На головну

Глава 16.

1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

На новому пункті призначення нас вже чекає команда "Деметра". Значить, завтра знову сумісне випробування! Цікаво, яких ще сюрпризів чекати від розпорядників змагання?

Геліанна радісно кидається мені на шию. Крім неї у мене немає близьких знайомих серед "Деметра", зате інші хлопці радісно обмінюються дружніми рукостисканнями ...

Після ситної вечері всі розсідаються навколо палаючого багаття і просто базікають ні про що. Сандер з Релавіей і Аром з Аланою сидять в обнімку. Вони такі щасливі, їм дійсно добре один з одним.

- Ти тільки подивися на нашого неприступного лідера ... - шепоче мені Лівет.

Я обережно кидаю погляд на протилежну сторону і бачу Тора власною персоною. Таліна щось розповідає йому, при цьому жваво жестикулюючи руками. Хлопець весь в увазі.

- В Тихому болоті чорти водяться! - Підводить підсумок всього, що відбувається Лів.

Ми ще довго сидимо ось так, насолоджуючись треллю цвіркунів і яскравим полум'ям багаття. Парочки поступово віддаляються, щоб прогулятися і побути наодинці.

Трохи озябнув, я вирішую сходити в намет за ветровкой. А коли повертаюся, застаю Лівет з відкритим від подиву ротом. Вона дивиться кудись у бік. Кидаю погляд туди і помічаю Тора з Таліна, вони повільно віддаляються в найближчий лісок ...

- Ти це бачила? Це точно не мій глюк? - Лів приходить до тями, - Вмерти!

- Гаразд, Тор дорослий хлопець і має право робити, що завгодно! - Намагаюся заспокоїти свою подругу.

- Ні, ти не розумієш! Це формене зрада з його боку ... Зрада! - Все ще не вірячи своїм очам, продовжує дівчина, - Сам забороняв нам так близько спілкуватися з хлопцями з інших команд, а на нього, значить, це правило не поширюється, так?

- Таліна, як липучка, сама вішається на нього! - Думаю, цей вагомий аргумент повинен зупинити Лівет.

- Не смій захищати його! - Не здається вона, - У мене є план, пішли!

Лівет тягне мене прямо до нашого намету. Взявши з рюкзака дві білосніжні простирадла, ми кулею мчимо через зарості. По дорозі подруга вводить мене в курс справи. Зараз вона дуже нагадує мені мою кращу подругу Каштану. Треба ще гарненько розібратися, у кого в болоті все-таки водяться біси ?!

Обережно прокралися через густі чагарники, ми, сидячи навпочіпки, завмираємо, як по команді. Місяць і її вірні супутниці зірки висвітлюють мирно розмовляли на галявинці хлопців. Таліна притискається до Тору і дивиться на нього знизу вгору. Про що ця парочка розмовляє, нам не чутно. Але зате добре видно, як хлопець нахиляється і починає цілувати дівчину ...

Лівет штовхає мене в бік, і ми пялім на себе простирадла, намагаючись не зачіпати при цьому найближчі гілки. Я з усіх сил намагаюся не розсміятися. Подруга рухом руки показує, що нам пора діяти!

- У-ууу! - Завиваючи низьким голосом, Лів піднімається над чагарником і тут же присідає назад.

- А-ааа! - я роблю теж саме.

У відповідь лунає несамовитий крик Таліні, який поступово затихає осторонь нашого привалу. Мабуть, далі вдавати з себе привидів нам з подругою не потрібно. Тихенько сміємося, затиснувши долонею рот ...

- Ну, жартівниця, можете вилазити! - Прямо над нами височить грізна фігура Тора, - Вона вже втекла.

Голос у хлопця не здається злим, і ми наважуємося покинути свій притулок, стягуючи на ходу свою нехитру маскування.

- Якщо після такого "невинного розіграшу" Таліна почне заїкатися, вам же буде гірше! - Вимовляє Тор, але в куточках його очей міцно засіли диявольські смішинки ...

- Ти будеш винен не менше нашого! - Дає відсіч "підступному спокусника" незворушна Лівет.

Більше стримувати сміх ні у кого з нас не виходить і він проривається назовні. Всю зворотну дорогу ми весело балакаємо, намагаючись уникати делікатної теми. Тор виглядає дуже збентеженим, все-таки нам вдалося застукати його в досить пікантній ситуації ...

Спільне змагання з «Деметра» виявляється для всіх хлопців випробуванням на витривалість. Один тільки вид 200-метрової смуги перешкод викликає сумний стогін у всіх учасників.

Містер Камміс довго і нудно говорить про підвищення нашої фізичної підготовки і придбання корисних навичок, про спритності і швидкості реакції ...

- А тепер про заходи безпеки! - Намагається привернути нашу розсіяна увага тренер, - Кращим способом боротьби з травмами є їх попередження. Велике значення має хороша розминка. Вона підвищує еластичність сухожиль, зв'язок і м'язів. Також, ні на хвилину не забувайте про прийоми самостраховки!

Перед початком змагання помічники тренера ще раз перевіряють надійність кріплення мотузок і канатів. Команда "наяд" за результатами жеребкування першої готується до старту. Спочатку піде Сандер, за ним Релавія, потім я, Лівет, а замикати нашу групу буде Тор.

«Горизонтальний колоду», «гладкий живопліт» і «огорожа» ми долаємо без проблем. А ось «частокіл», «зруйнований міст» і «стінка з двома проломами» викликають у нас невеликі труднощі. Були моменти, коли дівчатка кілька разів мало не зривалися ...

Проходячи «окоп» і «рів», ми втрачаємо трохи дорогоцінного часу. Але найважчими етапами стають «лабіринт змійка» і «труба-тунель»!

Як тільки замикає нашу колону Тор досягає фінішної межі, звучить суддівський свисток. Знесилені "наяди" в знемозі падають на землю і намагаються відновити порушене дихання. Я закочував штанину своїх штанів і з жалем помічаю глибоку подряпину на нозі. Повільно бреду до медпункту, Тор йде слідом і спостерігає за тим, як медсестра обробляє мою рану ...

Час тягнеться або, навпаки, занадто швидко рухається вперед. Всі з нетерпінням чекають прибуття "Деметра". Перші з них з'являються на горизонті. Алана і Тамаз тут же кидаються до медпункту. Щось трапилося! Медсестра, підхопивши ящик з інструментами, готується зустріти решти членів команди.

Аром і Геліанна несуть на своїх плечах заплакану Таліні, яка стрибає на одній нозі. Тор, Сандер і інструктори кидаються їм на допомогу. Після огляду дівчині накладають фіксуючу пов'язку і забирають на носилках в госпіталь ...

Після строкової планерки у містера Камміс Тор повертається до нас і повідомляє останні новини.

- У Таліні сильний удар щиколотки, але через пару днів вона зможе самостійно пересуватися. Їй дозволили продовжити брати участь в змаганні! - Все полегшено зітхають, - А тепер увімкніть свої передавачі!

- Десять балів! - Скрикує Сандер.

У всіх хлопців такий же результат, а Тору привласнили додатковий бал за кращий час.

- Так, ми на кілька хвилин обійшли "Деметра", але ж ви прекрасно розумієте, що якби не травма Таліна ... - повільно вимовляє Тор, але це ясно і без його слів.

І перед тим, як відправитися на місце наступного випробування, ми всією командою йдемо в госпіталь відвідати постраждалу дівчину ...

- Хлопці, спасибі велике за вашу підтримку! - Зі сльозами на очах дякує нам Таліна, але все її увага зосереджена виключно на Торі.

На виході з госпіталю мене перехоплює Геліанна і відводить убік.

- Подруга, дай спокій Тора! Він подобається Таліні, дай їй шанс! - Кидає вона, - Невже тобі Рейдана мало?

Мені вкрай неприємний цю розмову, і зовсім нічого додати у відповідь. Напевно, Гел була б щаслива, знай, що я більше не існую для Рея ...

Глава 15. |  Глава 17.

Глава 5. |  Глава 6. |  Глава 7. |  Глава 8. |  Глава 9. |  Глава 10. |  Глава 11. |  Глава 12. |  Глава 13. |  Глава 14. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати