глава 18 |  глава 19 |  глава 20 |  глава 21 |  глава 22 |  глава 23 |  глава 24 |  глава 25 |  глава 26 |  глава 27 |

загрузка...
загрузка...
На головну

глава 29

1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

Я більше не чула звуків - була тільки біль. Вогонь. Він пожирав мене, змушуючи кричати і звиватися. Я не могла сконцентруватися ні на чому. Була тільки біль. Пекло ...

Різкий рев відволік мене. Зараз, поки я валяюсь на сирій землі, кому-небудь з них загрожує небезпека, хтось міг бути поранений. З останніх сил, ігноруючи гострою біль, спалює мене, я перекинулася на живіт, щоб розглянути що відбувається на галявині.

Блондинка, чиї прекрасні білосніжні волосся, забруднені моєю кров'ю, були єдиним яскравою плямою цієї ночі. Вона пересувалася дуже швидко, навіть для мого, не зовсім людського погляду, що значно зменшувало шанси вовка на перемогу. Але темно-сірий вовк не мав наміру здаватися. Він так само різко і відчайдушно гарчав, і кидався на вампіршу, як і вона на нього. Це був рівний бій, по крайней мере, я сподівалася на це, адже на цій галявині в будь-яку секунду міг постраждати сенс всього мого життя.

Низький рев повторився, і я автоматично простежила за ним. Праворуч від галявини, у високій траві боролися два вовки. Я миттєво дізналася другого мого захисника - Рон. Він відчайдушно і жваво відбивався від нападок Кіри, яка була трохи більше за нього і швидше. Я не знала, хто з них взвивала від болю, але серце болісно стислося через власну нездатність допомогти їм.

Але ніщо так не гнітило, як той факт, що обидва вони тут через мене: через моїх криків повернувся Рон, через мого характеру слідом за мною пішов Сет. Якби не я, якби ми не переїхали сюди ... А що було б? В моїй душі все ще існувала б порожнеча, яку не могли заповнити навіть люблячі родичі, а найголовніше - не було б їх. Вони б не лаялися між собою і не змагалися. А я? Хто ж мене назве розумною? Слухаючи подібні розповіді, я завжди вважала, що зможу в такій ситуації бути тією розумною дівчиною, яка не вибере нікого, аби не сварити хлопців. Яка просто піде, залишить їх і більше ніколи не встане між ними, але в житті все виявилося набагато складніше. Я не могла залишитися одна. Тільки не після того, чому вони мене навчили. Чи не після того, що змусили відчути. Егоїзм? - Можливо, але без них я не уявляла свого життя. Саме без них. Вони обидва були як доповнення один до одного, обидва були дороги й улюблені моїм серцем.

Раптом пара вервольфов, що билися праворуч від галявини, завмерла, і одночасно спрямували погляд на іншу пару. Я пішла за їхнім прикладом і перевела погляд на Сета. Він більше не був рівним суперником чотирьохсотрічної вампіршу. Тепер, він летів в старе дерево через всю поляну і з гучним тріском врізався в нього, зламавши. Він не рушив, коли вампирша в один стрибок виявилася біля нього.

- Стій! Ми так не домовлялись! - Закричала перетворилася Кіра, вибігає оголена на середину галявини, щоб привернути увагу вампірші. - Ми домовилися, що ти вб'єш її!

Вона направила тоненький палець в мою сторону, але переляканий погляд не спускала зі спини Ілони. Блондинка різко розвернулася і примружилася в її сторону. Весь її вигляд в цілому випромінював огиду до дівчини, і вона невдоволено цикнув їй.

- Та як ти взагалі можеш? Він кинув тебе, проміняв на першу зустрічну!

- Він не хотів! Це відкладення! - Виправдовувала Сета Кіра, поки Рон мовчки стояв за її спиною, не зводячи з неї погляду.

- Ти дурна собака! Він зрадник, а я, дала слово розривати їх! - В частку секунди дівчина розвернулася і кинулася до шиї мого улюбленого вовка, з шерстю кольору мокрого асфальту і найпрекрасніших ніжно-блакитних очей. Крик. Дикий, оглушливий жіночий крик наповнив галявину. Хто кричав? Я? Хіба я? Через секунду я зрозуміла, що від страху заплющила очі і вмить їх відчинила. Сет все ще лежав на землі непритомний, а Ілона нависла над ним. Тільки тепер в цю страшну картину додалося ще кілька персонажів: Рон вчепився в плече блондинки, а Кіра виявилася між гострими іклами вампірші і сенсу всього мого існування. Вона заступила його собою, не дозволивши Ілоні вчепитися в нього зубами, не встигнувши перетворитися. У неї не було шансів, навіть з огляду на Рона, що терзає плече вампірші. Тіло Кіри повільно розслабилося і обм'якло, поки яскраво червона рідина стікала на темно сіру шерсть.

Моє серце завмерло. Я не могла зітхнути. Рон. Він намагався відкусити добрий шмат плеча вампірші, але вона швидко вивернулася і відкинула хлопця в бік, переводячи свій погляд на дівчину, яку кілька секунд тому позбавила життя. У цьому погляді не було ні краплі жалості або жалю. Нічого, крім люті, що спалює її. Вона не могла повірити, що Кіра пожертвувала життям заради того, хто так бридко і грубо повівся з нею. По крайней мере, вона б не змогла. Рон повільно відводив її в сторону, подалі від Сета. Я, вперше за кілька хвилин, згадала про себе. Біль більше не була несамовитої, а вогонь божевільним. Всі почуття нібито стали тяжкі. Підвівшись на ліктях, я поповзла до Вервольфу, який лежить під стікала кров'ю дівчиною.

Тільки зараз, опинившись на відстані метра від нього, я зрозуміла, що він був поранений, так як в тілі однієї людини не могло бути стільки крові. Поранений. Серце перестало битися при думці, що я можу його втратити. Ні, тільки не це. Він не може залишити мене!

Ставши на коліна, я стягнула дівчину з тіла коханого і спробувала його розбудити легкими ляпасами по морді, але він не рухався. Взагалі не рухався. Тільки зараз я зрозуміла, що він не дихає. Його серце не б'ється. Сльози покотилися по обличчю, а серце шалено закалатало.

За спиною почувся тріск, гарчання і хрускіт кісток. Але сил подивитися хто був поранений у мене не було - біль знову наступала, знову жар і тьма. Я провалилася в неї в надії прокинутися від страшного кошмару, хоч і знала, що це неможливо ...

глава 28 |  глава 30
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати