На головну

Мої супутники і я позуємо перед «казкою в мармурі» Тадж-Махалом в Агре

1.  B) & забезпечує передачу запитів серверу
  2.  II. Вимоги безпеки перед качаном зайняти
  3.  II. Вимоги безпеки перед качаном зайняти
  4.  II. Вимоги безпеки перед качаном зайняти
  5.  II. Вимоги безпеки перед качаном зайняти
  6.  II. Вимоги безпеки перед качаном плавання
  7.  II. Вимоги безпеки перед качаном роботи

Метою моїх розшуків свами Кешабананди було отримати допомогу в роботі над цією книгою. Я ніколи не забував доручення Шрі Юктешвар написати книгу про життя Лахірі Махасайа. Під час мого перебування в Індії я користувався будь-якою можливістю, щоб встановити контакт з родичами і учнями, навчалися особисто у Йогаватара. Роблячи докладні і великі записи їхніх розповідей, я звіряв факти і дати, збираючи фотографії, старі листи і документи. Мій портфель з матеріалами про Лахірі Махасайа став збільшуватися в об'ємі: зі страхом я зрозумів, що мені належить тяжкий авторський працю. Я молився про те, щоб опинитися гідним ролі біографа цього колосального гуру. Деякі його учні побоювалися, що в біографічних нотатках життя і діяльність їх вчителя буде зменшена або неправильно витлумачена.

«Навряд чи вам вдасться в холодних словах віддати належне усього життя втіленого божества», - зауважив мені одного разу Панчанон Бхаттачарья.

Інші близькі учні також були задоволені тим, що образ Іогаватара залишався прихованим в їхніх серцях, як образ безсмертного наставника. Проте, постійно розмірковуючи про пророкування Лахірі Махасайа щодо його біографії, я не пропускав жодної можливості зібрати і уточнити факти, що стосуються його зовнішнього життя.

Знаменита католичка-стігматка Тереза ??Ньюмен, яка в 1935 році надихнула мене на паломництво в Коннерсройт. |  Містер Дікінсон з Лос-Анджелеса. Він знайшов срібний кубок.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати