Головна

Переживання підготовленості внутрішнього свідомості

  1.  B) Друга форма утопічної свідомості: ліберально-гуманістична ідея
  2.  D) Четверта форма утопічної свідомості: соціалістично-комуністична утопія
  3.  I. Проблема свідомість / тіло в розвитку свідомості і психотерапії
  4.  II. Загальнозначимих і сверхвременного сенс як шукане всякого свідомості
  5.  III. Істина як акт безумовного свідомості
  6.  IV. ОСВІТА ВНУТРІШНЬОГО РИНКУ НА РОБОЧУ СИЛУ
  7. " Предміфи ": архетипічні доязиковие структури свідомості

Його переживання були з тих, які зазвичай супроводжуються відходом від зовнішнього свідомості і видаленням у внутрішній план. Почуття охолодження тіла на початку є один із знаків, подібно нерухомості і негнучкості, що свідомість відтягується від зовнішнього або фізичного футляра і йде всередину. Кришталева була формою, в якій він відчув організацію внутрішнього свідомості, яке вже могло б отримувати понад міцно і вільно. Кристали відразу виявляють організовану формацію і стійку прозорість, в яку більш велике зір і переживання сходить з вищих планів.

Зусилля розширення свідомості

- Коли свідомість відчуває свою скутість в занадто тісному зовнішньої формі, що слід робити? Як конкретно здійснювати цей рух сходження і розширення свідомості?

Перш за все, ви не повинні вдаватися до насильства, оскільки, якщо ви несамовиті, ви вийдете з цього втомленим, виснаженим, без будь-якого результату. Ви повинні зосередити всі сили прагнення. Ви усвідомлюєте внутрішнє полум'я. Потім пошліть заклик вашою свідомістю і залишайтеся настільки спокійним, наскільки можете, закликаючи з великою вірою, щоб відповідь прийшла. І коли ви перебуваєте в цьому стані, сконцентрувавши прагнення і силу, відчуваючи внутрішнє полум'я, м'яко і повільно натискайте на цю зовнішню оболонку свідомості, не застосовуючи силу, але з наполегливістю, так довго, як можете, не приходячи до збудження, роздратування або хвилювання. Ви повинні бути абсолютно спокійні, повинні закликати і натискати. Якщо ви почнете турбуватися, боротися, ви отримаєте тільки головний біль. У перший раз це не вийде. Ви повинні почати знову, і ось одного разу, якщо ви продовжуєте з достатньою силою і спокоєм, і ніщо не турбує вас, ви раптово можете опинитися перед дверима, яка відкривається, і ви проходите на іншу сторону, і потім там ви отримуєте переживання зміни свідомості. Ви можете бути впевнені, що таким шляхом успіх прийде до вас у якийсь день.

- Мир і радість, які я пережив з Даршана, раптово з учорашнього дня мене залишили. Але яку дію з мого боку - свідоме чи несвідоме - були причиною видалення щасливого стану?

Дуже маленька річ іноді дає падіння свідомості, коли воно ще дозріло, ще не зовсім. Потрібно знову тягнути себе нагору, але без розумових втручань, спокійно.

Перехід свідомості в більш високу зону

Ця зміна свідомості і його приготування часто порівнюються з формуванням курчати в яйці. Довгий час у вас враження, що нічого не відбувається, що ваша свідомість таке, як і зазвичай, і навіть, якщо у вас прагнення, ви відчуваєте опір. Але коли ви всередині готові, останнє зусилля, удар дзьобом в шкаралупу істоти, і все відкривається, і ви потрапляєте в іншу свідомість. Хто-небудь з присутніх тут, хто вже має переживання цього зміни свідомості, може пояснити, що він відчував?

- Це було як біль в серці, яка тривала протягом цілого дня. На наступний день, коли я піднявся з ліжка, було так, як ніби я вийшов з глибокої медитації, і всі думки і дії, здавалося, були спрямовані чимось або кимось, хто стежив поруч з моєю головою. Кожне слово, яке виходило з рота, було правильно.

Яка була біль? Тиск, роздирання, натяг?

- Було так, як ніби щось у мені нещасливо, але все змінилося за ніч, і на наступний ранок тяжкість пройшла.

Це було розумовий відкриття вищої свідомості, сходження розумового свідомості до більш високій свідомості, і, можливо, опір в емоційному віталіческом було причиною болю, цього неприємного відчуття, яке зникло вночі з виходом свідомості у вищу область.

Я говорила, що це - зміна основного рівноваги, так би мовити тотальна зміна напрямку руху свідомості, порівнянне з тим, що трапляється зі світлом, коли він проходить через призму. Або це схоже на те, що ви повернули кулю начинкою назовні, що може бути зроблено тільки в четвертому вимірі. Ви виходите зі звичайного тривимірного свідомості і входите в більш високу свідомість чотирьох змін і нескінченного числа вимірів. Це - обов'язкова початкова точка, і до тих пір, поки ваша свідомість не зміниться в вимірі, воно залишатиметься як воно є, з його поверхневим баченням явищ і все нутро будуть вислизати від нього.

Сходи від одного плану до іншого

- Якщо я раптово буваю потривожений в момент медитації, я не можу вловити, що було зі мною в цей час, що я думав ...

Якщо ви раптово виведені з зосередженості, думка зникає? Це тому, що ви увійшли в стан свідомості, яке відмінно від вашого звичайного стану свідомості, але, ймовірно, зв'язок між двома ще не дуже добре встановлена. На це потрібен час. Вам як би потрібно перекинути «міст». Інакше, без "моста", людина робить раптовий стрибок з одного боку на іншу і в стрибку забуває, що там було. Людина залишає по той бік переживання, яке у нього було. Але якщо це робиться методично, т. Е. Якщо кожен день людина відводить на спеціальні заняття медитацією певний час, для того, щоб встановити контакт між тією і зовнішнім життям, через деякий час успіх прийде, і тоді людина пам'ятає, і це стає дуже корисним .

- Це робиться поступово?

Якщо людина здійснює це шляхом методичного навчання, зазвичай він повинен йти від одного плану до іншого. Людина прокидається на певному рівні, і потім він входить в свого роду сон, і пробуджується на іншому рівні і т. Д. Якщо це здійснюється таким шляхом, потім починають пам'ятати, оскільки це робиться по свідомій волі і з упізнанням роботи. Ви усвідомлюєте цей поступ для того, що б заспокоїти ваше істота, щоб увійти кудись і побачити, що там відбувається, усвідомлюєте хід спостережень за тим, що відбувається, здійснюєте підготовку себе для високого більш подальшого переживання і відкриття. Все це встановлює свідомий контакт між різними частинами нашого єства. І потім людина може отримати переживання, не забуваючи нічого і навіть за бажанням, т. Е. Мимовільно.

Це певна інерція в фізичному свідомості, воно закріплене в звичку того, що воно робить і не вільно, щоб пам'ятати.

Але є люди, зовсім освічені, які раптово розвивають здатність і отримують переживання сходження спонтанно, прямо десь у вищому розумі чи в душі, або в інших частинах своєї істоти. Цьому багато причин: результат колишніх життів, це може бути феноменом свідомості цьому житті.

- Протягом глибокої медитації часто маєш переживання, що входиш в район світла вищого значення, але при пробудженні приносиш назад тільки слабке враження, чому?

Тому що в сходах істоти, що тягнеться від найбільш зовнішнього до вищої свідомості, є пропуски, прориви цілісності, і коли свідомість піднімається, воно проходить через якийсь вид чорних дір, де немає нічого. Тоді воно впадає в сон, вид несознанія, і, коли воно пробуджується на іншій стороні тим чи іншим шляхом, воно абсолютно не пам'ятає що воно принесло назад з вищих сфер. Це трапляється часто, і особливо в стані так званого самадхи. Люди, які входять в самадхи, з'ясовують, що між їх активним зовнішнім свідомістю і їх свідомістю в медитації лежить пусте незаповнений місце, пробіл. Вище цього пролому вони майже неминуче усвідомлюють стан, в якому вони знаходяться, але коли вони сходять вниз знову до свого тіла, вони по шляху входять в вид діри, де вони втрачають все. Вони не здатні принести з собою назад переживання. Потрібна спокійна дисципліна, щоб створити в собі багато ступенів, які дадуть свідомості можливість не забувати, що воно відчувало, перебуваючи вище. Це надзвичайно довго і вимагає незламного терпіння, бо це подібно до того, як ніби ви хочете побудувати в собі істота, і для цього вам потрібно перш за все необхідне знання, але також тривала наполегливість, а це відбиває бажання у багатьох. Але це цілком обов'язково, якщо ви хочете брати участь в знанні вашого істоти.

Сходження до вищих планам в трансі

Вищі плани не є такими планами, на яких людина природно усвідомлює, і він навіть не відкритий до їх прямим впливом - тільки до деяких непрямих впливів з планів, найближчих до людського розуму. Він може досягти їх тільки в глибокому внутрішньому стані або в трансі, і чим вище він іде, тим важче для нього усвідомлювати їх навіть в трансі. Якщо ви не усвідомили ваше внутрішнє істота, тоді ще важче бути свідомим в трансі.

Ці сходження для багатьох мають місце в трансі, і це не залишає ніякої пам'яті. Часто також можливо відчуття невизначеного сходження і повернення, але ніякого спогади або перенесення цього високого стану з собою. Можливо, що при сходженні розуму до висот над, природи цих висот ми не можемо знати чи розрізняти ясно, але деякі наслідки сходження ощущаеми. Іноді сходження відбувається, зроблене за наміром, волі, і свідомість приносить назад і утримує певний ефект або деякий приріст від свого тимчасового перебування в цих вищих владних духу. Це абсолютно можливо в зосередженні безсонної свідомості або, якщо свідомість вже стало досить душевним, це сходження можливо в будь-який момент без особливої ??зосередженості тільки шляхом направлення або потягу вгору. Ці два типи контакту зі над-свідомістю можуть бути сильно висвітлюють, захоплювалися або особливо радують, що звільняють.

З "Лайф Дівайн".

Транс і самадхи

Є дві різні речі. Одна - свідомість, дійсно виходить з тіла, але це викликає глибокий сон або транс. Інша - свідомість, що піднімає себе і займає своє положення поза тіла - над ним - і розповсюджується над ним в широті. Це може бути станом Йога в бадьорому свідомості, він не відчуває себе в своєму тілі, але він відчуває тіло, що знаходиться в широкому вільному САМО, він звільнений від обмежень тілесного свідомості.

У точному значенні "транс» не дорівнює "Самадхи". самадхи - підйом до вищих зони свідомості, але без можливості спуститися, не втративши зв'язку з вищими планами. У трансі свідомість виходить з тіла без особливої ??мети, устремління і може мандрувати, наприклад, в віталіческом плані, а тіло при цьому знаходиться в глибокому сні.

Є плутанина в словах. Коли ви залишаєте одну частину вашого істоти, наприклад, коли ви входите повністю свідомим в віталіческій світ, ваше тіло одне може йти в транс, але це не самадхи. Це летаргічний або каталептичний стан: частина істоти, яка оживляє тіло, вийшла з нього, тоді тіло напівмертвий, серце і дихання ледве прослуховуються. Це і є справжній транс. Але ви самі протягом цього часу усвідомлюєте повністю, перебуваючи при цьому в віталіческом світі.

Це тонкі частини фізичного піднімаються. Зовнішнє свідомість може також йти вгору, але тоді настає повний транс. В нашої садхане немає великої користі від повного трансу.

Ні неминучості у втраті свідомості, коли ви медитуєте. Це розширення і зміна свідомості істотні.

- Стан самадхи є знак розвитку?

Увійти в самадхи - це і є пройти через стан, про який не залишається свідомої пам'яті при поверненні в звичайне свідомість. У стародавні часи це розглядалося, як дуже високий стан, як знак великого усвідомлення. Люди, які хотіли робити Йогу або садхану, намагалися увійти в стан, подібний до цього. Люди говорили дивовижні речі про цей стан. Вони могли говорити, все, що завгодно, тому що зовсім не розуміли, що відбувалося з ними. Я прочитала в усіх видах так званої спиритуальной літератури химерні розповіді про цей стан трансу або самадхи, але сама я цього нічого не мала. Я не знала, чи був це знак неповноцінності і низького розвитку. І коли я прибула сюди, один з моїх перших питань до Шрі Ауробіндо був: "Що Ви думаєте про самадхи, цьому стані трансу, яке людина не пам'ятає? Людина входить в стан, яке здається блаженним, але коли він виходить з нього, людина ніколи не знає що відбувалося ". Він подивився на мене, зрозумів, що я мала на увазі і сказав мені:" Це несознаніе ". Я вигукнула" як? "і попросила пояснень. Шрі Ауробіндо відповів:" Так, ви входите в те, що називається самадхи, коли ви виходите з вашого усвідомлює істоти і незабаром входите в складову частину вашого істоти, що зовсім не усвідомлює, а точніше в сферу, де ви не маєте відповідного свідомості, ви йдете за поле вашої свідомості і входите в район, де у вас немає більше свідомості . Ви перебуваєте під внеперсональном стані, т. Е. В змозі, яке ви не усвідомлюєте. Ось чому, природно, ви нічого не пам'ятаєте, оскільки ви не усвідомлюєте нічого ". Це заспокоїло мене і я сказала йому:" Ця річ ніколи не траплялася зі мною ". Він відповів:" Так само і зі мною ".

Є люди, які входять в область, де у них є усвідомлення, але між цим свідомістю і їх нормальним свідомістю лежить пролом. Їх індивідуальність не існує між пробудженням станом і глибшим станом. Тоді при проходженні вони забувають. Вони не можуть нести свідомість, яке вони мали там, в свідомість, яке тут, оскільки є розрив між ними ... Намагайтеся розвинути вашу внутрішню індивідуальність, і ви зможете увійти в ці самі райони в повній свідомості, із захопленням від зв'язку з високими сферами , без втрати свідомості цього, не повертаючись з нулем замість переживання. Знак розвитку буде тоді, коли більш немає несознанія, коли ви можете піднятися в ті ж самі райони без входження в транс.

Великі постійні усвідомлення в Йогі зазвичай не приходять в трансі, але шляхом наполегливої ??бодрствующей Садхани. Те ж саме може бути сказано про видалення уподобань: від чогось можна позбутися іноді шляхом переживання в трансі, але більш зазвичай це повинно бути зроблено шляхом наполегливого старання в бодрствующей садхане.

Коли свідомість йде вниз від цього стану, воно приносить щось з нього в віталіческое і фізичне свідомість, і в результаті ці частини або, принаймні, одне віталіческое відкривається і входить в зіткнення з тим, що було спущено. Інертне горе в ногах приходить тому, що фізичне не в змозі отримати і асимілювати. Це зникне, коли воно відкриється і зможе засвоїти.

Переживання висхідного свідомості

- З учорашнього дня я спостерігаю новий рух. Мені здається, моя свідомість звільнило себе від усіх рухів істоти і зайняло свою позицію десь на верхівці голови або над нею. Звідти я починаю усвідомлювати велику тишу і незмінне мовчання наді мною. Внизу я бачу всі рухи. Моя свідомість знаходиться між рухами внизу і тишею нагорі. Звідси я бачу, що називати цей поступ хорошими чи поганими згідно нашим розумовим цінностям безглуздо. Мені здається, що шляхом проходження в мовчання і тишу над, нижче рух може бути взято під контроль кожного разу, коли там є будь-егоїстичне рух або атака. Я можу легко позбутися від цього, коли перебуваю там, наполягаючи на тиші зверху. Навіть якщо я зійду вниз, мені здається, що я зможу пройти туди знову. Цей процес триває, і я робив мою садхану з учорашнього дня в цьому процесі. Але всі ці речі ще не дуже зрозумілі мені. Що це сталося, якою є реальність того, що я відчуваю?

це мета Садхани, щоб свідомість піднялося з тіла і зайняло своє становище над, поширюючись в широті скрізь, не обмежене тілом. Тим самим звільнена людина відкривається до всього, що над цією позицією, над звичайним розумом, отримує там все, що спускається від висот, спостерігає звідти все, що внизу. Таким способом можна спостерігати у всій свободі і контролювати все, що є внизу і бути отримують каналом для всього, що проходить вниз і тисне на тіло, за допомогою цього тіло буде готуватися стати інструментом вищого прояви, переформувати в більш високу свідомість і натуру.

Що відбувається в вас: свідомість намагається закріпити себе в цьому звільнення. Коли людина там, в цій вищій позиції, він знаходить свободу САМО і велику тишу і незмінне мовчання, але це мовчання повинен бути знижений і доставлено також і вниз, в тіло, в усі нижчі плани, і має закріпити себе там, як щось, що стоїть за всім і містить всі рухи.

- Коли я займаю положення над головою, я відчуваю автоматично, що мій будинок вгорі, моє реальне САМО там, в статичному стані. Моє теперішнє істота має дві сторони: одна сторона - статична, друга - динамічна. Це теперішнє "Я", яке знаходиться над головою, є статичне істота. Перш воно було заховано десь у темряві під рухами сил. Звідти воно піднялося вгору до цього положення звільнення. Його подорож не закінчено там, оскільки воно не відчуває себе абсолютним, воно не повно в собі, воно піднімається вгору, щоб зустріти свою власну абсолютність десь вгорі. Воно відчуває себе частиною цього одного, до якого воно піднімається. Його минуле темно, воно не знає, звідки воно подорожує. Майбутнє, до якого воно йде, також темно. Воно знає тільки малу частину своєї подорожі: сьогодення. Що стосується динамічної боку, я відчуваю, що то ж свідомість становить її. Ця сторона сповнена рухів, але всі ці рухи йдуть від одного свідомості, як хвилі на морі. Це свідомість також піднімається до своєї абсолютності або досконалості десь вгорі. Воно просувається вперед своїм спонуканням. Мені здається, що це динамічне свідомість з усіма його рухами піднімається для переживання статичного істоти. Серед поверхневих сил йде конфлікт і замішання, кожна намагається переважати над іншою. Свідомість знає мету і кінець руху, але поверхневі сили не знають. Це є сходження, але мені здається, що щось зверху також приходить вниз, щоб зустріти це свідомість і вести його, показати йому шлях, допомогти йому йти до мети. Я відчув це тільки один раз на короткий час.

це Пуруша и пракриту, дві сторони істоти; одна - провідна до чистого зізнався існування, інша - до чистої обізнаної динамічної діючій силі. Минула темрява, з якої вони вийшли, є темрява незнання, майбутня темрява, що стала відчуватися вгорі, є над-свідомість. Але, звичайно, над-свідомість насправді променисто, тільки його світло невидимий.

відділення пракріті и Пуруши від поверхневого істоти різному. Більш важко для пракріті відокремитися від поверхневого дії, ніж Пуруше, так як зазвичай її гра - це гра поверхневого істоти. Вона повинна розділити себе надвоє, щоб відокремитися від цього. Пуруша, навпаки, за своєю природою мовчить і відокремлений, тому він повинен тільки відійти назад до своєї первісної суті. коли пракріті звільняється, вона розділяє себе на внутрішню Силу, що вільна від раджаса, тамаса та ін., і зовнішню пракріті, яку використовують і змінюють.

Моя свідомість розділилося на дві частини: одна над головою і інша від голови вниз. Часто я живу над головою. Час від часу свідомість натискає вгору з такою силою, з такою потужною інтенсивністю, що очі йдуть всередину при його ривку вгору. Мені здається, що хтось тягне з вищого плану. Раптовий поштовх, все свідомість з великою силою в ньому, покинувши цей світ, злітає, і, здається, шукає щось в цьому нескінченному тихому просторі і залишається там нерухомо. Мені здається, що свідомість йде дуже високо і втрачає себе в абсолютно тихому безмежному світі, але воно не може сказати нічого про це місце. Я не завжди відчуваю таку інтенсивність. Що це за переживання?

Це АТМАН, спірітуальним існування над розумом. Перше переживання його є тиша і мовчання, які людина усвідомлює пізніше нескінченними, незмінними і вічними, непорушними рухами розуму, життя і тіла. Висока свідомість завжди живе в зіткненні з цим САМО, нижнє відокремлено від нього діями незнання.

 Потрібно проникнути у внутрішню свідомість і закріпитися там, щоб потім отримати конкретні усвідомлення вищого існування |  Сходження вищого свідомості


 У всякій роботі збільшуйте силу вашої зосередженості. 6 сторінка |  У всякій роботі збільшуйте силу вашої зосередженості. 7 сторінка |  Душа як свідок |  Ростити в собі душевний вміння розрізняти |  Розвивати в собі здатність переглядати свої рухи в світі душі і висвітлювати їх цим світлом |  Потрібно зібрати своє розрізнене істота навколо душевного світла |  Особливість вказівок душі |  Встановлення контакту з душею за бажанням |  Ненависть і неприязнь спадають в дорослому душі |  Розумові бачення-образи |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати