На головну

Ще одна казка про філософський камінь

1.  Англійці, або казка про мавпу і двох котів
  2.  Група 214 Корчівка та прибирання каменів
  3.  Група 34 Установка бортових каменів
  4.  Дитяча казка
  5.  Жорстока втрата в чарівних казках
  6.  Життя на горі каменів

Молодий аскет (куди) сказав:

Жив одного разу чоловік, в якому була майже неможлива комбінація багатства і мудрості. Він був розумний в своїх справах, він досяг всіх своїх амбіцій, але він не знав своєю суттю. Він почав виконувати суворі практики, щоб отримати небесний філософський камінь. Цей камінь може виконувати всі бажання свого господаря. Людина докладав величезних зусиль, і через дуже короткий час цей камінь з'явився перед ним. Нічого неможливого немає для того, хто так старається! Хто направляє всі свої сили на досягнення поставленої мети, не вважає зусиль і не зупиняється через труднощі, досягає бажаного, навіть якщо це бідний і неосвічена людина.

Ця людина побачив камінь перед собою на відстані простягнутої руки. Але він ніяк не міг визначитися - «це і є філософський камінь? Чи ні? Повинен я до нього доторкнутися чи ні? А раптом він пропаде, якщо я його торкнуся? Безумовно, не можна його досягти за такий короткий час! Писання кажуть, що його можна отримати тільки після цілого життя в спеціальних зусиль і вправах. Напевно у мене, жодного бідолахи, просто галюцинація, я сплю і бачу цей камінь перед собою. Хіба може так пощастити в житті, щоб отримати цей камінь так скоро? Може бути, і є якісь великі люди, які могли отримати цей камінь за такий короткий час, але я абсолютно звичайна людина, який тільки трохи попрактикував спеціальні вправи. Чи можливо мені отримати його так скоро? »

З поплутаними думками, він не зробив ніякого зусилля взяти філософський камінь. Не судилося, значить. Отримати можна тільки те, що заслужив і тільки тоді, коли заслужив. Навіть якщо небесний камінь лежить прямо перед ним, дурень не зверне на нього уваги! Полежавши, філософський камінь знову пропав. Психічні сили дають все бажане того, кого вони шукають, а потім, зруйнувавши його розум, пропадають. Ця людина продовжив свої вправи, щоб отримати філософський камінь. Такі роботяги не залишають своїх цілей. Через деякий час він побачив скляшку, яку жартома підкинули йому небожителі. Він вирішив, що це і є філософський камінь і жадібно за неї вхопився. Впевнений в тому, що він отримає все, що захоче з допомогою цього каменю, він кинув все нажите, сім'ю і т.д. і пішов у ліс. І по своїй дурості там страждав.

Страшні катаклізми, старість і смерть - все це ніщо в порівнянні зі стражданнями, викликаними тупоумством. Та й справді, дурість вінчає голову всіх страждань і нещасть!

Казка про філософський камінь |  Казка про дурному слоні

Казка про Бхусунде |  опис Бога |  Deva Puja |  Притча про дерев'яному яблуці |  Притча про камені |  Казка про Арджуне |  Казка про сотні рудрів |  Казка про вампіра |  Казка про Багірате |  Казка про Сікідвае і Кудале |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати