На головну

Економічний фундамент мирного життя

1.  Amp; 50. Обмеження батьківських прав. Відібрання дитини при безпосередній загрозі життю або здоров'ю дитини.
  2.  I. Питання про сенс взагалі і питання про сенс життя
  3.  II. Зміни в житті СРСР за період від 1924 до 1936 року
  4.  LIFE ON WINGS »(НА КРИЛАХ ЖИТТЯ) - елемент повітря
  5.  Quot; А якщо хто з вас відступить від своєї релігії і помре, будучи неправильним, у таких марні їх діяння в найближчій і майбутнього життя !. Вони - мешканці Ада і зостануться в ньому навіки ".
  6.  V. ДРУГА ПОЛОВИНА ВАШОГО ЖИТТЯ
  7.  V. Горизонтальна лінія життя і її виправдання

Я був бойовим пілотом у В'єтнамі і не з чуток знаю, що таке війна. Мені також добре відомо, що однією з головних причин подібних лих є нерівність між людьми. До тих пір поки прірву між багатими і бідними буде розширюватися, нам буде важко створити умови для світу. Ми можемо проводити марші в його захист, вимовляти пристрасні промови, створювати комітети з вивчення проблем світу, але позбутися від умов, що породжують війни, можна лише в тому випадку, якщо ми надамо більше економічних можливостей багатьом мільйонам людей.

Який би грандіозною ні представлялася ця задача, вона може бути вирішена за допомогою мережевого маркетингу.

Сьогодні багато компаній мережевого маркетингу сприяють створенню умов для мирного життя у всьому світі, надаючи людям можливість поліпшити своє економічне становище. Мережевий маркетинг процвітає не тільки в столицях провідних держав, а й у більшості країн, що розвиваються, несучи надію на фінансову свободу мільйонам живуть в бідності людей. Більшість корпорацій, які дотримуються традиційних моделей бізнесу, зможуть вижити тільки за умови, що люди будуть досить забезпеченими, щоб купувати їх продукцію.

Настав час, коли люди в усьому світі повинні мати рівні можливості для забезпеченого життя, а не витрачати всі свої сили на те, щоб робити багатих ще багатшими.

Я хочу, щоб у вас теж з'явилася така можливість.

Ласкаво просимо в XXI століття!

Мережевий маркетинг за своєю природою і структурі є напрочуд демократичну і соціально відповідальну систему створення багатства. |  Роберта Кіосакі

Визначте для себе головне |  глава 18 |  Хто стоїть на капітанському містку? |  Чи входить в навчальні програми компанії поряд з формуванням чисто ділових навичок розвиток особистих якостей? |  Чи має компанія високоякісними і добре продаються продуктами, за які не буде соромно перед покупцями? |  Правильне ставлення до справи |  справжній зростання |  Десять тисяч годин ... Підрахуйте самі: якщо ви будете працювати вісім годин на день п'ять днів на тиждень, то досягти цієї позначки зможете тільки через п'ять років. |  Щоб розучитися, теж треба час |  Мої золоті уроки |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати