седжі мама |  Глава 31 (виноски) |  смертний |  З легким серцем я повернувся до ліжка одного і знайшов його вмираючим. |  Мій гуру пішов в |  Шрі Юктешвар відпустив маленьку групу і показав мені жестом, щоб я сів на ковдру біля його ніг. |  брахмана |  брахманів |  Крия-йогу |  Але марно стане він потім, зійшовши, |

загрузка...
загрузка...
На головну

Дера Данді утха

1.  ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ УПОР - чатуранга-ДАНДАСАНА (ЛК-23).
  2.  Дандасана
  3.  Дандасана / - / - / 23
  4.  Дві Пада Віпаріта Дандасана / 144,145 / 147-149 / 146
  5.  Дві Пада Віпаріта Дандасана / 144,145 / 147-149 / 146
  6.  Переклад М. А. Дандамаева.

«- Знімемо-ка наш табір і піднімемо посох». (Він носить символічний Данді.) Ці його слова є сигналом для миттєвого пересування всієї групи на інше місце. Він не завжди користується цим методом астрального подорожі, а іноді ходить пішки з піку на пік.

Бабаджі можна побачити або дізнатися лише тоді, коли він того забажає. Відомо, що різним шанувальникам він був у багатьох злегка розрізняються формах - іноді без бороди і вусів, а іноді з ними. Оскільки його не підданому розкладанню тілу не потрібно ніякої їжі, учитель їсть рідко. З ввічливості до відвідують його учням він зрідка вживає фрукти або рис, зварений в молоці, і очищене масло.

Мені відомі два дивовижних випадку з життя Бабаджі, - продовжував Кебалананда. - Одного разу вночі учні його сиділи навколо величезного багаття, палаючого для проведення однієї священної ведичної церемонії. Раптом учитель вихопив з багаття палаючий колода і злегка вдарив ним по голому плечу одного чола, що сидів близько до вогню.

- Як жорстоко, учитель! - Висловив свій протест присутній там Лахірі махас.

- Ти волів би бачити його перетворився у тебе на очах в попіл відповідно до його минулого кармою? - З цими словами Бабаджи поклав свою цілячи руку на понівечене плече чола: - Цієї ночі я врятував тебе від болісної смерті. Закон карми задоволений твоїм незначним стражданням від вогню.

Махаватар |  Назад квадрату відстані
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати