Головна

Ось і дав Я тобі мудрість, найбільш потаємну з усіх таїнств. Після інтенсивного роздуми про це дій, як тобі завгодно.

1.  Amp; 20. Наслідки визнання шлюбу недійсним.
  2.  Amp; 24. Підстави та наслідки припинення шлюбу. Момент припинення шлюбу після його розірвання.
  3.  Amp; 49. Позбавлення батьківських прав: підстави, порядок, правові наслідки.
  4.  Amp; 67. Правові наслідки усиновлення.
  5.  D.1.1.2.3 Як довіряти себе роздумами (2п)
  6.  I. Голосні після шиплячих і ц
  7.  I. Послідовності

Крішна, Пан Йоги (Богоедіний гуру Арджуни - символічно, голос Духа, що говорить як вібрації Правди в душі учня), відкрив у своїй божественної бесіді дивовижні істини універсальної науки йоги:

"Про Арджуна, Я повідав тобі найбільш найбільш таємну мудрість, даруючи твоєму сприйнятливому свідомості повне сприйняття правди щодо досягнення звільнення. Тільки інтуїтивним розумінням може людина схопити таку мудрість, на зразок того, як дії людини знаходяться під тонким впливом божественного закону, космічної природи і людської карми . Безперервно дотримуйся цього сприйняття, тому що, якщо замість цього ти будеш отождестлять своє серце з збоченими симпатіями і антипатіями фізичного его, ти не зрозумієш таємниці людського життя і дій. Спочатку сприймаючи Бога, ти дізнаєшся, як космічна ілюзія, все істоти і їх складна діяльність походять від Нього. від цієї божественної інтуїції ти зрозумієш, що до тих пір поки ти залишаєшся асоційованим з природою, або творінням, і з відомими его людськими діями і бажаннями, ти будеш пов'язаний. Але, коли ти відтягнеш свою свідомість, яке під впливом природи тече до зовнішніх об'єктів, і змусиш його текти назад до Бога, ти знайдеш осбобожденіе.

"Арджуна, тепер ти знаєш, що ця таємна мудрість про закон дії - законі, керуючим людиною і всесвіту і їхніми долями - можна випробувати, за допомогою розвитку інтуїції. Інакше це завжди буде залишатися прихованим від тебе. Від тебе залежить, почнеш ти, по вільного вибору свого розуму, відчувати істини, передані Мною, і цим звільнишся, або станеш діяти протилежно і залишишся в рабстві ".

Бог і Його мудрість, незалежно від того, наскільки добре виражені в писаннях досвідченими майстрами, завжди заховані від чуттєво-яке ототожнюється інтелекту матеріальних істот. Матеріалісти не можуть вмістити в свої маленькі чаші розуміння великий океан Істини.

Ординарна особистість, читаючи або слухаючи істини писань, інтерпретує свої зорові або слухові відчуття про них відповідно до обмежень своїх почуттів і розуміння. Людина духовної активності вивчає писання, а потім намагається сприйняти їх значення своєї розвиненою інтуїцією. Це все ж краще, коли людина з потенціалом розуміння спочатку читає або слухає істину в інтерпретації через повністю пробуджене розуміння великого майстра або гуру; а потім медитує на тому одкровенні до тих пір, поки він сам також не сприйме ту мудрість, як свою власну.

Різні коментарі на великі писання, такі як Бхагавад Гіта і Біблія не повинні бути колекціоновані і читаються без розбору; людині також не слід жадібно заковтувати писання, якщо його розум не розвинений. Після глибокої медитації, слід прочитувати тільки малу частину писання за раз, потім внутрішньо проживати прочитане, щоб відчути його правду через душевну інтуїцію. Нікому не слід інтерпретувати духовні істини, озброєним лише розумом, емоцією і уявою. Щоб сприйняти правду за мовою писання, як мали це на увазі пророки, потрібно інтуїтивне спокій, отримане від глибокої медитації.

Так, в цій станзи, істини, відкриті Богом Арджуне, обб'являются "найбільш таємничими". Істина повністю відкриває свої таємниці тільки в Самореалізації просунутого учня, коли сприйняття відбувається не через інтелект, але через прямий досвід душі.

Господь тому закликає учня медитувати на істині і виконувати належним чином ті дії, які приносять інтуїтивне прозріння і гармонують з божественною мудрістю, підспудно зберігається в Богоедіной душі: "Отже Арджуна, виконуй, з свідомістю єдності твоєї душі з Богом, все належні дії, до яких тебе спонукає минула карма і космічна природа, і ти виплутаєшся з ілюзій творіння. Пам'ятай, що ти є незалежним агентом (виконавцем), вільним діяти відповідно до цього найбільш глибоке раді для звільнення, або залишатися пов'язаним, за допомогою подчіненіявліянію его і чуттєвого свідомості тіла. Про Арджуна не використовуй неправильно свою здатність вільного вибору! зважся збільшувати силу інтуїції, якій єдино ти можеш сприйняти цю глибоку мудрість. використовуй свою вільну волю, щоб медитувати знову і знову на душі, щоб ти міг зрозуміти, через твою пробудження інтуїції, всі таємні істини, які я відкрив тобі ".

Про Арджуна, Господь прибуває в серцях всіх тварюк, і Своєю космічної ілюзією примушує їх обертатися, як частини машини. |  І знову вислухай Моє чудове слово, найбільш таємне. Через те що ти віддано любив Мене, Я розповім те, що принесе тобі користь.

Людина знаходить досконалість поклонінням своїми природно талантами, Того, від кого все істоти відбуваються, і ким весь цей світ пронизаний. |  вірші 47-48 |  вірш 49 |  Умиротворений, що відмовляється від егоїзму, влади, марнославства, похоті, гніву, володіння речами і від свідомості "я і моє" - він гідний стати одним з Брахманом. |  Занурюючись в Брахмана - спокійний душею, що не скаржиться і не хоче; бачить рівність у свех істот - він знаходить вищу віддану любов до Мене. |  Понад виконання з вірою всіх своїх обов'язків, знаходячи притулок в Мені, по Моїй милості, шанувальник знаходить вічне, незмінне стан. |  Розумово присвячуючи всі дії Мені, вважаючи Мене Вищою Метою, займаючись буддхи-йогою (єднанням, за допомогою інтелектуальної мудрості), постійно просочує своє серце Мною. |  вірш 58 |  Якщо, припадаючи до его, ти кажеш: "Я не буду боротися", - безплідна твоя рішучість! Пракріті, твоя вроджена природа, примусить тебе битися. |  Про син Кунті (Арджуна), скутий своєю власною кармою, властивої твоїй природі, то, що ти не став би робити під впливом ілюзії, ти будеш безпорадно примушений зробити. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати