Головна

Казка про вампіра

1.  Англійці, або казка про мавпу і двох котів
  2.  Дитяча казка
  3.  Ще одна казка про філософський камінь
  4.  Жорстока втрата в чарівних казках
  5.  КЛЮЧІ до слов'янських чарівних казках
  6.  Міф, казка, переказ
  7.  Від священного знання до бабусиних казок

Васиштха продовжив:

Те, що називається мокша або звільненням, - це стан, коли закінчується оману за допомогою дослідження (запитування) природи власного я, коли індивідуальна свідомість раптово перестає бути індивідуальною свідомістю і коли розум стає-розумом. Оскільки почуття власної важливості і інші поняття - нереальні, як вода в міражі, вони припиняються, коли на них спрямований світло запитування. У зв'язку з цим, Про Рама, послухай які надихаючі і просвітлюють питання задавав вампір.

У лісах Вінд жив вампір. Одного разу він побажав вгамувати свій голод. Однак він не міг нікого вбити навіть коли був голодний, якщо жертва того не заслуговувала. Не знайшовши такої людини в лісі, він пішов в місто і зустрівся з королем.

Вампір сказав королю:

Про король, я не вб'ю і не з'їм тебе, якщо ти того і не заслуговуєш. Ти володар і виконуєш бажання нужденних. Молю тебе, виконай моє бажання. Я задам тобі кілька питань. Дай мені вірну відповідь.

Що це за сонце, частками променів якого є ці всесвіти? В якому великому вітрі проявляється це великий простір? Ми нескінченно переходимо з одного сну в інший, не втрачаючи власної природи, але легко залишаючи реалії сну. Що це за природа? З стовбура бананового дерева можна знімати шар за шаром, поки не досягнеш центру (За переказами, стовбур бананового дерева чиститься від шарів до тих пір, поки нічого не залишиться - тобто центру у нього немає, як якщо чистити цибулину - прим. Ана .). Що це за найтонший центр, якого досягаєш, запитуючи про природу цього світу? В якому атомі всі ці всесвіти самі є ще більш дрібними частками? В якому такому аморфному «камені» заховані всі три світи, як невирезанние фігури? Відповідай на ці питання. Якщо ти не відповіси, то ти гідний того, щоб я тебе з'їв!

Король відповів:

Про вампір! Цей всесвіт одного разу була покрита багатьма шарами, як фрукт покритий шкіркою. Була і гілка, на якій висіли тисячі таких фруктів. Було і дерево з тисячами таких гілок, ліс з тисячами таких дерев, пагорб з тисячами таких лісів, країна з тисячами таких пагорбів, континент з тисячами таких країн, планета з тисячами таких континентів, океан з тисячами таких планет, істота з тисячами таких океанів всередині себе і вища істота, яке носить тисячі таких істот у своєму намисто. Є сонце, в чиїх променях є тисячі таких вищих істот, і це сонце освітлює все. Це сонце - сонце усвідомлення, Про вампір! У світлі цього сонця ці всесвіти - всього лише дрібні пилинки. Через світла цього сонця всі ці перераховані речі здаються реальними.

Король сказав:

У світлі вищої свідомості концепції або відносні реальності часу, простору і руху виблискують як частинки пилу, будучи при цьому свідомістю (рухом свідомості в свідомості) і найчистішим інтелектом.

Хоч і здається, що справжня природа або свідомість переходить з одного світу сну в інший, насправді, вона ніколи не залишає свою природну природу і ніколи не втрачає усвідомлення себе.

Як стовбур бананового дерева чиститься шар за шаром, і кожен шар приховує інший такий же шар, так і цей зовнішній світ є ніщо інше, як усвідомлення, якщо уважно подивитися і подумати. Це свідомість називається по-різному - істина, Брахман, бог і усвідомлення, і, тому що воно поза будь-яким опису, його також позначають, виходячи із заперечення - порожнеча, невимовний і т.д. Що б не відчувалося як реальне, - стає реальним. Хоча сприйняття певної форми визначається попереднім досвідом, воно є ніщо інше, як чиста свідомість - як банановий стовбур є ніщо інше, як банановий стовбур і кожен його шар схожий на всі інші.

Справжня сутність вважається має атомарному природу, тому що вона виключно тонка і невідчутна, але в той же час, тому що тільки вона і існує, вона нескінченна і стоїть на початку всього існування. Вона бесформен, хоча і проявляється в різноманітних формах.

Цей зовнішній світ є тільки оболонка, в яку закладено зерно істини, найчистіше усвідомлення.

Васиштха продовжив:

Почувши цю відповідь з губ короля, вампір замовк і задумався. Він забув про свій голод і впав у глибоку медитацію.

Ось я тобі і розповів, Про Рама, казку про вампіра, яка ілюструє істину про найтоншому нескінченному свідомості. Весь всесвіт - лише оболонка або туман, затуманює свідомість, і її можна прибрати серйозним пошуком істиною природи. Вона також реальна, як і «тіло» вампіра!

Рама, вийди за рамки свого розуму за допомогою розуму. Залишайся спокійним всередині, бачачи в усьому єдине нескінченне істота. Як король Багірата, ти досягнеш неможливого, якщо зможеш бути твердим у своєму знанні істини і якщо ти будеш виконувати необхідні дії в житті, безусільно відчуваючи природний хід речей.

Казка про сотні рудрів |  Казка про Багірате

Повість про Бхаси і Віласа |  Казка про Вітахавье |  ГЛАВА 6. Про Звільнення. |  Міркування про Брахмане |  Казка про Бхусунде |  опис Бога |  Deva Puja |  Притча про дерев'яному яблуці |  Притча про камені |  Казка про Арджуне |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати