Головна

Інформаційна гігієна і профілактична медицина громадського здоров'я

  1.  VI ОСОБИСТА ГІГІЄНА ПАЦІЄНТА
  2.  Альтернативи суспільного розвитку Росії в березні - жовтні 1917 р.
  3.  Анатомія, фізіологія і гігієна сенсорних систем
  4.  Арабомовна культура і медицина
  5.  Астрологія - регулятор здоров'я і удачі
  6.  Квиток № 5. Ринок в системі суспільного виробництва: природа і функції.
  7.  БУХГАЛТЕРСЬКА ЗВІТНІСТЬ ЯК ІНФОРМАЦІЙНА БАЗА ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ

попередили можливу загибель людей. Тим часом, при різноманітних фактах і їх трактуванні, нам не відомо, щоб в реальній політиці були б чітко позначені і проголошені пріоритети інформаційної стратегії при вирішенні конфліктів.

Інформація та наслідки збройних конфліктів.Військовими медиками відзначається, що головною особливістю сучасної військово-політичної обстановки, що встановлюються в «Концепції будівництва Збройних сил РФ», є відмова від конфронтації в сфері ідеології. Військовий конфлікт - будь-яке зіткнення, протиборство, форма вирішення протиріч між державами, народами, соціальними групами із застосуванням військової сили. Збройний конфлікт - одна з форм дозволу національно-етнічних, релігійних та інших некорінних протиріч із застосуванням засобів збройного насильства, при якій держава (або держави) не переходить в особливий стан, яке визначається як війна (В. Н. Большаков, 1999).

Коли ж війна вже почалася, близько 20% всіх солдатів, які потребують медичної допомоги, не мають поранень, однак страждають від «військового стресу», пов'язаного з їх участю в битві. А при надзвичайно напруженій боротьбі до 80% медичних втрат пов'язано з психічними факторами (I.Weisath, 1994). Е зв'язку з цим можна припустити, що в світовому співтоваристві необхідні дослідження з вивчення значення інформації в політиці, розробка міжнародної інформаційної стратегії для профілактики і вирішення конфліктів між державами, урядами, їх першими особами і представниками з метою збереження здоров'я, попередження воєн і тероризму, загибелі людей.

Екологічна інформація і громадське здоров'я.Відомі твердження, що отримання інформації про фактори ризику повинно бути сьогодні одним з основних прав людини (Common observation, 2000; P.Puska, 1992). В даний час на жителів різних країн обрушується лавина інформації про ризик, якому вони піддаються з усіх боків, в тому числі - в зв'язку з забрудненням навколишнього середовища. Ряд інцидентів, пов'язаних з аварійними ситуаціями (Чорнобиль, Бхопал, Севезо і ін.), Отримав широке висвітлення в пресі і загострив чутливість громадськості до екологічних небезпек. На додаток до цього засоби масової інформації переповнені повідомленнями про різні випадки, пов'язаних з місцями поховання токсичних відходів, предостереженія-

 А. Л. Єрьомін. Ноогенезе І ТЕОРІЯ ІНТЕЛЕКТУ |  А. Л. Єрьомін. Ноогенезе І ТЕОРІЯ ІНТЕЛЕКТУ


 І формування образу з надійшла в зорову систему інформації |  А. Л. Єрьомін. Ноогенезе І ТЕОРІЯ ІНТЕЛЕКТУ |  Інформація як фактор навколишнього середовища |  А. Л. Єрьомін. Ноогенезе І ТЕОРІЯ ІНТЕЛЕКТУ |  Вплив розвитку інформаційно-технічних засобів на зміну навколишнього інформаційного середовища |  Інформаційна гігієна і профілактична медицина громадського здоров'я |  А. Л. Єрьомін. Ноогенезе І ТЕОРІЯ ІНТЕЛЕКТУ |  А. Л. Єрьомін. Ноогенезе І ТЕОРІЯ ІНТЕЛЕКТУ |  А. Л. Єрьомін. Ноогенезе І ТЕОРІЯ ІНТЕЛЕКТУ |  Інформаційна гігієна і профілактична медицина громадського здоров'я |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати