я не буду боротися", - безплідна твоя рішучість! Пракріті, твоя вроджена природа, примусить тебе битися. |  Про син Кунті (Арджуна), скутий своєю власною кармою, властивої твоїй природі, то, що ти не став би робити під впливом ілюзії, ти будеш безпорадно примушений зробити. |  Про Арджуна, Господь прибуває в серцях всіх тварюк, і Своєю космічної ілюзією примушує їх обертатися, як частини машини. |  Ось і дав Я тобі мудрість, найбільш потаємну з усіх таїнств. Після інтенсивного роздуми про це дій, як тобі завгодно. |  І знову вислухай Моє чудове слово, найбільш таємне. Через те що ти віддано любив Мене, Я розповім те, що принесе тобі користь. |  Занур свій розум в Мене; стань моїм шанувальником; поступися всі речі Мені; вклоняйся Мені. Ти дорогий Мені, тому істинно кажу тобі: ти знайдеш Мене! |  Відмовившись від усіх інших (обов'язків), пам'ятай тільки Мене; * Я звільню тебе від усіх гріхів (походять від невиконання тих менших обов'язків). Не журись! |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати