На головну

Ті, які, фіксуючи свій розум на Мені, обожнюють Мене, завжди приєднані до Мене вищої відданістю любові, суть в Моїх очах вчинені знавці йоги.

1.  E) перекладається завжди іменником.
  2.  А тепер згадай, яке повітря в лісі! Він чистий, свіжий, прозорий, і дихається там завжди легко і приємно!
  3.  Аполлона здобув ти її. Боги перемогли мене, вони позбавили мене обладунків. богам
  4.  Бог Гермес. Він навчив мене, як звільнити з влади чарівниці товаришів, і
  5.  Майбутнє завжди має свій власний цінник
  6.  В очах сусіда ти бачиш сам себе
  7.  У інтеграли розглянутого типу за завжди позначається логарифм.

Йог, що описується в останній станзи одинадцятого голови, і знову в цій станзи, краще досяг успіху в процесах і йогівських техніках, що ведуть до БОГОЄДНАННЯ, ніж шанувальник, описуваний в третьому і четвертому віршах цього розділу - той, хто зосереджується на реалізації незнищуваного, непроявленого Духа. Але в кінцевому підсумку обидва види шанувальників знаходять Космічний Дух.

Все маніфестації і активності у творенні суть Космічна Йога Господа. Він є Єдність, розвивається, як ці багато прояви, і об'єднує їх в одному космічному свідомості Його Вічного Буття. Шанувальник, що розпізнає цю іманентність Бога і наступний запропонованим йогівські кроків для досягнення повного Богопізнання, розуміє як Одне індивідуалізувати і активізувалося у багатьох; і як, науковим способом, це сходження від космічної свідомості в людині може бути перетворено в сходження або возз'єднання з Духом.

Учень, просувається крок-за-кроком методами йоги, тому визнається Господом краще оснащеним в науці єднання душі і Духа. Зосередження на * іманентності Бога в Його первісному Поступові методи Йоги прояві, як Вібрації Космічного Аум

Ведуть до пізнання Бога всередині (Святого Духа) та її творчої

і за межами творіння диференціації в космосі і мікрокосмі його власного істоти, йог відчуває спочатку савікалпа самадхи. Перебуваючи в трансцендентному екстатичному стані, забувши зовнішнє творіння, він сприймає Бога вдном з Його божественних якостях або аспектах - в формі або безформним. Врешті-решт він знаходить найвищу нірвікалпа самадхи, В якому відчуває - без втрати свідомості почуттів свого тіла і оточення - і Форму і Безформність Господа, іманентного у творенні, а також Абсолюту за межами творіння.

Такий йог завжди віддано розуміє Бога, як в подвійності так і в єдності. Так, слідуючи науковим зусиллям йоги, в неї з'являються зосередженості розуму на Бога і залишається завжди єдиним з Ним. Піднімаючись над усіма матеріальними прихильностями, у міру набуття прогресивно піднесених станів свідомості, він працює для Бога через любов і служіння всім істотам, знаючи, що в них проявляється Господь. Він поклоняється Господу з високою щирою відданістю любові, розуміючи, що Бог є Єдиний Об'єкт і Мета життя. Він є прикладом наукової йоги, якій можуть слідувати всі божественні шукачі, для возз'єднання з Господом.

Про Виконавець Всіх Бажань (Крішна)! Коли я дивлюся на тебе знову в ніжній людської формі, мій розум заспокоюється, і я чувтсво себе більш природно. |  вірші 3-4

Я єсмь стрижень практикуючих дисципліну; искуство, хто прагне перемоги; мовчання всіх прихованих речей, і мудрість всіх, хто знає. |  Про вижигатель ворогів (Арджуна), безмежні прояви моїх божественних якостей; Моє короткий опис є лише натяк на Мої багато славних здатності. |  космічну форму |  Але ти не можеш бачити Мене очима смертного. Тому Я дарую тобі божественне зір. Дивись: ось Моя вища йога! |  Якби тисяча сонць з'явилися одночасно в небі, їх світло б тьмяно нагадав пишність того Всетворящего Істоти! |  Вони всі висловлюють знову і знову. |  Дивлячись на них втрачаю напрямку! |  Про Перший з богів, я знати бажаю |  Про Нескінченне Могутність, про Непереможне всезнаючого Всюдисущі, про Все-по-Всім! Я вклоняюся Тобі спереду і ззаду, зліва і справа, вгорі і внизу, який охоплює мене всюди! |  вірші 44-55 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати