На головну

І знову вислухай Моє чудове слово, найбільш таємне. Через те що ти віддано любив Мене, Я розповім те, що принесе тобі користь.

1.  quot; Він не надає йому значення, але через це (слова) його кидають у пекло на 70-річне відстань ".
  2.  Аналіз найбільш ефективного використання
  3.  Аналіз найбільш ефективного використання земельної ділянки з поліпшеннями
  4.  Англія: Процес ПНК найбільш яскраво проявився в Англії.
  5.  Аполлона здобув ти її. Боги перемогли мене, вони позбавили мене обладунків. богам
  6.  Вірмено-азербайджанська війна через Нагірний Карабах
  7.  Базова потреба у людини - в тій області, де він найбільш успішний.

Наділивши кожну душу вільною волею, Бог ніколи не змусить нікого вибрати Його перш менш желланних речей. Але Божа любов вічна, пріследуя Його помиляються дітей завжди - від втілення до втілення, століття за століттям. Як мати-корова, що біжить за своїм збився з дороги телям, Він слід за своїми дітьми, спостерігаючи і просячи, свегда закликаючи і умовляючи їх повернутися до Нього.

Божа любов до Своїх дітей безумовною, бо Він відчуває відповідальність за те, що вислав їх від Себе в ілюзію і нещастя цього світу. Якщо вони бачать наскрізь через помилкові мирські приманки і дивляться на Нього - і найважливіше, якщо вони люблять Його, вважаючи за краще Дарувальника Його матеріальним дарів - вони повертаються до Нього за силою їх чесноти. Навіть в найтемніші години людського падіння, коли грішники, заплутані в ілюзії повторити вчиненням гріхів, Бог приходить через звільнених майстрів або інші великі втілення, щоб просвітити і спокутувати каються. Така любов Бога до всіх Його дітям, навіть грішним і Хто не любить Його. Ніколи Він не карає вічним прокляттям навіть постійно помиляються; як-то, яким то способом, невидимий Бог - Творець, і тому Владика, закону причини і наслідку - допомагає всім людям повернутися до Нього.

На поле вічності Господь думав пограти в хованки зі своїми дітьми до пори до часу; Він сховався за вуалями космічної ілюзії. Невидимий, людина пробирається, спотикаючись, в темряві травень і, Шукаючи щось невловиме невідоме Щось - падаючи в канави невігластва і ями нещастя. Всеже гра триває, тому що людині подобається збудження і випадкові нагороди, схоплені посеред небезпек *.

Але хоча Бог і позбавив людських істот свідомого сприйняття Себе, все ж Він продовжує Свій роман з ними; а через труднощі і випробування намагається переконати їх перестати захоплюватися ефімернимі тінями матерії і повернутися до Його Благості.

Після злигоднів багатьох втілень в пустельному самоті ілюзорного творіння - після цілих життів романтичної гри в хованки, майже зустрічаючись, залишаючи того, хто його шукає - людина кричить з глибини свого серця: "Досить!" Коли мирські приманки нарешті вважаються нестоющімі своєї ціни страждання і ризикованих блукань в майї, А гравець кричить від душі про порятунок, тоді сховався Бог, своїм невидимим дотиком розчиняє пов'язку незнання з очей людської мудрості. Та душа більше не повинна рухатися навпомацки через пекельну темряву. Коли просвітлений шукач абсолютно залишив свої помилки, Бог звільняє ту душу назавжди.

* "Людина гуляє в темному небезпечному лісі, наповненому дикими звірами. Це ліс оточений величезною сіткою. Людина боїться, він біжить, щоб врятуватися від звірів, він падає в дуже темну діру. Дивом він заплутується в переплітаються коріння. Він відчуває гаряче дихання величезної змії з широко відкритою пащею, що лежить на дні ями. Він ось-ось впаде в цю пащу. на краю діри величезний слон готовий розчавити його. Чорна і біла миші гризуть ті коріння, на яких висить ця людина. Небезпечні бджоли літають над дірою, гублячи краплі меду. Тоді людина простягає палець - повільно, обережно - він тримає палець, щоб зловити ті краплі меду. лякають стількома небезпеками, коли стільки смертей чекають його на відстані, меншій одного дихання, він все ж не досяг байдужості ". - з Махабхарати: П'єси, за сценарієм Класичного Епосу, Жана-Клода карєрі; в перекладі Пітера Брука (Нью Йорк: Харпер і Роу, 1987). (Зауваження видавця).

Тоді в радості і більшої радості Господь з'являється відкрито перед своїм шанувальником. Він сповіщає, що життя людини в майї мала на меті лише розвага; і що якби кожен легко знаходив Його, тоді б Його космічна лила (Гра) в хованки була закінчена в три рахунки. Він пояснює, що Його ховання не мало на меті завдавати страждання, але швидше за посилити радість людського остаточного відкриття Вічної Любові.

Говрят Арджуне, наскільки Він любить його, Господь визнає, що, хоча Його любов світить однаково на всіх, шанувальник, що спустошує себе від ілюзій его, відкривається для повного отримання Божественної Благості.

Ось і дав Я тобі мудрість, найбільш потаємну з усіх таїнств. Після інтенсивного роздуми про це дій, як тобі завгодно. |  Занур свій розум в Мене; стань моїм шанувальником; поступися всі речі Мені; вклоняйся Мені. Ти дорогий Мені, тому істинно кажу тобі: ти знайдеш Мене!

вірші 47-48 |  вірш 49 |  Умиротворений, що відмовляється від егоїзму, влади, марнославства, похоті, гніву, володіння речами і від свідомості "я і моє" - він гідний стати одним з Брахманом. |  Занурюючись в Брахмана - спокійний душею, що не скаржиться і не хоче; бачить рівність у свех істот - він знаходить вищу віддану любов до Мене. |  Понад виконання з вірою всіх своїх обов'язків, знаходячи притулок в Мені, по Моїй милості, шанувальник знаходить вічне, незмінне стан. |  Розумово присвячуючи всі дії Мені, вважаючи Мене Вищою Метою, займаючись буддхи-йогою (єднанням, за допомогою інтелектуальної мудрості), постійно просочує своє серце Мною. |  вірш 58 |  Якщо, припадаючи до его, ти кажеш: "Я не буду боротися", - безплідна твоя рішучість! Пракріті, твоя вроджена природа, примусить тебе битися. |  Про син Кунті (Арджуна), скутий своєю власною кармою, властивої твоїй природі, то, що ти не став би робити під впливом ілюзії, ти будеш безпорадно примушений зробити. |  Про Арджуна, Господь прибуває в серцях всіх тварюк, і Своєю космічної ілюзією примушує їх обертатися, як частини машини. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати