На головну

глава 4

1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

ВАШІ ОСНОВНІ ФІНАНСОВІ ПРИНЦИПИ

Чотири квадранта - це не просто різні структури бізнесу. Це, скоріше, різні образи мислення. Те, який з них ви виберете для отримання основного доходу, залежить не стільки від зовнішніх обставин (освіти, підготовки, стану економіки і наявних можливостей), скільки від того, що ви є насправді уявляєте, тобто від сильних і слабких сторін вашої особистості і домінуючих інтересів.

Багато що залежить від ваших фінансових принципів. Саме вони визначають, які сектори вас приваблюють, а які відштовхують.

Це важливо зрозуміти, тому що перехід з квадрантів Р або З в Б далеко не так простий, як зміна адреси. Адже ви міняєте не просто образ своїх дій, а свою сутність або, принаймні, Образ мислення.

Одним подобається робота за наймом, інші ненавидять такий вид зайнятості. Комусь подобається володіти компанією, але не подобається керувати нею. Хтось любить інвестувати, а кому-то такого роду діяльність здається занадто ризикованою. У кожному з нас в тій чи іншій мірі містяться всі ці якості. Необхідно також добре усвідомлювати, що в кожному з цих квадрантів можна бути як багатим, так і бідним. Одні здатні заробити мільйони в будь-якому секторі, інші ж можуть запросто розоритися.

Само по собі перебування в тому чи іншому квадранті зовсім не гарантує фінансового успіху.

Визначити, до якого сектору належить людина, можна, прислухавшись до його слів. Коли мені було дев'ять років, я часто був присутній на бесідах багатого тата з людьми, які приходили влаштовуватися до нього на роботу. Тоді я вперше зрозумів, що за словами можна визначити сутність людини.

Ось кілька ключових фраз, властивих представникам різних квадрантів:

Зміна роботи означає зміну квадранта |  Цінності квадранта З

Глава 1 |  Але ж я попереджав |  Нове сторіччя |  Не дозволяйте знову себе обдурити |  глава 2 |  Міфологія найманої праці |  підприємницька лихоманка |  Як ви заробляєте гроші? |  квадрант З |  Цінності квадранта Б |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати