На головну

Але ці дії не вражають Мене, про що відроджуються багатство (Арджуна), так як Я залишаюся вище них, відсторонений і неприв'язаним.

1.  II. Деякі механізми нейросігнального взаємодії між особинами і популяціями палеоантропов
  2.  IV. ТЕРМІНИ ДІЇ ПРАВИЛ
  3.  А також, про син Притхи (Арджуна), знай Мене як первосвященика Бріхаспаті; серед генералів, Я - Сканда; Серед цих водоймищ - океан.
  4.  А) Імпульсивні дії
  5.  Аналіз моделі інформаційної взаємодії суспільства і влади СРСР.
  6.  Антикоагулянти непрямої дії
  7.  Антикоагулянти прямої дії

Як оператор каруселі в парку не ототожнюється з особистісними емоціями публіки, так і Майстер отої обертається каруселі творіння - поперемінно починаючої обертатися і зупиняється по Його волі - залишається неупереджено безпристрасно Спостерігачем.

Поки люди насолоджуються катанням на каруселі космічного розваги, до тих пір вони повинні бути прикованность до неї, безпорадно переживаючи сцени народження і смерті, насолоди і страждання. Але Господь тут відкриває нам секрет, завдяки чому Він бере участь без залучення в творінні: це - неприв'язаність. Хоча і будучи єдиним Діячем, Він не володіє егоїзмом і тому залишається вільним. Людина, яка розуміє що "все це є Бог, а не я і не моє", стає незацікавленим спостерігачем, вільним від егоїстичних мотивів і воспалімих емоцій, споглядаючи своє життя або життя інших. Поміщають Своїх дітей на це механічне чудо, що обертається землю, Бог бажає, щоб вони впоралися з цим космічним поданням, але під Його керівництвом, а не хаотичними способами ошуканих людей.

Існувати без душевного світу в цьому світі значить жити в пеклі. Але людина божестввенних сприйняття знаходить, що земля є благословенним житлом. Сновидець, переживає кошмар, мучиться; але тільки-но він розуміє, що це підсвідома проказа свідомості, як сміється над ним.

Середня людина надає великого значення мирському спектаклю. Але йог ставиться до цього поданням сну легко, і лише до Бога серйозно.

вірші 7-8 |  Інші, також здійснюючи яджну знання, поклоняються Мені, Господу Космічного Тіла, різними способами - спочатку в багатьох формах, а після в Однією.

Про син Кунті (Арджуна), та думка, з якою вмираюча людина покидає тіло, визначає - завдяки довгому завзятості в ній - його наступний стан існування. |  Той досягає Найвищого Лучезарного Господа, про Партха (Арджуна!), Чий розум, стабілізований йогою, нерухомо фіксований на думці про Нього. |  вірш 11 |  Мої благородні шанувальники, знайшовши Мене (Дух), досягли найвищого успіху; їм не требется подальших перевтілень в цій обителі горя і мінливості. |  Знову і знову, Про син Притхи (Арджуна), все та ж натовп людей безпорадно перероджується. Серія їх перевтілень припиняється з приходом Ночі, а потім відновлюється на зорі Дня. |  Але трансцендіруя проявлену (стану геніального буття) існує істинно невияв, Незмінний, Абсолют, що залишається незачепленим циклами космічного розчинення. |  вірші 21-22 |  Ці два шляхи виходу зі світу вважаються вічними. Шлях світла веде до звільнення, шлях темряви веде до переродження. |  Вірний метод шанування Бога |  вірші 4-6 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати