Головна

Правильне ставлення до справи

  1.  Amp; 6. Співвідношення сімейного та цивільного законодавства в регулюванні сімейних відносин.
  2.  I. Початкове відношення і початкове спілкування людей
  3.  IV. Правильне використання накопичення. режим економії
  4.  V. народницького СТАВЛЕННЯ ДО ПИТАННЯ
  5.  V. НЕПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ ПРО урядових кабінетах
  6.  VI. НЕПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ ПРО ГЕНЕРАЛЬНОМУ ШТАБІ І ОКВ
  7.  А ось як виглядало віровідступництво і ставлення до куфру з боку сподвижників за часів правління халіфа Абу Бакра.

Я вважаю становлення бізнесмена безперервним процесом, який особисто для мене ще не закінчений. Мені здається, що я буду вчитися підприємництву все життя. Я люблю бізнес, і мені подобається вирішувати виникаючі проблеми. Я завжди хотів жити таким життям. Хоча на цьому шляху нерідко виникають труднощі, результат себе окупає.

Навіть в найтемніші часи мене підтримувала одна думка. У ті дні, коли моя фірма виробляла водонепроникні гаманці для серфінгістів, я приклеїв до телефону в своєму офісі папірець, витягнуту з китайського печива з запеченими всередині передбаченнями майбутнього:

Відмовитися можна в будь-який момент, але навіщо робити це прямо зараз?

Тоді я вів багато телефонних розмов, і багато хто з них підводили мене до думки, що цей бізнес пора кидати. Однак, повісивши трубку, я кидав погляд на мудрі слова, написані на телефоні, і казав собі: «Як би мені не хотілося покінчити з усім, сьогодні я цього робити не буду. Я кину все завтра ».

На щастя, це завтра так і не настало.

Багатий тато не раз говорив, що якби багатство давалося легко, то всі були б багатими. Саме тому, коли люди запитують мене, що стало головним чинником моєї фінансової незалежності, я відповідаю: «Мені не хотілося, щоб мною хтось командував». Мені так була потрібна свобода, що я готовий був відмовитися від надійного робочого місця. Я прагнув до фінансової свободи, тобто до того, що може надати мережевий маркетинг.

Якщо ж вам подобається, що хтось вказує вам, що треба робити, у скільки приходити на роботу і йти з неї, то мережевий маркетинг не для вас.

 Чи має компанія високоякісними і добре продаються продуктами, за які не буде соромно перед покупцями? |  справжній зростання


 глава 16 |  Люди з маленькими мріями |  Люди, що втілили в життя велику мрію і продовжують мріяти далі |  глава 17 |  Чого потребують жінки |  Накопичуйте багатство, розважаючись |  Визначте для себе головне |  глава 18 |  Хто стоїть на капітанському містку? |  Чи входить в навчальні програми компанії поряд з формуванням чисто ділових навичок розвиток особистих якостей? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати