На головну

Функції, визначені користувачем

1.  PR. Цілі, завдання, функції, методи.
  2.  АТОМНІ СТРУКТУРИ ПОВЕРХОНЬ НАПІВПРОВІДНИКОВИХ КРИСТАЛІВ, ПЕВНІ ЗА ДОПОМОГОЮ ДМЕ
  3.  Атрибутація контенту: способи, функції, завдання, ефект.
  4.  Нескінченно малі і нескінченно великі функції, зв'язок між ними
  5.  Питання 33. Держава, його сутність, походження, основні ознаки, функції, форми.
  6.  Питання 48. Релігійне та атеїстичне свідомість: сутність, функції, специфіка.
  7.  Питання: Великий Шовковий шлях - становлення, функції, основні траси і історичне значення.

Крім елементарних функцій в Matlab користувач має можливість створювати свої функції, так звані М-функції. М-функція призначена для багаторазового використання. У неї є вхідні параметри, і вона виконується тільки при їх попередньому завданні.

Синтаксис першого рядка М-функції повинен бути наступний:

function [У1, у2, ...] = name_function (x1 [, x2, ...]),

де [Y1, y2, ...] - Список вихідних параметрів, тобто змінних, яким буде присвоєно кінцевий результат обчислень, name_function - Ім'я функції (М-файлу), x1 [, x2, ...] - вхідні параметри. Ім'я функції має збігатися з ім'ям файлу, в якому вона зберігається, наприклад, функція з ім'ям zadacha повинна зберігатися в файлі zadacha.m. Функція повинна закінчуватися ключовим словом end.

Викликати М-функцію можна так само, як і будь-яку вбудовану функцію з командного рядка.

Приклад 3-1. Потрібно створити функцію, яка обчислює дискриминант квадратного рівняння.

Крок 1. Створимо М-функцію: File / New / M-fail.

КРОК 2. У вікні редактора напишемо код функції:

Шаг3. Збережемо код функції: File / Save As ... Вкажіть ім'я М-файлу Disk (збігається з ім'ям функції).

Шаг4. У командному рядку введемо інструкції:

Інструкція  результат
 >> A = 1; b = -5; c = 6; >> [y] = Disk (a, b, c); >> y  y =

найпростіші обчислення |  Масиви в MATLAB

Користувальницький інтерфейс |  Створення, редагування та налагодження М-файлів |  Основні матричні операції |  Побудова двовимірних графіків |  Основи програмування в MATLAB |  Налагодження М-програм в MATLAB |  Чисельне рішення математичних задач в MATLAB |  чисельне інтегрування |  Символьні обчислення в MATLAB |  обчислення похідної |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати