На головну

Непридатність з лиходіїв і ошуканих дурнів, чий розум був вкрадений майей (ілюзією), йде шляхом демонічних істот, не в змозі знайти притулок в Мені.

1.  IV. Вчення ПРО СТАН СНА
  2.  VI. Вчення про посмертне СТАНІ
  3.  А той, у кого народилася дитина, повинен забезпечувати харчування і одяг матері на розумних умовах »(2: 233).
  4.  А той, у кого народилася дитина, повинен забезпечувати харчування і одяг матері на розумних умовах »(2: 233).
  5.  А той, у кого народилася дитина, повинен забезпечувати харчування і одяг матері на розумних умовах »(2: 233).
  6.  А той, у кого народилася дитина, повинен забезпечувати харчування і одяг матері на розумних умовах »(2: 233).
  7.  А той, у кого народилася дитина, повинен забезпечувати харчування і одяг матері на розумних умовах »(2: 233].

* "Я належала Господу на початку шляху Його, перед працями Його споконвіку. Я була складена з вічного, з самого початку, або до створення землі" (Притчі 8: 22-23)

Господь Крішна відкриває Арджуне: "Люди з власної волі реагують на зле якість в Моїй космічної ілюзії і і продовжують вступати в розпусні статеві відносини, жорстокість, пияцтво, придбання грошей нечесним шляхом і т.п. виявляють природу демонів, що живуть в темних лісах. Такі люди не цікавляться високо активізує і хорошим якостями Природи, і тому не знаходять божественного блаженства, що просочується з Мого Духа в їх душі ".

Ті, хто розвиває смак до харчування гнилими сирами і особливо гострими спеціями, не задовольняються легким молочним сиром і делекатного смаку їжею. Аналогічно, злі люди, надмірно потокать грубим насолод, стають рабами чувст, знову і знову діючи під чужим впливом, не бажаючи зазнати тонкого щастя душі.

Хоча космічна ілюзія має сильний вплив на злих, навіть вони можуть уникнути її, за допомогою використання розуму, який можна врятувати від травень і, медитуючи на Бога. Але якщо лиходії упираються в своїх злих звичках, вони перероджуються в будь-якому демонічний світі *.

Гіта, проте, підкреслювала знову і знову, що між усіма істотами і їх Творцем існує безсмертна зв'язок - піддатливо еластичність, але ніколи неразривающімся. Ніхто не може збитися зі шляху настільки, щоб протистояти притягальної силі Божій рятівної милості.

Тому, відкидаючи гординю і впертість, для своєї ж користі, злий повинен поєднувати з Господньої спокутної силою; йому слід шукати хорошій компанії і вчитися медитувати на Бога.

вірш 14 |  Стражденні, які прагнуть до мудрості, спраглі могутності тут і в подальшому **, і мудреці - ось чотири види праведних, що шукають Мене, Про Арджуна.

Того, хто віддано зливається зі Мною, своєю душею, поглинання в Мені, його Я вважаю, серед усіх йогів, найбільш врівноваженим. |  Аум, Тат, Сат. |  Я розповім тобі, не упускаючи ні теоретичної мудрості, ні тієї мудрості, пізнаваною лише інтуїтивної реалізацією - знання, яке не залишить ніщо в цьому світі невідомим для тебе. |  Моя виявлена ??природа (пракріті) розділена на вісім частин: земля, вода, вогонь, повітря, ефір, чуттєвий розум (манас), інтелект (буддхи), і егоїзм (ахамкара). |  Зрозумій, що ці Мої дві природи, чиста і нечиста Пракріті, суть джерело всіх істот. Я - Прародитель, а також і Руйнівник всього космосу. |  Про Арджуна! Для Мене немає нічого висщім або позамежного. Всі речі (суб'єкти і об'єкти) пов'язані зі Мною, подібно до того як дорогоцінні намистинки на нитку. |  Про син Кунті (Арджуна), Я єсмь плинність вод; Я єсмь випромінювання сонця і місяця; Я єсмь Аум (Пранава) Вед; звук ефіру; і людяність в людині. |  Я є благотворний аромат, що виходить від землі; яскравість у вогні є Я; життя в усіх тварюк, а також самодисципліна в пустельників. |  Знай, що всі прояви саттви (добра), раджаса (активності), і тамаса (зла) виникають від Мене. Хоча вони і перебувають у Мені, Я не перебуваю в них. |  Цей світ смертних істот не сприймає Мене, незмінного і за межами всіх якостей, тому що їх ошукано троїстої модальністю Природи. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати