На головну

Переживання космічного Саме 1 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Розширення свідомості настільки, щоб бути одним зі вселенською Нескінченністю - це важлива стадія в садхане.

Все є в САМО, коли ви ідентифіковані зі вселенським САМО - ВСЕ є в вас. Таким чином все присутнє в кожному, хоча все не виражено і не може бути виражено в поверхневому свідомості.

САМО - невід'ємно загальне. Індівідуалізованное САМО - загальне, тільки пережите в індивідуальному центрі. Якщо те, що ви усвідомили, не відчувається єдиним у всьому, тоді це не Атман, це центральне істота - Джива, ще не виявила свій загальний аспект як Атман.

- Учора вранці мені здалося, що є величезне свідомість над головою в статичному стані, і ще, що є свідомість навколо мене в динамічному стані. Мені здається, що ці два стани мають зв'язок один з одним.

Так, але є широке САМО або просто спірітуальним свідомість над розумом, що знаходиться в зв'язку з індивідуальним. Інша є те ж саме свідомість, простягається як космічне свідомість. Обидва, звісно, ??одне і те ж.

- А ввечері я відчував, що є статична реальність над головою.

Це САМО або Атман.

- Як тільки я спустився вранці з ліжка, я відчув щось нове. Я спробую переказати Вам три різних усвідомлення тиші. Будь ласка, поясніть мені різницю між ними. Перший - моя нормальна тиша. Вона тут завжди. Хоча можуть бути руху, або порушення, або потьмарення на поверхні Друга тиша іншого виду. Я відчуваю тіло з усіма його рухами також, як атмосферу навколо мене, в скоєному безмовності. Воно поширюється горизонтально навколо, але воно також має необмежену глибину. Свідомість стає дуже виразним, ясним і сильним. Все навколо цієї свідомості стає безмежним і порожнім, без будь-якого руху. Якщо в цей час я йду, руху так тихі, що я відчуваю мале бажання йти пішки. Я відчув цю тишу відразу, як тільки встав зі сну. Це нова річ для мене, але сьогодні я відчув це кілька разів.

Перша є звичайна фундаментальна тиша індивідуального Адхара. Друга - фундаментальна безмежна тиша космічної свідомості, тиша, яка перебуває або відокремлена від усіх рухів, або підтримуючи їх.

- Третя тиша своєрідна через її висоти. Часто я відчуваю деяку силу, що йде зверху і тягне мою свідомість вгору, але до якого місця - я не можу сказати, крім того, що воно здається безмежною порожнечею Свідомість стає надзвичайно інтенсивним. І цей стан аномально для мене. Але я відчуваю поштовх піднятися і злитися з ним в незмінному Мовчанні.

Це сама тиша Атман, САМО, безмовного і незмінного і безмежного.

- Коли віталіческое бореться зі своїми бажаннями, і коли я виконаю Свого прагненні, віталіческое поступово поступається, погоджується, і тоді я отримую усвідомлення, яке показує мені, що є звільнене стан, де немає часу, немає індивідуальності, немає боротьби, немає обмежень, лише широка загальність світу і тиші. Це те, що віталіческое має отримати. Це приходить спеціально, щоб показати віталіческому відмінність між його дрібними удовлетворениями і тим величезним щастям. Це приходить після кожної боротьби, і потім віталіческое набуває мовчання, так що тихе і повне світу стан заволодіває цілим свідомістю. Що це?

Це основне переживання більш високої свідомості, це те, що називають усвідомленням Атман або космічного САМО.

- Сьогодні я відчуваю, що Атман дуже близько до мене і дуже дорогий. Це не просто мовчати свідомість. Більшу частину дня я відчував вплив Атман, снісходящій вниз. Мені здається, що він кличе мене. Я повинен залишатися пильним завжди для того, щоб чути його голос. Дуже часто мою свідомість - щоразу, коли воно незатемнено, заповнене прагненням до Атману. Воно думає про нього. Сьогодні воно було в постійному прагненні. Я відчуваю, що цей Атман є владика мого єства. Заради нього я повинен робити все. Я повинен зробити його повним господарем мого єства.

Це Всевишнього - Господар, САМО - неактивно, воно - завжди мовчить, що стежить, що підтримує всі речі, це статичний аспект. Є також динамічний аспект, через який Всевишній працює - за ним Мати. Ви не повинні випустити з уваги, що все досягається через Мати.

Переживання звільнення від тіла

- Я йшов, коли почав відчувати, що це не я - той, хто крокує, але деяка форма, яку я зовсім не знаю.

Це звичайне переживання. Воно означає, що на момент ви були не в вашому тілі, але чомусь або над, або якось інакше поза тілом-свідомості. Це іноді відбувається через віталіческое істота, що піднімає над головою, або, більш рідко, шляхом його проектування себе на свою власну оболонку - частина тонкого тіла - без фізичного прикріплення. Але це також приходить, якщо є моментальне раптове звільнення від ідентифікації з тілесним свідомістю. Це свідомість може стати частим і тривалим або постійним. Тіло відчувається як щось окреме або якась мала деталь в свідомості, або як щось, що людина несе з собою. Коли звикнеш, дивина цього зникає.

Це означає звільнення від почуття тіла, в якому можна справді сказати: "Я не тіло". Це звільнення є частина космічного свідомості, також як усвідомлення космічної Волі. Але це тільки звільнення від почуття тіла. Це зовсім інше, ніж контроль тіла.

Переживання віталіческого і розумового розкриття до космічної свідомості

- Цього ранку, коли я читав Ваш лист, зсередини прийшло рішення подолати труднощі за допомогою будь-яких заходів, принести високу свідомість в нижчі частини і в тіло. Але від розуму були залпи атак проти цього твердого рішення, і як тільки вони пролунали, віталіческіе сили, повні нестерпних відчуттів, піднялися, щоб захопити розум. Я був нерухомий, сповнений рішучості не звернути з шляху, готовий померти, якщо треба, заради Матері, зовсім не дбаючи про тіло або моєму власному благо. У внутрішній частині була ця впевненість, ця твердість, але на поверхні були грубі порушення. Кілька годин тривали атаки на віталіческое. Весь час я прагнув до допомоги згори, але віталіческое нетерпляче вносило свої амбіції. Після повернення додому я ліг на 30 хвилин, але навіть уві сні атакуючі сили не покидали мене, і як тільки я прокинувся, я виявив сили, що вторглися в розум. Після 7. 30 я залишив зусилля закликати вниз божу допомогу. Я став спокійнішим і, замість концентрації нагорі, зосередився в серце - в дуже глибокій його частини. Результат був хороший. Сили почали спадати. Я зробив цей крок під тиском зсередини. Воно змусило мене відчути: "Я належу Матері на всі часи, і якщо на момент я охоплений цими силами, це не має значення. Я буду залишатися спокійним і пильним. Я буду наполегливо триматися тиші і спокою мого єства". Поступово я відчув, що атакуючі сили покинули мене. Близько шести я випробував солодкий запал в тілесних частинах істоти і відчув сяйво радості. Весь морок дня був змитий. Я відчув рівну симпатію до всіх, що не ставлячись до них, як до індивідуальностям, але скоріше як до проявів Матері. З'явилося свідомість, яке було в змозі протистояти атакам на віталіческое. Є бачення високого знання в його очах, і його могутні руки повні сили захистити моє віталіческое, мене самого і всіх інших людей. Воно стоїть сміливо, щоб підтримати нижчі частини, що порушені мирськими контактами. В результаті тепер всі рухи натурального істоти заспокоєні. Ні хвилювань, ні навіть ряби де-небудь. Що це за зміни? Чи думаєте Ви, що я струсив атаки? Що це за свідомість, яке піднялося, щоб врятувати мене?

Можливо, це ваш душевний істота, що вийшло вперед, або, ще, це може бути справжнє віталіческое істота в вас, що було в змозі вийти вперед, тому що ви прийняли душевне ставлення. Коли справжнє віталіческое істота виходить вперед, воно проявляється як щось широке, сильне і тихе, це непохитний і потужний воїн за Всевишнього і Істину, що відображає всіх ворогів, що вносить справжню фортецю і силу і відкриває все віталіческое до більшого свідомості над. Потрібно ще подивитися, що з двох ви відчуваєте в собі.

- Весь наступний день свідомість, розташовуючись десь в голові і ще над нею, я не можу сказати де точно, було попереду. Воно широко, сильно і непохитно нічим. Воно постійно пильно. Коли сили зовні кинулися на моє віталіческое, і воно здригнулося і злякалося, це свідомість прийшло, щоб захистити його твердо і вказати на помилковість цих зовнішніх сил, бо воно бачить сили, що кидаються зовні, воно має це бачення. Коли ворожі сили внесли егоїстичне навіювання бажання і намагалися змусити віталіческое прийняти їх, кажучи: "Інші роблять це, а ти чому ні?", Це свідомість відразу входить з почуттям, що немає індивідуальностей, тільки одне Всевишнього, хто є власник всіх своїх форм, бо воно має почуття так само, як бачення. Воно хоче бачити кожну людину або явище вищим зором. Воно не допускає ніякої індивідуальності, але одну Індивідуальність у всьому, воно заперечує індивідуальність в мені крім як в інструменті для роботи Всевишнього. Воно має почуття самозречення. Воно має прагнення бути рухомим в дію одним Всевишнім, однією Правдою. Воно відкидає все, що не божественне. Воно хоче бачити все творіння, як прояви Всевишнього - всі ці різні існування суть різні аспекти тієї ж самої єдиної форми.

Це високий розумовий свідомість, що зараз проявляється і приносить з собою можливість прояву вселенського розумового і справжнього Віталіческого Існування. Що проявлялося вчора, здається, було справжнім віталіческім, але сьогодні це більш чітко розумовий, але розумовий без обмежень звичайного розуму. Розумовий в контакті з космічним Розумом і космічним САМО. Ось чому воно відкидає окремі індивідуальності, воно відчуває себе частиною правди одного космічного Всевишнього і воно працює зараз для звільнення всього вашого істоти в космічну безмежність.

У вас було розумовий і початок віталіческого відкриття до космічної свідомості. Збереження на спірітуальним рівні бачення або відчування Всевишній Ананд без пошуків володіння або грубого зовнішнього задоволення встановило б йогічний свідомість і створило б основу для опускання знання, світу, сили і душевної любові.

Динамічне усвідомлення, можливо, буде мати місце, коли вища свідомість повністю зійде вниз в віталіческое. Коли воно увійде в розумовий, воно принесе мир Пуруши і звільнення і воно може також принести і знання. Саме коли воно входить в віталіческое, це динамічне усвідомлення, можливо, буде мати місце, коли вища свідомість повністю піде вниз в віталіческое. Коли воно увійде в розумовий, воно принесе мир Пуруши і звільнення, і воно може також принести і знання. Саме коли воно входить в віталіческое, це динамічне усвідомлення стає справжнім і живим.

Досягнення космічної свідомості через піднесений розум і серце

- Минулого вранці я відчував ніби щось зверху сходило вниз в моє серце. Поступово це стало ясніше, і я виразно відчував, що це було деякий сходження сили від САМО над, що спускалося вниз. Моє серце прокинулося до дотику цих сил і відкрило себе з емоцією У попередні два дні це почуття приходило смутно, а вчорашнім вранці воно стало абсолютно ясним, і ще ясніше після полудня. Моє серце волало до Всевишнього Негайно ж я відчув Присутність. З присутністю приходило відчуття просторості і всесильність Я відчував почуття єднання з Всевишнім.

- Сьогодні вранці я відчував постійний потік від Всевишнього, САМО або Атман, спадний вниз до, рівня мого серця і звідти, можливо, здатний проникати ще нижче. Я відчував ясно, що цей потік був від мого САМО. Ці сили приносили з собою почуття широти, тиші, миру і звільнення. Також я відчував свідомість - велику широту, яка стала кожним індивідуумом. Це свідомість містить в собі все і воно у всьому Я відчував, що кожна річ є частина мене, поки я - це висока свідомість В останньому переживанні я відчував, що щоб я не робив, я робив заради свого САМО, яке над. Все це я дійсно відчував.

- Через деякий час все покрилося тамасом. Почалося занепокоєння емоційних частин і нервів в голові. Ці хвилювання тривали з перемежовуються паузами до ночі Пополудні я відчув тиск тиші та світу зсередини і над, але ніщо не могло статися через впертого занепокоєння нервів. Нижня і задня частина голови хворіли. Через деякий, хоча не було світу в емоційних частинах і в нервах голови, все ж моє серце зазнало прагнення до САМО Це було викликано тиском зверху - то, що серце було пробуджуючи. Будьте ласкаві сказати мені, що все це означає.

Переживання було правильним. Одні дають тільки одну сторону Всевишній Правди, ту, що досягається через піднесений розум, інша ж сторона є те, що людина осягає через серце. Над піднесеним розумом ці дві правди стають однією. Якщо людина усвідомлює мовчазного Атман над, це тільки мокша, Нірвана. Якщо людина усвідомлює космічне САМО, динамічне і активне, тоді людина усвідомлює все як САМО, все, як самого себе, це САМО, як Всевишній.

Уникнення небезпеки его в спірітуальним усвідомленнях

- Іноді я відчуваю, що я сам є Атман. Це почуття приходить вниз навіть до рівня серця. Я відчуваю, що САМО є не тільки Господь цієї істоти, але я сам є це САМО. Всі ці почуття всередині мене - не над. Вони зійшли вниз зверху.

По суті все є САМО, але подбайте уникнути ідеї, що ви Господь, бо це може підняти Его.

- Чому ви застерігали мене бути обережним?

Де можна зробити помилку?

Є небезпека від Его, хапається за "мій" в цій концепції, за "все є я сам", бо це "моє" не їсти моє персональне САМО. але САМО всіх також, як і моє. Шлях позбутися будь-якої небезпеки - пам'ятати, що Всевишній є такожМатір, що персональне Я є тільки дитя Матері, з ким воно одне, але все ж по-різному, її дитя, слуга, інструмент. Я вже сказав, що вам не слід припиняти усвідомлення САМО, як космічне свідомість, але слід в той же час пам'ятати, що все це - Мати.

Переживання різних аспектів космічної свідомості

- Цим утором 16 травня 1933 р близько 5 годин, поки я готувався виходити, я відчув, що є велика воля-сила, притаманна цьому існуванню. Вона сходить вниз від якогось невідомого джерела. З цим початком я вийшов і на моєму шляху до берега я усвідомив, що ця воля, як енергія, формулює всі ці численні істоти і дії. Через кожного ця воля робить якусь особливу роботу. Кожен - брижі в великому морі хвиль.

Це звісно. Воля космічного Ішвари.

- Коли я відчув це, моя свідомість залишило тіло і універсалізуватися себе Моє тіло продовжувало йти механічним кроком, шляхом нікого таємничого вказівки Я не мав прямого зв'язку з тілом, проте я йшов весь час і досяг крайньої точки пірсу. Там я увійшов повністю в країну сновидінь. Блакитне величезна тихе море, яскраво червоне небо на сході, мовчить атмосфера зачарували мене. Моя свідомість весь час було поза мого тіла в розширеному стані. Я знаходив моє тіло і його руху занадто незначними, щоб зважати на них у громадности свідомості Здається я провів більшу частину дня в цій свідомості. Поки я живу в цьому стані, легко стає відкинути неправильні рухи істоти але не легко змінити їх, оскільки це залежить від деякої іншої сили. Протягом усього дня я відчував, що всі рухи всередині мого єства йдуть від енергії волі-сили, яка сформулювала їх в індивідуальну форму. Весь день я відчував посилено широту.

Ця широта - початок космічної свідомості.

- Цим вранці 22 травня 1933 року після 5 годин, поки я йшов на пірс, я мав переживання, але я не можу згадати його. Відчуття були пов'язані з Анандом. Коли я відчував ці відчуття, вони були як зовнішні об'єкти до мене. Але чому я не можу згадати їх тепер? Мені здається, що я усвідомлював їх не через розумовий процес, але що моє прагнення принесло їх бачення.

Знання шляхом розумового процесу було б не спірітуальним знанням. Справжнє знання приходить через спірітуальним усвідомлення і переживання. Це були такі переживання і усвідомлення.

- Я називаю їх бачення, оскільки дійсно бачу їх за часами. Що це все означає? Я не можу робити медитації. Коли я сідаю для цього, я не можу увійти всередину. Розум стає тихим, але я залишаюся в зовнішньому свідомості. Що я бачу - це тільки свідомість, яке залишається втягнутим всередину. Відомо, що можна увійти в глибокі частини істоти і отримати різні види переживання екстраординарного виду, але що за вид переживань я тепер отримую?

Це правда космічної свідомості входить в вас і заволодіває вашим зовнішнім свідомістю на короткий час. Вона осознаваема там ненадовго, потім зовнішнє свідомість втрачає її. Вона йде знову всередину. Це те, що зазвичай відбувається на початку. Коли ви говорите, що ви бачите її, то це та річ, що значиться в Упанішадах або гіті під спірітуальним баченням САМО або Всевишнього.

- 23 травня 1933 р поки я йшов на свою післяполуденні службу, на моєму шляху близько Ашрама я відчув, або я можу сказати, я побачив, що весь всесвіт пронизує і рухають нижчими силами. Я подивився навколо і побачив це всюди, Це так.

- Після 5 годин, протягом моєї роботи, поки я готував місця до роботи в їдальні, раптово я побачив, що світ в русі. Він йде вперед вгору, як підношення Всевишньому. Я частина цього. Не було ніяких егоїстичних відчуттів. Я був втягнутий силою цього руху. Після про годин, поки я обслуговував обідали, подивившись на небо через західну двері їдальні, я відчув силу, спустився в мене до пупкового центру. Я відчув якусь емоцію в серці до матері і одночасно я побачив, що колективна душа людства шукає Всевишній Матері, Миру та Світу. Перед моїми очима пройшло бачення цілого світу з його тривогами світової кризи, загрозою світової війни - все це причини лих світової душі. Я відчув, що це перехідний період. Це родові борошна нового творіння. Моє серце зливалося з усім людством. Я усвідомив, що моє серце є центр призову до Матері, і в ньому піднялася молитва до Матері за людство.

Це, звичайно, руху ідентифікації з космічним свідомістю. Вони нормальні на цій стадії Садхани.

Спірітуалізація і понад-розумне зміна

На вищих планах можна усвідомити САМО, для цього не обов'язково досягати понад-розумних планів.

Спірітуалізація означає сходження вищого світу, сили, світла, знання, чистоти, Ананд, які належать до будь-яких вищих планам Вищого Розуму до Над-розуму, оскільки в будь-якому з них можна усвідомити САМО, для цього не обов'язково досягати надрозумних планів.

Це здійснює суб'єктивну трансформацію, інструментальна натура перетворюється рівно настільки, щоб перетворитися в інструмент космічного Всевишнього, щоб виконати деяку роботу, але САМО всередині залишається тихим і вільним, і об'єднаним із Всевишнім. Але це не повне індивідуальне перетворення ... Над-розум підпорядкований обмеженням в роботі свідомості, сили, підпорядкований часткової і обмеженою Правді. Тільки в сфері понад-розуму повне правдосознаніе входить в істота. Повна трансформація інструментальної натури може піти тільки тоді, коли відбудеться понад-розумне зміна.

Розділ 10.

Бесіди Шрі Ауробіндо і Матері з Павітра

Павітра був французьким інженером, що закінчили Політехнічної Школи. Приїхавши в Азію, він 4 роки прожив в Японії, звідки спиритуальной пошуки завели Павітра до монгольським ламаистами. Від них в 1925 р Павітра переїжджає до Індії, де дізнається про Ашрамі Шрі Ауробіндо. На прохання Павітра Шрі Ауробіндо розмовляв з ним, пояснивши мети своєї Йоги, і запросив Павітра залишитися в Ашрамі. У цей час Павітра був 31 рік. Після вступу в Ашрам Павітра ніколи вже не залишав Пондічері. Павітра залишив своє тіло 16 травня 1969 р Нижче наводяться бесіди Павітра зі Шрі Ауробіндо і Матір'ю, що відбувалися в перший рік його перебування в Ашрамі. Павітра був одним з тих учнів, з якими Шрі Ауробіндо займався особисто. Бесіди записані Павітра по пам'яті, не уявляючи буквально слів Шрі Ауробіндо і Матері, але, тим не менш відтворені з максимально можливою точністю. Кінець записи бесід не зберігся.

18. Х11. 1925р.

Ви придбали в ваших пошуках щирість серця і здатність розуму до терпіння, але ваша розумова активність шкідлива, ви повинні зробити ваш розум тихим.

У нас, за нашою персонально видно Пуруша з багатьма характерними ознаками, які послідовно розкриваються. Спочатку він з'являється як свідок всіх дій і відчуттів, не зачеплені і незмінний. Потім він з'являється як дає санкції, він відкидає або погоджується з рухами пракріті: бажаннями, думками або навіть діями. Коли такий наказ відданий, наприклад, відмова взяти участь у певному почутті, тоді, хоча минуле ще сильно, істота відвертається від цього почуття. потім Пуруша стає знають і в ньому знаходяться знання в декількох формах, але вони приходять не через органи чуття, а прямо. фінально Пуруша виявляє себе як Ишвара.

Це виконується в дві стадії. Є в нас область, яка поза простором і часом, нерухома, незмінна, первісна, вона не бере участі в хвилях емоцій і думок. Перший крок - централізувати свою свідомість в цій області і тримати його там. це Мукті. Спочатку контакт розумовий, він здійснюється зоною спиритуального розуму, Буддхі. Людина дізнається свій розум, емоції і тіло що не-себе. Він відчуває себе існуючим над ними - над просторової і тимчасової формою. У нього є світ і впевненість.

Щоб досягти цього, перше, що необхідно - зупинити думки за власним наміру. Для цього необхідно відокремити себе від розуму розумово, оскільки людина ще не здатна робити це інакше, потрібно дивитися на розум і вивчати його. Коли це зроблено, стає легко зупинити думки. Це перший урок Йоги. В результаті я бачу те, що навколо мене, але не думаючи до тих пір, поки я не захочу зробити цього і не покличу думка. Таке розумове поділ.

Є інші засоби досягнення цього, одне з них - сидіння і розкриття себе до припливу понад таким чином, щоб ця робота могла бути виконана для вас зверху без будь-якого особистого напруги.

До цього початкового усвідомлення в людині все розумово, інтуїтивно, фрагментарно, ненадійно і йде з перебоями. Потрібно рухатися далі. Мало-помалу сильне прагнення викликає раптове вторгнення в свідомість чогось нового. Іноді це світ, міцний, як скеля. Іноді це керівництво. Іноді світло майже фізичний, який висвітлює всі зсередини і зовні. У будь-якому випадку за невимовним миром слід знання. Всі ці сходження відбуваються зверху вниз, а не як в тантрической дисципліни від нижньої чакри, саме зверху.

Отже, для вас перша мета - відокремити себе від вашого розуму і усвідомити його, як що знаходиться зовні вас. Прийняти позицію стежить. Нехай думки приходять, але не дозволяйте собі бути віднесеними ними. Практикуйтеся протягом медитації. Потім ви будете повинні вливати в щоденне життя те, що ви спочатку зміцнили в медитації.

25. Х11. 1925р. Мені здається, що в розумі є два рівня. Перший приділяє увагу образам і формам, другий - словами і ідеям. За ним - джерело розуміння - Буддхі. Я не можу легко відокремити себе від нижнього розуму. Коли я відкликаю назад пам'ять, ідею або фразу, яку я тільки що висловив, я можу залишатися відокремленим. Але коли я міркую, я - одне з миром мого розуму. Більш точно: Буддхі об'єднано з Манас.

Це правильно, але є і третя річ, це розум в собі, відмінний від форм і ідей, які він виробляє. Це джерело, який наповнює собою весь світ, тихий і трансцендентний. Більшість людей - і ви в тому числі - ідентифікує себе з розумом і його діяльністю. Ви змішали розум і його діяльність. Ви повинні змогти відокремити себе від пракріті і пізнати в собі Пурушу.

Перший крок не в тому, щоб відтягнути будь-яку думку при її появі, а розглядання їх, як знаходяться зовні від себе. Є дві області в розумі, одна активна, інша тиха і уважна, вона не витягується під поза рухами натури. Це і є те розпізнання, яке ви повинні зробити. Ви хочете йти занадто швидко, навіть шляхом придушення думки "Я не те". На даний момент ваша думка є ваш інструмент. Залишайтеся глядачем ваших думок і відчуттів, дізнавайтеся, що вони зовні вас і не зачіпають вас. Потім більш високе усвідомлення - свідомість Пуруши - зійде і заволодіє вашим розумом. Але ніколи не будете ви воювати з вашим розумом, оскільки те, що ви відкидаєте насильно, повертається в розум з більшою силою. Метод вбивати думки, якому мене вчили, був в тому, що просто дивитися на них рівно і твердо, коли вони з'являються перед тобою.

Ви говорите, що засинаєте. Дійсно, єдина форма мовчання, яку звичайна людина знає для свого розуму, це - сон. Але це повинно бути подолане. Це відоме перешкода, яке все повинні перемогти. Відкидайте засинання, як ви відкидаєте інші шкідливості нижчої натури.

Потім одна з наступних двох речей відбудеться: або ви будете залишатися повністю усвідомлює, але з порожнім розумом, або ви отримаєте це свідомість, але не в стані неспання, т. Е. Ви будете в змозі самадхі. Така ця робота - перший крок для вас.

3. 1. 1926 р Залишаючись уважним, звертаючись особою до моїх думок, я виявив, що вони зникають негайно, якщо дивитися на них твердо і рівно. Спосіб вбивати їх, отже, в тому, щоб стежити уважно, і як тільки усвідомлюєш будь-яку з них, знищувати її таким гляденіем. Це цілком добре виходить в районі слів, але менш добре на рівні образів. Я можу ухитритися залишатися сознающим тільки свою увагу. Але розум не мертвий, я відчуваю його за дверима. У певні моменти у мене буває враження, що я скоро втрачу свідомість.

Добре, але ви ще усвідомлюєте ваше зусилля вбивати думки. Це природно, але з часом це також зникне. Що стосується втрати свідомості, не бійтеся. Може трапитися, що поряд з двома альтернативами, викладеними вам минулого разу, ви можете впасти в несознаніе, про який ви не збережете ніякої пам'яті. Ви повинні намагатися цього уникнути і досягти або спить стану без присутності розуму, або самадхи.

Ви не повинні складати ніяких розумових правил. Робіть згідно розумовою потребам, читання саме по собі не шкідливо.

Мені вдалося зафіксувати мою свідомість таким чином, щоб залишатися усвідомлюють, нерухомим в тиші. Тільки цей стан триває протягом декількох митей. Трапляється, що моя свідомість потім центрируется в точці, наступного за центром між брів. Ця вправа тягне за собою велику втому мозку і працює в трьох центрах: сонячному сплетінні, між брів і потиличній.

Пізніше це зусилля головного мозку зникне, оскільки ви не будете працювати мозком. Це проміжний стан. У певний момент ваш стан свідомості буде сконцентровано зовні вашого фізичного тіла - над вашою головою, потім воно буде розширюватися, і ви будете усвідомлювати його єднання з іншими центрами. Горловий центр не залучений, бо це не розумовий центр. Багато людей, які працюють в медитації з емоційним розумом, тримаються на рівні сонячного сплетіння.

Якщо усвідомлюєш своє єднання в цілому, стаєш чи відповідно здатним ідентифікувати свою свідомість з іншим центром свідомості?

Не всі відразу. Є дві стадії. Спочатку ви будете відчувати ваше єднання з іншими центрами свідомості "в тиші". Це в трансцендентному ви будете почувати ідентифікацію. Пізніше ви усвідомлюєте це єднання навіть в проявляється діяльності, в грі сил, і в такий момент єднання можливе.

10. I.1926г. Мені все ще не вдалося усвідомити фактично незалежність мого реального істоти від мого фізичного тіла, незалежність, яку я можу осягати розумово. Я ще усвідомлюю це поділ?

Це неминуче прийде, і ви усвідомлюєте, що ваше тіло є інструмент, який ви можете відкласти в сторону. Це перший аспект мукті: дізнатися, що ви вільні від вашого тіла. Настане час, коли ви будете спостерігати ваше внутрішнє істота, як якщо б воно було зовні.

Певне недосконалість, подібне бажанням схвалення, дуже сильно в мені, хоча розумово я відображаю його.

'Частина вашої свідомості дає свою санкцію цього руху натури, оскільки в вас є щось, що уподобав собі таку схвалення, хоча ваш розум бореться. Але розум може тільки приборкати, він нічого не може змінити. І все ж ваше істота значно більш комплексно спокійно, ніж ви уявляєте.

Щоб ця зміна, ця трансмутація могла бути ефективною, необхідно, відповідно до моїм власним ідеям, досягти космічного свідомості і тим самим заволодіти вселенським розчинником, як говорили алхіміки. Чи може тоді людина здійснити перетворення?

Ні, цього недостатньо. Коли ви знову спускаєтеся від вашого космічного свідомості, все ті ж прагнення і нахили виявляються тут і завжди можуть знову повстати до життя. Але за іманентною аспектом абсолютної сили, аспектом, який ви усвідомлюєте в переживанні космічної свідомості, є те, що може бути названо трансцендентним аспектом, що творить і не мають обмежень. Це розчинник, який руйнує і створює.

спиритуальной усвідомлення |  Переживання космічного Саме 2 сторінка

Переживання підготовленості внутрішнього свідомості |  Сходження вищого свідомості |  Сильне або плавне сходження |  сходження світла |  Переживання сходження світла |  сходження сили |  Кундаліні і Шакті |  Усвідомлений контроль над енергіями |  Необхідність уваги в отриманні справжньої сили |  Позбавлення від его |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати