На головну

Глава 26.

1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

- Кашка! Ріям! - Мій голос зривається на крик, і я біжу назустріч до моїм дорогим подругам.

- Іскрінта! - Дівчата з радісними криками міцно притискають мене до себе. Вони тут же вихоплюють з моїх рук сумку і тягнуть мене в сторону нашого корпусу.

Поруч з нами Чес і Хел дружно ляскають по плечу Ді. Інших хлопців теж весело зустрічають однокурсники. Навколо стоїть шум, гам і не змовкають гучні вигуки.

У спальній кімнаті "наяди" і деякі з "Деметра" оточують мене, навперебій засинаючи питаннями.

- Дівчата! Спокійно! Дайте бідоласі привести себе в порядок і перепочити з далекої поїздки, - встає на мій захист вірна Кашка.

Мені дійсно треба прийняти душ і поговорити по душам з подругою. Судячи з її нетерплячим рухам і жестам, їй хочеться цього не менше мого ...

По дорозі в душову я коротко ділюся з каштанами враженнями про змагання. Подруга ахає і охає, то радіючи за мене, то співчуваючи і переживаючи. Навіть стоячи під душем, ні на хвилину не перериваючись, продовжую свою розповідь. Кашка допомагає мені скласти брудний одяг в пральну машинку і знову вся в увазі.

- Каштана! Не могла б ти ненадовго залишити мене з твоєю подругою наодинці? - Ми одночасно повертаємо голови на прозвучав голос.

Схрестивши руки на грудях і недбало спершись об одвірок, нашу бесіду перериває ні хто інший, як наш спільний старий знайомий, Рейдан ...

Напевно, в цей момент мої очі вилазять зі своїх орбіт. Жах сковує всі м'язи. Кашка стоїть, не рухаючись і відкривши рот в німому подиві. Оговтавшись від шоку, вона вже встигає зробити перший крок у напрямку до дверей, але я моментально хапаю її руку.

- Навіть не думай! - Зараз інтонація мого голосу сильно нагадує шипіння отруйної змії, - Звідси ми підемо тільки разом!

Бачачи, що я не дам кашку виконати його маленьке прохання, Рей тільки зловтішно посміхається і кидає наостанок ...

- Ти все одно не зможеш вічно ховатися і уникати мене, дитинко! Пора вже понести заслужене покарання за свої витівки ...

- Це що таке зараз було? - В подиві запитує Кашка, коли Рейдан йде.

- Та так, - відмахувався я, але ж вона точно ні за що не відстане, - Добре, я все тобі розповім, але спочатку пообіцяй мені, що тепер ні на хвилину, ні за яких обставин, ніде і ніколи ти не залишиш мене одну !

- Клянуся! - Подруга піднімає руку вгору.

Зібравшись з думками, я в найменших подробицях переказую Каштані всі подробиці наших з Реєм відносин на базі і по дорозі з неї. Коли справа доходить до моєї витівки на байці, вона не витримує і вихлюпує на мене накопичені емоції ...

- Браво! Навіть я до такого не додумалася б! - Вигукує Кашка, - Бачу, це змагання явно пішло тобі на користь. Взяти і отчебучить таке, ай да, подруга! Пишаюся тобою, дорога моя!

- Господи, та що я такого зробила, ніяк не зрозумію? - Обриваю її.

- Як? Ти так нічого і не зрозуміла? - Кашкін здивуванню немає меж, - Дівчинка моя, сама того не підозрюючи, ти відверто намагалася спокусити бідолаху Рея ... І судячи з його реакції, він піддався і тепер чекає не дочекається відплати!

Ох, починається! Подруга знову вдаряється в свої пикаперского прибамбаси ... Я точно не хотіла нічого такого і не відчуваю за собою ніякої провини! Ну, хіба тільки трохи ошелешена словами Кашки на рахунок спокушання. Невже, Рейдан теж розцінив моє невинне проступок, як приставання до нього?

Щоб якось перевести нашу розмову в інше русло, я задаю подрузі питання, який вона явно не очікує почути від мене.

- А як ти? Уже помирилася з Клірілом?

Кашка виглядає розгубленою і не відразу знаходить слів для відповіді.

- Розумієш ... - повільно вимовляє вона і до мене доходить, що ця навіжена знову в щось вляпалася, - Він робив спроби помиритися зі мною, але я поставила своє умова! І тепер залишається тільки чекати і сподіватися ...

Коли я подумки намагаюся уявити собі, до чого могла додуматися моя навіжена подружка, волосся на загривку починають самі собою вставати на диби.

- Я лише сказала йому, що прощу його тільки в тому випадку, - продовжує Каштана, - якщо в головному змаганні переможе команд "наяд"!

- Ти - пришелепкуватий! - Без натяків кидаю я, дивлячись в її сумні очі.

- Так я знаю! Але навіть, якщо переможе хтось інший, я вирішила, що все одно сама першої піду на примирення ... - і сльози мимоволі ллються з її очей. Хотілося б вірити, що саме так вона і вчинить.

- Дурненька моя, адже ти ж його любиш і не хочеш визнати цього! - Я обіймаю і намагаюся втішити свою подругу.

- Чия б корова мукала! - Тут же заспокоюється Кашка, - Сама сохне по Рею, не дає йому шансу, а все туди ж зі своїми порадами! Тобі самій допомога потрібна і не заперечуй цього ...

- Так! - Погоджуюся я з її вагомими аргументами, - Ми обидві загрузли в любовних справах, і одному Богу відомо, як з усім цим впоратися ...

До самого відбою я розповідаю своїм сусідкам і подругам- "Деметра" випробування, які довелося винести нашій команді на головному змаганні. Дівчата уважно слухають мої враження, лише зрідка вставляючи свої коментарі.

Перший убитий мною терорист, темне отвір дупла на дереві, задимлені приміщення будівлі, що горіла, опухла щиколотка Таліні, перевернутий шкільний автобус з дітьми, розпливається блакитне пляма на грудях Рейдана і, нарешті, потопаючий корпус теплохода ... Згадуючи найяскравіші епізоди, а також всі тяготи і знегоди, я як би переживаю всі події заново ...

- Ви молодці! - В повній тиші лунає голос Ріям, - Мені здається, що у команди "наяд" є всі шанси отримати кубок академії!

Дівчата починають радісно обговорювати почуте, а я помічаю в очах Кашки маленький проблиск надії ... Надії на те, що довгоочікувана перемога допоможе їй безболісно помиритися з Клірілом.

Глава 25. |  Глава 27.

Глава 15. |  Глава 16. |  Глава 17. |  Глава 18. |  Глава 19. |  Глава 20. |  Глава 21. |  Глава 22. |  Глава 23. |  Глава 24. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати