На головну

Глава 19.

1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

Розпорядники змагання підносять черговий сюрприз. Нам належить битися з командою "Гефест" в грі, яка чимось нагадує стару добру "зірницю". Головне завдання учасників знайти і захопити прапор суперників, але замість того, щоб мирно зривати один на одному паперові погони, ми будемо знешкоджувати супротивників, стріляючи в них пейнтбольними кульками з маркера. У "наяд", природно, кулі з блакитною фарбою, а у "Гефест" - з помаранчевою.

Попадання в руки і ноги - це "поранення", мінус один бал і можливість подальшої участі в випробуванні. Постріл в голову або тіло означає "смерть", мінус два очка і вибування з гри. Учаснику команди, який захопив прапор суперника, буде нараховано цілих десять балів.

До старту є ще кілька хвилин. У повній захисній екіпіровці, з маркерами в руках ми починаємо обговорювати нашу бойову стратегію.

- Лів і Релавія! Ви залишаєтеся вартувати прапор. Чи не мигтіть біля нього, але будьте весь час на чеку. Ваше завдання - відбити раптовий напад "Гефест"! - Дає останні розпорядження Тор, - Іскрінта, я і Сандер, роз'єднавши, робимо все можливе, щоб захопити прапор супротивника. Не забувайте, що він отруйно-помаранчевого кольору! І останнє ... Ніякої пощади! Це випробування і ми повинні його з честю витримати.

Останні його слова, мабуть, були сказані тільки на мою адресу, так як ніхто з інших "наяд" не відчуває особливої ??симпатії до суперників ...

Коли Тор і Сандер віддалились від мене в різні боки, я трохи гублюся. Що робити далі? Звичайно, в дитинстві ми грали в "зірницю", але зараз в моїх руках зброю, нехай і напхане замість куль кульками з фарбою. Як ви будете почуватися наводити маркер і стріляти в живу людину?

Нічого не поробиш, треба рухатися вперед ... Може бути, нашим дівчатам зараз набагато важче, ніж мені, просто сидіти і чекати невідомо чого.

Я обережно пересуваюся між деревами, прислухаючись до найменшого шурхоту. Якщо мені назустріч вискочить Авін або Ларви, я просто помру від страху. Вже краще нехай це буде Лоя ...

Роздумуючи над цим, я на кілька секунд втрачаю пильність і, виходячи з-за густо розрісся чагарнику, лицем до лиця стикаюся з ... Рейданом. Ні! Тільки не це!

Маркер Рея спрямований мені прямо в груди, але і мій теж в упор приставлений в область його серця. Дивлячись крізь захисну маску, один одному прямо в очі, ми не змовляючись, одночасно відводимо свої рушниці від намічених цілей.

- Вітання! - Посміхаючись, каже він.

- Вітання! - Тихо відповідаю йому.

- Дитинко, давай, стріляй, і покінчимо з цим ... - продовжуючи посміхатися, пропонує Рей.

- Ти ж знаєш, що я ніколи не зроблю цього! - Мій голос злегка тремтить. Я приголомшена не так його сміливим викликом, скільки вимовлених словом "дитинко", яке я вже й не сподівалася почути від нього.

Рейдан підходить до мене, і я завмираю від його близькості і усвідомлення того, що зараз він міцно притисне мене до себе. Але замість цього він блискавично піднімає мою руку з маркером і моїм же вказівним пальцем натискає на курок. Звучить неголосний бавовна, від віддачі Рей відхиляється назад і блакитне пляма розпливеться в центрі його грудей ... Прямо в серце!

Підморгнувши мені одним оком і хитро посміхаючись, Рейдан зникає за найближчим чагарником. Я кидаюся слідом, у мене зараз одне бажання, придушити цього нестерпного ідіота своїми власними руками. Що ж він наробив? Навіщо? Як посмів скористатися моєю довірливістю! Але хлопець начебто крізь землю провалився, його ніде немає ...

Більше на моєму шляху ніхто не зустрічається і коли звучить сирена, яка означає закінчення змагання, я навіть не знаю, хто переміг у цій грі. Рухаючись у зворотному напрямку, добираюся до початкового пункту. Всі вже в зборі. Тор гордо махає над головою помаранчевим прапором, дівчата з радісними криками кидаються мені назустріч ...

Лівет і Релавія самовіддано відбивали напад відразу двох супротивників. І, якби Тор з Сандером трохи забарилися, Авіно і Ларви точно вдалося б захопити наш прапор. У Лів багаторазові "поранення", а Релавія взагалі "вбита" прямим попаданням оранжевого кульки в голову, вірніше в захисний шолом ... Сандер "поранений" в руку, але нітрохи не переживає через це. Ми з Тором живі, здорові!

Рейдан, Арда і Лоя "мертві", а Ларви і Авін не постраждали ...

Тренер оголошує про завершення випробування і дає команду розходитися. Але зробити це вдається не відразу. Всі стають свідками потворної сцени за участю "Гефест". Авін спочатку тихим голосом щось вимовляє Рейдану і Арде, а потім кидається на хлопця і починає його бити ...

Я і Сандер кидаємося до хуліганів і закриваємо собою Рея. Авін встигає пару раз гарненько прикласти нас, перш ніж зреагувала Тор і один з інструкторів відтягують забіяки в сторону. Лоя, міцно схопивши Ларви за руку, не дає зробити того і кроку.

- Як ти міг? - Гнівно кричить лідер "Гефест", відбиваючись і намагаючись вирватися з стримуючого полону, - Ти злив нашу перемогу заради якогось дівчиська ... Піддався, як слабак!

- Я, на відміну від тебе, не користуюся довірливістю дівчат навіть заради перемоги! - Не здається і грізно відповідає йому Рейдан. Він теж готовий кинутися на кривдника, але Сандер міцно притискає його до землі.

Авін закипає і гарчить від безсилля, поки слова тренера не приводять до тями розбушувалися хлопців.

- Сподіваюся, тепер всім ясно, що я буду змушений доповісти про цей інцидент головному судді, і знижую бали у команди "Гефест" ...

Глава 18. |  Глава 20.

Глава 8. |  Глава 9. |  Глава 10. |  Глава 11. |  Глава 12. |  Глава 13. |  Глава 14. |  Глава 15. |  Глава 16. |  Глава 17. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати