Поки потяг покривав милі, Джітендра зберігав похмуре мовчання. Нарешті, поворухнувшись, він нахилився вперед і боляче вщипнув мене за чутливе місце. |  Оголосили сніданок. Гаури Ма провела нас у внутрішній дворик, призначений для прийняття їжі та наповнений смачними запахами, а сама зникла в примикає до нього кухні. |  Чи індієць може збліднути, але особа Джітендра раптом стало блідим. Я ввічливо відхилив пропозицію. |  Крия-йоги |  Але коли все було розказано, брат став серйозним, потім якимось урочистим. |  Моє зневіру розсіялася. Згадка про Заході збило мене з пантелику і здавалося неймовірним, але я скористався можливістю порадувати вчителя послухом. |  Дургапуджі |  Очі Юктешвар застережливо блиснули. |  Наступного ранку Шрі Юктешвар обрав для того, щоб дарувати посвячення в |  Повсякденне життя в ашрамі протікала плавно, спокійно, без особливих змін. Лежачи, а іноді сидячи на ліжку, учитель входив в |

загрузка...
загрузка...
На головну

Моїй вдячності не було меж. Щоночі, що я проводив в Серампуре, вчитель просив мене прилаштувати на ніч завіси.

1.  Quot; Але немає покаяння для тих ..., хто вмирає, будучи кафіром. Для них Ми приготували болісні страждання ".
  2.  А ви даєте інтерв'ю. Я запитав Мурманова, ніж можу бути корисний. Він обурився: «Тут же трава не виросте! Ні огороджень ».
  3.  А хто її просив мене обзивати? обізвався моя гордість. -Я Їй, між іншим, навіть слова поганого не сказала. І взагалі я була милим і непорочним білим ангелом.
  4.  А тепер-то можна пожерти? -запитав повеселілий, але не менш голодний Ніколя.
  5.  Б. Розподіл місць між партіями в парламенті здійснюється пропорційно числу поданих за кожну голосів при мажоритарній системі.
  6.  БУДДИЗМ - ОДНА З БАГАТЬОХ РЕЛІГІЙ СВІТУ: ЇЇ УЧИТЕЛЬ
  7.  До кімнати увійшов учитель. Як видужуючий, я дозволив вільність і ніжно взяв його за руку.

Одного вечора москіти були особливо злі, а вчитель забув дати звичайні вказівки. Відправившись спати близько опівночі, я нервово вслухався в попереджувала дзижчання комах. Прочитавши в їх адресу умілостівітельную молитву, через півгодини я удавано кашлянув, привертаючи увагу гуру. Я думав, що збожеволію від укусів, а особливо від «пісень», з якими москіти справляли кровожерливі ритуали.

Від вчителя не було ніякої відповіді. Я обережно наблизився до нього; він не дихав. Це було перше близьке спостереження мною його в йоговском трансі, і я дуже злякався.

«Мабуть, відмовило серце», - подумав я, наблизивши до його носі дзеркало; воно не запітніло. Щоб упевнитися подвійно, я на кілька хвилин закрив пальцями йому рот і ніздрі. Тіло було холодним і нерухомим. Приголомшений, я повернувся до дверей, щоб покликати на допомогу.

- Гаразд! Багатообіцяючий експериментатор! Мій бідний ніс! - Учитель здригається від сміху. - Чого ти не спиш? Хіба весь світ повинен змінитися заради тебе? Мінлива сам: визволи свою свідомість від москітів.

Мені довелося смиренно повернутися в ліжко. Жодне комаха не наважилося наблизитися. Я зрозумів, що гуру погоджувався раніше на завіси тільки заради мене, москітів він не боявся. Його йоговськая сила була така, що він міг або змусити комах не кусати себе, або вдатися до якоїсь внутрішньої невразливості.

«Він продемонстрував те йогівські стан, до досягнення якого я повинен прагнути», - подумав я. Йог повинен бути в змозі увійти в надсвідомість і зберігати його, незважаючи на численні відволікання, ніколи не пропадає надовго з цієї землі - дзижчання комах, всеохоплююче сяйво денного світла! На першій стадії

Мій Учитель Шрі Юктешвар. |  самадхи
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати