Головна

глава 50

  1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

Ніккі

Сім місяців після стрілянини.

Три тижні до того, як ми випустили.

Я дивлюся на Луїса через наш стіл на хімії. Дерек щось говорить йому, але він не слухає. Я знаю це тому, що він тільки що обдарував мене комбінацією підморгування-посмішка, яка нагадала мені про нашу першу зустріч. Я і тоді вже знала, що цей хлопець був самовпевненим.

Чого я не знала, так це те, що я закохаюся в нього.

- Ніккі, ви мене слухаєте? - Каже місіс Пітерсон, а тепер ще й мама маленької дівчинки, махаючи рукою перед моїм обличчям.

- Що?

Луїс сміється.

- Що тут смішного, містер Фуентес? Ми працюємо з кислотою. Будьте уважні, це вкрай важливо. Будь ласка, розбирайтеся з вашими відносинами поза мого класу.

- Вибачте, місіс Пі, - бурмоче Луїс, зосереджуючись на завданні.

Ми з Марианой беремо пробірку і слідуємо інструкції.

- Я не можу повірити, що ви все ще разом, - бурчить вона. - Це не триватиме довго, ти ж знаєш.

- Я б не стала ставити проти нас, якби була на твоєму місці, - кажу я їй, беру піпетку і капають невелику краплю кислоти на аркуш паперу, спостерігаючи, що станеться.

Відчуваючи на собі погляд Луїса, я піднімаю очі. Він спокусливо облизує свої губи. Я б закотила очі, але замість цього вирішую підморгнути йому, посміхнутися у відповідь і облизати свої губи, щоб вивести його з рівноваги.

- Чувак! - Кричить Дерек. - Ти пролив кислоту на свою руку!

Мої очі розширюються, коли Луїс глибоко вдихає повітря, насипаючи прокляття на іспанською мовою, і впадає в аварійний душ в задній частині класу. Я в паніці біжу за ним.

- Ти в порядку? - Питаю я.

Він змиває кислоту під душем.

- Chica [55], ти відвернула мене.

- Вибач. Я не хотіла.

Він слабо посміхається.

- Так, ти хотіла. Зі мною все буде в порядку.

Я зітхаю з полегшенням.

- Ніколи б собі не пробачила, якби у тебе залишився шрам.

Місіс Пітерсон з'являється поруч зі мною.

- Мені потрібно викликати швидку допомогу? - Запитує вона, розглядаючи його руку, де формується червона набряклість, в місці, де кислота торкнувся його шкіри.

- Ні, - каже Луїс. - Я в порядку. Це була всього лише крапля.

- Я усувають вас від експерименту і замість цього задаю написати доповідь на двадцять п'ять сторінок з кислотам.

Вона вказує на мене.

- Вас теж, юна леді. І вам доведеться пересісти, щоб не дивитися один на одного. Коли ви двоє припиніть нариватися на неприємності? Надіюсь що скоро. Добре, що у мене вже є дитина, а то ви могли б налякати мене так сильно, що я народила б на місці.

Вона виходить з кімнати.

- Іди сюди, - каже Луїс, жестом запрошуючи мене приєднатися до нього під струмінь води з душу.

Я роблю крок під душ і в лічені секунди стаю мокрою, як він.

- Що, якщо місіс Пі повернеться сюди і зловить нас? - Питаю я, коли він нахиляє голову, щоб поцілувати мене. - Ти ж в курсі її політики нульової терпимості. Знаєш, це також в списку правил школи.

Він цілує мене, поки струменя води стікають по нам.

- У мене є деякі знання про її «нульової терпимості», - каже він мені в губи.

- Які? - Шепочу я, чуючи дзвінок про закінчення уроку.

- Вона блефує, - говорить він. - Вона хоче, щоб ми все випустилися.

Я збираюся запитати, звідки він це знає, коли місіс Пітерсон з'являється в дверному отворі.

- Ви що, все ще тут? - Запитує вона, закочуючи очі при вигляді нас. Потім вигинає брову. - Ви серйозно відчуваєте моє терпіння. Луїс, висушити рушником на стійці і йдіть в кабінет медсестри, щоб перевірили вашу руку. Ніккі ... - зітхає вона. - Що ви тут робите з ним?

- Це дійсно хороший питання, - кажу я.

- Вона допомагає мені, - каже Луїс.

- З чим? - Нетерпляче запитує місіс Пітерсон, а після підкидає руку. - Хоча, ні, не відповідайте. - Вона вказує пальцем на Луїса. - Від вас, хлопчики Фуентес, нічого, крім неприємностей. Якщо ж у вас і ваших братів буде багато дітей, переконайтеся, щоб вони пішли в іншу школу.

- Фейрфілд - наш будинком, - каже їй Луїс з зухвалою усмішкою. - І найкраще місце, щоб ростити дітей. Я не здивуюся, якщо всі наші діти підуть в Фейрфілд Хай. Визнайте це, місіс Пі, ви знаєте, що хотіли б цього.

- Так, але ... - Місіс Пітерсон дивиться вгору на стелю і складає долоні так, ніби вона молиться.

- Не варто переживати про це зараз, - перебиває її Луїс. - У вас є ще 16 років, перш ніж мій племінник Пако виявиться у вашому класі.

- Яка ймовірність того, що він буде зацікавлений моєї хімією більше, ніж дівчатками? - Відгукується вона.

- Близька до нуля, - відповідає Луїс, обіймаючи мене. - Він все ж Фуентес.

Епілог

 глава 49 |  років через


 глава 39 |  глава 40 |  глава 41 |  глава 42 |  глава 43 |  глава 44 |  глава 45 |  глава 46 |  глава 47 |  глава 48 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати