Головна

Казка про трьох принців, яких не було

  1.  III. Про деякі особливості тактики більшовиків в період підготовки жовтня
  2. " і не слухайся тим, серце яких Ми зробили небрегущім до поминання про Нас, і хто пішов за своєю пристрастю, і в справах впадає в крайнощі ".
  3.  VII. Про деякі найважливіших підсумки партійної політики за останні роки
  4.  X. Голосні в деяких ненаголошені відмінкових закінченнях
  5.  XI. Особливості перевезення деяких категорій багажу
  6.  А тих жінок, непокори яких ви побоюєтеся, ми наказуємо, уникайте на подружньому ложі і побивали. Якщо ж вони підкоряться вам, то не шукайте шляхи проти них »(4:34).
  7.  Англійці, або казка про мавпу і двох котів

Васиштха продовжив:

Для ілюстрації я розповім тобі цікаву легенду. Слухай уважно. Маленький хлопчик попросив свою няню розповісти йому казку, і няня розповіла йому цю історію.

Одного разу в місті, якого не було, жили три принца, сміливих і щасливих. З них два ніколи не народжувалися, а третій не був навіть зачатий. На жаль, всі їхні родичі померли. Принци вирішили піти зі свого рідного міста світ за очі. Дуже скоро від спекотного сонця у них почала крутитися голова. Гарячий пісок обпікав їх ноги. Жорстка трава різала шкіру. Вони дісталися до тіні трьох дерев, два з яких не виросли, а третє не було навіть посаджено. Принци відпочили в тіні дерев, закусили їх плодами і пішли далі.

Вони прийшли на берег трьох річок, дві з яких були сухі, а в третій не було води. Принци викупалися в річках і вгамували свою спрагу. Скоро вони дійшли до величезного міста, який тільки збиралися побудувати. У цьому місті вони побачили три замки неймовірної краси. Два з них взагалі не були побудовані, а в третьому немає стін. У цих замках принци знайшли три чудових золотих страви. Два з них були зламані навпіл, а третє стерто на порох. Вони взяли собі ту страву, яку було стерто на порох. Вони приготували дев'яносто дев'ять мінус сто грамів рису і запросили в гості трьох мудреців. Двоє з цих мудреців були без тіла, а у третього не було рота. Після того, як гості поїли, три принца доїли залишки їжі. Всі були щасливі. Таким вони жили в цьому місті довго-довго в щасті і спокої. Малюк, це чудова легенда, пам'ятай її завжди і ти виростеш знавцем.

Хлопчику легенда дуже сподобалася.

Те, що відомо як створення світу не більше реально, ніж ця історія. Цей світ не більше, ніж міраж, ніж порожня ідея. У нескінченному свідомості виникла ідея створення - і це все, що є. Про Рама, цей світ - лише ідея; всі об'єкти свідомості в цьому світі - тільки ідеї; відкинь бруд і помилку цих ідей і будь вільний від них; укріпившись в істині, досягну спокою.

Васиштха продовжив:

Тільки дурень, але не мудрий, обманюється своїми власними ідеями; тільки дурень думає, що неразрушимое разрушімо, і обманюється. Егоїзм - тільки невірна ідея, заснована на невірної асоціації себе з фізичними елементами. Реально існує в усьому тільки єдине нескінченне свідомість, як же тоді виникає егоїзм? Насправді, егоїзм існує приблизно також, як міраж у пустелі. Тому, Про Рама, відкинь свою невірне бачення, не заснований на факті, залишайся в точній баченні, яке за своєю природою блаженство і яке засноване на істині.

Досліджуй природу істини. Відкинь брехня. Ти вже зараз і завжди вільний, чому ж ти називаєш себе невільним і потім сумуєш? Вища Я нескінченно, - чому, як і що його може зв'язати? У вищому Я немає поділу, бо абсолютний Брахман є всім. Що тоді можна називати неволею, і що - звільненням з неї? Тільки в стані нерозуміння ти вважаєш, що відчуваєш біль, хоча ти насправді і не підвладний болю. Ці поняття не існують у вищому Я.

Нехай тіло помре або піднесеться або полетить в інший всесвіт, я - не висновок в своєму тілі, хіба може на мене подіяти все це? Зв'язок між тілом і мною подібна зв'язку між хмарою і вітром, або зв'язку між квіткою лотоса і бджолою. Коли хмара зникає, вітер залишається єдиним з простором. Коли квітка лотоса зів'яв, бджола летить в небо. Я не вмираю, коли вмирає тіло. Навіть розум продовжує існувати, поки не згорів у вогні само-усвідомлення, а я - тим більше.

Відкинь свої приховані тенденції - так птах, яка бажає полетіти в небо, вилуплюється з шкаралупи. Породження невігластва, ці тенденції важко зруйнувати, і з них виростають нескінченні страждання. Ця дурна само-обмежує тенденція розуму бачить нескінченне як кінцеве. Але, як сонце розганяє туман, дослідження природи вищого я розганяє цю неосвічену само-обмежує тенденцію. Насправді, саме бажання досліджувати здатне багато змінити. Гноблення тіла і інші такі практики ніяк в цьому не допоможуть. Коли розум очищений від свого минулого мудрістю, він залишає свої минулі схильності. Розум шукає вища Я тільки з метою розчинитися в ньому. Воістину така сутність розуму. Це - найвища мета, Рама - прагни до цього.

У цей час закінчився ще один день.

 Казка про Великий Лесі |  Казка про Лавані


 благословення |  Глава 1. Про розчарування |  ГЛАВА 1. Про розчарування |  Історія Шуки |  прагнення |  Казка про Акасайе |  Казка про Лілю |  Казка про Каркаті |  Казка про синів Інду |  Казка про Ахлай |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати