На головну

Глава 15.

1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

По дорозі до наступного пункту ми активуємо свої електронні браслети. На моєму стоїть цифра 57, у Сандера і Лівет - 58 і 45, відповідно. Тор одержує не 2 бали, як ми, а три. І лише Релавія трохи засмучується, у неї всього 1 бал за пройдене випробування.

- Не переживай, Рел, "ефіри", напевно, взагалі втратили очки, не встигнувши виконати завдання! - Заспокоює дівчину наш лідер.

- Я ніяк не могла відшукати цей безглуздий шматок. Уявляєте, його сховали в вузьку щілину в скелі! - Виправдовується бідолаха.

- А мій взагалі засунули в лисячу нору! - Обурюється Сандер, - Добре, що хоч в нежитлову ...

- Я знайшла свою деталь в густому чагарнику! - Додає Лів.

- Під корінням дерева! - Ділиться враженнями Тор.

- Дупло! - Моя відповідь викликає у всіх хлопців напад дружного нестримного сміху ...

Ще до заходу сонця наша команда досягає відкритої галявинки, і ми влаштувалися на нічліг. Тор за весь час старанно намагається не дивитися в мою сторону. Якщо він і звертається до мене, то тільки по справі. Ось і зараз на вечірньої планерці лідер ігнорує мене навіть поглядом.

- Думаю, ви погодитеся зі мною, що до сих пір нам просто щастило. Але це тільки справа випадку! Розслаблятися ні в якому разі не можна! - Крижаним голосом виголошує Тор, - Завтра на випробуванні постарайтеся мобілізуватися до межі. Сандер, ти страхуєш Релавію, а я - Лівет. Іскрінта, ти зможеш впоратися сама!

Я вперше за кілька днів чую своє ім'я з його вуст, але від цього мені анітрохи не легше. Так і хочеться закричати на весь голос: "Ні! Чи не впораюся, я така ж слабка, як і інші дівчата. Мені теж потрібна допомога і підтримка!"

- Марш відпочивати! - Наказує Тор, не давши мені шансу висловити своє обурення.

Лежачи в спальному мішку, ще довго не можу заснути і вирішую негайно поговорити віч-на-віч з нашим лідером. Обережно, щоб не розбудити своїх сусідок, доповзаю до виходу з намету і чую голоси хлопців. Прислухаюся ...

- Підкинь-ка ще дровець у вогонь! - Тор звертається до свого друга.

- Скажи, чому ти знову так холодний з нею? - Після недовгого мовчання, питає Сандер.

- Не лізь не в своє діло! - Занадто грубо обриває його лідер.

- Моє, раз це стосується мого кращого друга! Тільки я не натішиться на твою щасливу посмішку, як ти раптом знову стаєш злющий, як тисяча чортів! - Палко вимовляє Сандер, - На твою настрою можна сміливо визначити злишся ти на неї або обожнюєш ...

- Все дуже складно і давай закінчуй тут! Завтра має бути важкий день! - Закінчує розмову Тор і, судячи з гулко лунають кроків, йде в свій намет.

У цю ніч мені насилу вдається заснути і то всього на пару годин. Обдумуючи кожне слово з розмови хлопців біля багаття, я так і не приходжу до логічного змісту ...

Нове випробування входить в розряд самих моїх улюблених. Порятунок людей з палаючої будівлі! Якщо на базі ми тренувалися просто в задимлених будові, то тут все натурально. На верхньому поверсі двоповерхового будинку вирує справжнє полум'я. Перший поверх весь в диму!

У захисному одязі ми починаємо штурм, добре хоч нас не змушують гасити пожежу. Як користуватися брандспойтом я можу припустити тільки чисто теоретично ...

- Ворушися, стажист! - Кричить наостанок мені Тор, відразу направляючись по сходах на другий поверх.

- Головне, нічого не бійся! - Чую підбадьорливий голос Сандера.

Напевно, у мене все-таки є одна фобія і це - боязнь диму, а точніше - задимлених приміщень. Мої м'язи миттєво сковує страх. Якби не необхідність заощаджувати кисень, я б закричала на всю силу своїх легенів ...

Через неймовірних зусиль, долаючи страх, я починаю прочісувати першу кімнату і відразу ж помічаю біля вікна манекен. Не гаючись, витягував його до виходу. Індикатор на лобі пластикового подібності людини не змінився, а це означає, що жертва жива і цілком здорова!

Знову поспішаю в ненависне будівлю. У наступній кімнаті мені вдається знайти наступний макет, але вже на вулиці я бачу, що лоб врятованого манекена світиться червоним кольором. Жертва без свідомості. Втрачаючи дорогоцінні хвилини, я роблю штучне дихання до тих пір, поки світіння жевріє ...

Роблю третій захід, потім ще два, але кожен раз витягаю на свіже повітря вже "неживих жертв". Мені нічим допомогти їм, їх лоби синього кольору. Я на мить уявляю, що це живі люди і сльози починають душити мене ...

- Зберися, Іскрінта! - Чую голос Тора і одночасно свисток судді ...

Коли вражені ми висуваємося на нове місце, приходять результати випробування на пожежі. На моєму передавачі варто число 44! Я врятувала двох людей і не змогла допомогти відразу трьом. І в підсумку втратила відразу 13 балів ...

- Що ж! - Лунає голос Сандер, - Гаразд хоч в мінусів не пішов, у мене бали не змінилися, п'ять живих та один "мертвяк".

- У мене менше на три бали! - Каже Лівет.

- Аналогічно! - Додає Релавія.

- Цікаво, чому за кожного загиблого бали зменшуються на п'ять, а за врятованого збільшуються всього лише на один? - Продовжує обурюватися Сандер.

- Напевно, все-таки ми втратили дуже багато часу, витягуючи тих, кому вже не можна було допомогти! - Висловлює своє припущення Тор і додає, - У мене плюс один бал ...

Я втратила більше всіх разом узятих. Настрій гірше нікуди. Дівчата, як можуть, намагаються підбадьорити мене і втішити, але від їх слів мені стає ще гірше. Почуття провини лише поглиблюється, та й майже безсонна ніч позначається. Другий раз за день я починаю плакати ...

І тут Тор робить зовсім неможливе! На очах у всієї чесної компанії він міцно притискає мене до себе і ласкаво гладить по голові.

- У мене теж був один загиблий! - Його губи ласкаво шепочуть ці слова прямо в мою маківку ...

Глава 14. |  Глава 16.

Глава 4. |  Глава 5. |  Глава 6. |  Глава 7. |  Глава 8. |  Глава 9. |  Глава 10. |  Глава 11. |  Глава 12. |  Глава 13. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати