Головна

Про Арджуна, Господь прибуває в серцях всіх тварюк, і Своєю космічної ілюзією примушує їх обертатися, як частини машини.

1.  Aufgabe 1. Прочитайте і переведіть пропозиції з інфінітивом і інфінітівнимі групами. Зверніть увагу на вживання частки zu, що не перекладається.
  2.  II. Прочитайте слова і визначте частини мови (дієслова, іменники,
  3.  III. Причастя у функції спілок і прийменників
  4.  IV. Заключний частина уроку (5 хв.)
  5.  IV. Умови участі в конференції
  6. " А якщо хто з вас відступить від своєї релігії і помре, будучи неправильним, у таких марні їх діяння в найближчій і майбутнього життя !. Вони - мешканці Ада і зостануться в ньому навіки ".
  7. " Ось твій Господь покликав до Мусі (Мойсею): "Іди до несправедливого народу".

Божа Життя і Розум всюдисущі у всьому творінні і визначають, через закони Природи, упорядочное розвиток подій в космічній драмі. Ця ж Сила, притаманна всім людським істотам, підпорядковує кожну особистість впливу цього закону, і також дозволяє їй трансцендировать його.

принуждаемое законом травень і, Творіння постійно рухається вгору і вниз по шляху лінійної еволюції: сходячи від Матеріального Століття через Атомний Століття, Ментальний Століття і Духовний Століття протягом 12000 років; і сходячи від Духовного до Матеріального Віку протягом наступних 12000 років *.

Прив'язані до творення майей, Всі тварі невблаганно скуті індивідуалістичними кармічні шаблонами, щоб перевтілюватися знову і знову під час цих висхідних і низхідних циклів, так як їх духовна еволюція прогресує під впливом космічної природи **. Людина може прискорити або сповільнити свою еволюцію, за допомогою своїх правильних або неправильних дій (карма). До тих пір поки праведність превалює, він механічно рухається разом з циклами, як прикріплений до обертається колесу машини. Але в міру поступового духовного розвитку, він пробуджується до усвідомлення своєї істинної природи і прагне до втечі. Тільки тих, які відкривають Бога всередині себе, і вимагають свободи - так як були створені поза їхньою волею - Бог дійсно звільняє, після того, як вони виробляють карму, вироблену завдяки невірному використанню свого вільного вибору.

Людські істоти під впливом травень і таким чином приречені підкорятися примусу Природи і перебувати під пліяніем превалюють подвійність добра і зла під час їх переживання незліченних народжень і смертей, до тих пір поки вони механічно рухаються вгору і вниз з творінням на космічній машині еволюції. Але як скоро вони звертаються до Бога, використовуючи вірно божественний дар свободи волі - їх ключ до втечі від травень і -і вимагають звільнення, вони звільняються від народження і смерті. Вони більш не страждають від рабства еволюційним циклам творіння.

Про син Кунті (Арджуна), скутий своєю власною кармою, властивої твоїй природі, то, що ти не став би робити під впливом ілюзії, ти будеш безпорадно примушений зробити. |  Ось і дав Я тобі мудрість, найбільш потаємну з усіх таїнств. Після інтенсивного роздуми про це дій, як тобі завгодно.

Кожна людина, уважний до своїх обов'язків, досягає найвищого успіху. Послухай же, як відданий своєму вродженому боргу, досягає успіху. |  Людина знаходить досконалість поклонінням своїми природно талантами, Того, від кого все істоти відбуваються, і ким весь цей світ пронизаний. |  вірші 47-48 |  вірш 49 |  Умиротворений, що відмовляється від егоїзму, влади, марнославства, похоті, гніву, володіння речами і від свідомості "я і моє" - він гідний стати одним з Брахманом. |  Занурюючись в Брахмана - спокійний душею, що не скаржиться і не хоче; бачить рівність у свех істот - він знаходить вищу віддану любов до Мене. |  Понад виконання з вірою всіх своїх обов'язків, знаходячи притулок в Мені, по Моїй милості, шанувальник знаходить вічне, незмінне стан. |  Розумово присвячуючи всі дії Мені, вважаючи Мене Вищою Метою, займаючись буддхи-йогою (єднанням, за допомогою інтелектуальної мудрості), постійно просочує своє серце Мною. |  вірш 58 |  Якщо, припадаючи до его, ти кажеш: "Я не буду боротися", - безплідна твоя рішучість! Пракріті, твоя вроджена природа, примусить тебе битися. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати