На головну

І нарешті, той входить в Моє Буття, хто думає лише про Мене в годину своєї смерті, коли залишається тіло. Це є безсумнівна правда.

1.  He стукати. Не входити".
  2.  III. І. Китаєв, Л. Мошков, А. Чернів. Коли народився І. В. Сталін
  3.  Quot; А якщо хто з вас відступить від своєї релігії і помре, будучи неправильним, у таких марні їх діяння в найближчій і майбутнього життя !. Вони - мешканці Ада і зостануться в ньому навіки ".
  4.  Quot; і не слухайся тим, серце яких Ми зробили небрегущім до поминання про Нас, і хто пішов за своєю пристрастю, і в справах впадає в крайнощі ".
  5.  Quot; Коли їм говорили: «Ля іляха илля Аллах», - єгиптяни вихвалялись ".
  6.  Quot; Коли суддя робить иджтихад і його судження виявляється істинним, то йому - дві нагороди. Якщо ж він зробить иджтихад і помилиться, то йому - одна нагорода ".
  7.  Quot; Ліоте "- збулася мрія, або Коли дерева стали великими

Крішна тепер починає відповідати на останнє запитання, запропонований Арджуной у другому вірші: "Як, під час смерті, самодісциплінованим належить пізнати Тебе (Господи)?"

Йог, практикуючий медитацію протягом свого життя, здатний зливатися з Богом в будь-який час, особливо в вирішальний момент смерті. Думки людини в останні моменти життя визначають його прийдешній статус.

Справжній йог закінчує сновіденческое гру своєї ролі в житті і робить остаточний вихід зі сцени земної, при повному зосередженні розуму лише на блаженстві Духа, і з серцем, чистим мирськими бажаннями.

Після смерті поклоняється не потрібно по карми закону повертатися на землю, якщо під час свого життя він був здатний, за допомогою практики йоги, відключати свою життєву силу і свідомість від тіла; і якщо він був успішний, з волі, входити в свідоме бездиханне стан, підтримуючи життя в тілі вбираючи поставки космічної енергії від Бога; і якщо він був не прив'язаний до тіла і об'єктів почуттів; і якщо не мав особистих бажань, але залишався необеспокоенним егоїстичними бажаннями жодній особі або об'єкту або чуттєвої насолоди, таким чином знаючи лише радість і любов свого Творця.

Такий шанувальник, без сумніву, досягає звільнити і зливається з Божественної Сутністю. Йому не потрібно подальших втілень на землі для задоволення невиконаних бажань, так як він знищив останні. Самодісциплінованим йог, натренувати свій розум відключатися, з волі, від чуттєвого світу і вільним приєднуватися до Господа, не думає ні про що крім Бога під час смерті. Відповідно до закону карми, та людина автоматично створив причину, належну проявитися наслідком Богодостіженія. Той, хто за життя уникав будь-якої діснармоніі і звик поглинати йогівські екстазом, залишається після смерті в тому ж стані божественного єднання.

Такий йог все життя бачить свою фізичну форму сном Бога; коли атоми того тіла-сну розсіюються смертю, він входить в Блаженство Пробудження.

вірш 6

За межами циклів Творіння і Розчинення |  Про син Кунті (Арджуна), та думка, з якою вмираюча людина покидає тіло, визначає - завдяки довгому завзятості в ній - його наступний стан існування.

Стражденні, які прагнуть до мудрості, спраглі могутності тут і в подальшому **, і мудреці - ось чотири види праведних, що шукають Мене, Про Арджуна. |  Всі ці (чотири сорти людей) благородні, але мудреця Я вважаю під істину тотожним Собі. Непохитно, він утвердився в Мені одному, як своєю найвищою мети. |  Після багатьох втілень, мудрець знаходить Мене, розуміючи, "Господь - всепроникающ!" Важко знайти настільки просвітленого людини. |  Відомі своїми власними схильностями, втративши розум, вкрадений тієї чи іншої пристрастю, переслідуючи ту чи іншу культову вчення, люди прагнуть до менших богам. |  Поглинання відданістю, що зважився почитати то втіленням, той шанувальник так отримує плоди своїх бажань. Все ж ті задоволення скаржаться лише Мною. |  Але люди убогого знання (поклоняються меншим богам), отримують обмежені результати. Шанувальники тих божеств йдуть до них; Мої полоннікі приходять до Мене. |  вірш 24 |  Про Арджуна Я знаю тварюк минулого, сьогодення і майбутнього; але Мене не знає ніхто. |  вірш 27 |  Прагнуть до порятунку від розкладання і смерті, припадаючи до Мене, пізнають Брахмана (Абсолют), всевключітельность Адхьятми (вмістилища Духа), і всі секрети карми. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати