На головну

Глава 31.

1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

Втомлені, але явно задоволені собою, ми повертаємося в корпус. Дискотека закінчилася, і до відбою залишаються лічені хвилини. Раптом зовсім несподівано я роблю для себе неприємне відкриття ...

Сьогодні хлопці і не збиралися допомагати нам відпрацьовувати підтримку. Вони просто підставили мене, змовившись з Реєм, влаштували нам, так би мовити, "побачення" на піщаному бережку.

Ну ладно, Ді, Чес і Хел - чоловіча дружба, братерство, честь і таке інше ... Але Кашка! Як моя найкраща і вірна подруга могла піти на це?

Звичайно, я їх не звинувачую! Все пройшло, як не можна краще і, здається, ми з Реєм перестали більше діставати один одного, і цілком терпимо відчуваємо себе поряд. Але де ж, справедливість? Та й душа наполегливо вимагає помсти ...

- Іскрінта! - З радісним криком кидається мені назустріч Кашка, - Вибач, я так закрутилася, що не змогла вирватися до вас на тренування. Ми з рией підбирали костюми для завтрашнього виступу ...

Ну, звичайно, так я тобі й повірила, рідна моя! За твоїми бігають очках бачу, що ти в кінець забрехалась, дорогенька! Значить, ще й Ріям в цьому замішана ...

- Молодці! - Безтурботно посміхаючись, тільки і вимовляю я.

Якщо вона зараз почне розпитувати мене про Рея, я навряд чи зможу стриматися і не випалити звинувачення на її адресу. Але Кашка і не думає робити цього. Що ж, так навіть краще!

Я теж "зроблю їй маленьку послугу". У мене вже дозрів план! Сподіватися тепер мені особливо ні на кого і допомогти мені зможе тільки ... Рейдан!

На наступний ранок ми з Реєм до сніданку відпрацьовуємо підтримку прямо в басейні. Розбігтися в воді не виходить і я пробую з місця в стрибку. Хлопець підхоплює мене знову і знову, кілька разів я "Щучкою" йду під воду. Але результат уже на обличчя! Виходить все краще і краще ...

На останньому разі я ніяково вислизаю з рук хлопця і з'їжджаю в воду прямо з нього. Він встигає утримати мене, мимоволі притискаючи до себе. Наш подих остаточно збивається, серцебиття різко частішає, і я швидко відстороняюся від Рея, намагаючись не дивитися на нього. Все, пора закінчувати тренування, тільки тремтячих рук для повного щастя нам обом зараз не вистачає!

Вибравшись на берег, ми сідаємо на лавку, потихеньку заспокоюючись. Прийшов час звернутися до Рейдану зі своєю маленькою проханням ...

- Рей, я хочу попросити тебе про одну послугу!

- Для тебе все що завгодно, дитинко, - тут же дає свою згоду хлопець, обдаровуючи мене при цьому найщасливішою посмішкою, - Тим більше що я перед тобою в боргу!

Ну, не будемо згадувати, хто і що кому заборгував ...

- Припини! Я серйозно ... - легенько тьопаю його по плечу.

- Говори, що від мене потрібно! Я весь в увазі!

Я нічого не приховуючи присвячую його в свій хитромудрий план. Рейдан зрідка киває головою на знак згоди. Схоже, він теж задоволений моєю задумкою.

- По руках, партнер? - Широко посміхаючись, питаю я, і ми скріплюємо нашу домовленість міцним рукостисканням ...

Вечір видався напрочуд теплим і тихим. На естраді панує радісне пожвавлення, всюди снують студенти, повним ходом йде оформлення сцени.

Було вирішено зібрати всі лавки з території і перенести їх на естраду, розставивши в проходи. Глядачів на святі на честь дня народження начальника бази очікується неймовірна кількість. Все в передчутті грандіозної події і яскравого видовища!

У нас вже все готово. Виступати ми будемо в самому кінці програми відразу після старшокурсників. Пари виглядають просто чудово! Хлопці та дівчата одягнені у все чорне: борцовки, спортивні штани і легкі джазовки. Хтось із хлопців запропонував прикрасити голови бейсболками або хоча б банданами, але все рішуче відмовилися від цієї ідеї. Нехай шевелюри розвиваються в русі, а дівчатка збирають волосся у високі хвости.

Я кілька разів крадькома кидаю погляд у бік Рея. Боже, як він хороший в цьому нехитрому прикиді! Що ж буде зі мною, якщо мені доведеться споглядати цього красеня в смокінгу?

Рейдан зауважує моє пильну увагу до своєї персони і непомітно робить мені пальцями "знак на удачу". Я повторюю йому цей жест. Ми обидва розуміємо, що він стосується не тільки нашого виступу, але і ще дечого ...

Як тільки першокурсники дружним строєм досягають входу на естраду, немов з-під землі виникає кліру і тягне Кашку в сторону. Браво, Рейдан, він не підвів мене!

Подруга впирається, брикається і кличе на допомогу, але всі хлопці, переглядаючи між собою, лише зловтішно посміюються. Ніхто з нас і не думає рятувати бідолаху!

Через деякий час звучать урочисті фанфари, які означають початок свята, і припозднившиеся хлопці, серед яких і моя "викрадена" подруга, швидко добігають до своїх місць. Мені навіть питати її ні про що не треба, все і так зрозуміло, без слів.

У Кашки трясуться руки, гарячково блищать очі і помітно припухли губи ... Браво, кліру, у нього все вийшло! Якщо ця навіжена ще, хоч раз спробує чинити опір його натиску, я сама особисто замкну їх в тісній кімнаті і залишу одних, як радив колись Ді ...

На сцені один за одним ідуть привітання і урочисті промови на адресу містера Ланіда від імені всіх тренерів і інструкторів. Але ось починається найцікавіше!

У ролі ведучої виступає Ріям і оголошує про початок концерту в стилі ретро, ??присвяченого дорогому імениннику. Після невеликої паузи на сцені з'являється сам "Елвіс Преслі" і хвиля захоплення пробігає по рядах глядачів.

Той же білосніжний костюм-кльош, розшитий блискітками і стразами, та ж модна в той далекий час зачіска зі смішною назвою "качина жопки". Я з величезним трудом впізнаю в цьому образі Тора ...

Лідер команди "наяд" в недавньому минулому голосом легендарного співака виконує попурі з його пісень. Зал дружно аплодує такою яскравою пародії, і Тор заслужено стає героєм дня!

Тепер наша черга! Хел включає композицію Tenа Sharpа, і ми починаємо. Всі пари рухаються злагоджено, в єдиному ритмі. Огріхи, якщо і є, то помітити їх зможе тільки професійний хореограф. Ніколи б не подумала, що можна так бездоганно поставити танець всього за три дні ...

Ніхто з нас ще жодного разу не збився. Рей теж робить все правильно. Починається соло і наші руху зливаються воєдино. Коли я повинен звідкись вискакувати до Рейдану, він впевненими рухами піднімає мене на своїх руках і разом зі мною завмирає. Так, ми зробили це !!! Найскладніша підтримка вийшла бездоганно ...

Хлопець акуратно опускає мене, і разом з іншими парами ми спокійно закінчуємо композицію. Я з неприхованим подивом поглядаю на свого партнера ...

- You were always on my mind, - Не зводячи з мене очей, Рей тихенько наспівує слова пісні, що звучить, мімікою зображуючи інтонацію Tenа Sharpа, - You, you're the one I'm living for. You, you're my everlasting fire. You, you're my always shining star ...

Я подумки встигаю перевести його слова "Я завжди думав про тебе. Ти - сенс мого життя. Ти - не буде мій згасаючий вогонь. Ти - моя дороговказ".

Невже, він не просто дуріє, а присвячує ці красиві слова саме мені ... Якщо коли-небудь мене попросять перерахувати найщасливіші моменти мого життя, то цей буде в десятці лідерів ...

Глава 30. |  Глава 32.

Глава 20. |  Глава 21. |  Глава 22. |  Глава 23. |  Глава 24. |  Глава 25. |  Глава 26. |  Глава 27. |  Глава 28. |  Глава 29. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати