Головна

глава 4

  1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

«Міс Свон! Який приємний сюрприз! »- Він уважно дивився на мене, його погляд був пильним і глибоким.

Бог мій ... якого біса він тут робить? Він виглядав так, немов після прогулянки - волосся скуйовджене, одягнений в товстий в'язаний сірий светр, тісні джинси і прогулянкові черевики. Мені здається, я стояла з відкритим ротом, поки намагалася зібрати думки до купи і повернути собі голос.

«Містер Каллен» - прошепотіла я. Це все, на що я була здатна.

На його обличчі з'явилася тінь посмішки, а в очах загорівся вогник гумору, як ніби він сміявся над чимось, одному йому відомим.

«Я був неподалік» - спокійно сказав він, наче пояснюючи. - «Займався пішим туризмом ... Мені потрібні деякі речі ... Дуже приємно побачити вас знову, міс Свон», - його голос був м'яким і трохи хрипким, як ніби темний розтанув шоколад з карамеллю або щось на зразок того. Я злегка похитала головою. Моє серце забилося в шаленому темпі, і я раптово почервоніла під його пильним поглядом. Я була настільки збентежена тим, що він стояв зараз переді мною ... і, як виявилося, мої спогади про нього були невірні - він не просто симпатичний, він - втілення чоловічої краси, він сліпучий, і ось він тут, в «кемпінгового Раї »Ньютоновий ... нічого собі ...

Нарешті я прийшла в себе.

«Белла, мене звуть Белла» - тихо пробурмотіла я «Чим я можу вам допомогти, містер Каллен?»

Він посміхнувся, і знову здалося, ніби у моїх слів був якийсь таємний сенс. Я нічого не розуміла ...

Я глибоко вдихнула і включила свої професійні навички, мої я-працюю-в-цьому-магазині-уже-тисячу-років навички. Я впораюсь!

«Мені потрібна карта місцевості для новачків» - відповів він.

Відмінно, я знаю де вони лежать. Я спробувала зобразити байдужість і вийшла через каси, але в дійсності, мені коштувало великих зусиль не заплутатися в своїх ногах і не впасти, тому що мої ноги ледве тримали мене. Я зрозуміла, що на мені одягнені мої найкращі джинси, і шалено зраділа, що вирішила надіти їх сьогодні вранці.

«Карти он там, йдіть за мною» - сказала я надто радісно.

«Вже йду ...» - сказав він, жестикулюючи своєї доглянутою рукою з довгими пальцями.

Я просто задихалася через свого серцебиття, здавалося, моє серце зараз вирветься з моїх грудей. Я пройшла по одному з проходів до полиці з картами. Чому він тут, у Ньютоновий? І десь глибоко всередині, на рівні підсвідомості, я подумала: він тут, щоб побачити тебе. Ну, да, як же! Я викинула це негайно з голови ... Навіщо цьому красивому, владному, ввічливому чоловікові знадобилося побачити мене? Ця ідея була просто абсурдною!

«За якими саме місцях ви хочете пройтися?» - Я майже пищала, як ніби прищикнула дверима палець.

«Бажано по мальовничих і тихим, навколо міста» - він невизначено махнув рукою - «Я відвідував сільськогосподарський факультет університету, я фінансую деякі наукові дослідження в галузі вивчення ґрунтів і сівозміни»

Ось бачиш, він сюди не на тебе дивитися приїхав - уклала основна частина мого мозку і презирливо фиркнула. Я почервоніла, усвідомивши свою дурість ...

«Це частина вашого плану, нагодувати всіх голодних у світі?»

«Так, щось на зразок того» - зізнався він, і на його губах раптом з'явилася усмішка

«Що ж, карти місцевості все на цій полиці» - я вказала на неї. Про себе я подумала, що у нього напевно є чудо GPS-навігатор для такого роду речей. Він пробіг пальцями по картах на полиці, і не знаю чому, я відвела погляд від цієї картини ...

«Я думаю, ця» - він взяв одну з карт і простягнув її мені. Це була карта території національного парку Вілламетт Стоун.

«Ці місця дуже улюблені туристами» - попередила я його.

«Хммм ... Я б вважав за краще щось більш відокремлене» - сказав він і виразно подивився на мене, його зелені очі свердлили поглядом. Я почервоніла ... Чорт, ну чому він так діє на мене? Я відчувала себе 14-річної дівчиськом, нескладною і незграбною.

«Ось, ці місця більш затишні. Це північ парку Вілламетт, але так само і Форест парк »- я простягнула йому іншу карту. Коли наші пальці стикнулися на секунду, я знову відчула, як через мене пройшов розряд. Я мало не задихнулася, коли щось неймовірне почало творитися внизу мого живота.

«Ви там були?» - Запитав він

Я похитала головою, так як знову не могла вимовити ні слова. Я наче в центрі землетрусу. Так, заспокойся Белла - благав мене моє змучене підсвідомість.

«Я думаю, ми обидва знаємо, що прогулянки - це не моє, містер Каллен» - я не могла дивитися йому в очі, він занадто прекрасний.

«А що тоді ваше, Ізабелла?» - М'яко запитав він, на губах знову заграла таємнича посмішка.

«Книги» - видавила я. А всередині мене, та найменша частина моєї підсвідомості намагалася привернути мою увагу, кричачи: Ти! Ти - ось що точно для мене! Я тут же заткнула її, здивована, що моя підсвідомість грає зі мною такі жарти ...

«Які саме книги?» - Він нахилив голову. Чому його це так цікавить?

«О, ну, звичайні, класика, в основному британська література»

Він потер своє підборіддя вказівним і великим пальцями, слухаючи мою відповідь. Або йому було неймовірно нудно і він просто намагався цього не показувати.

«Вам потрібно що-небудь ще?» - Я спробувала змінити тему - пальці на його обличчі дуже відволікали.

"Навіть не знаю. Може порадите? »

«Штани» - сказала я. Здається, я перестала стежити за тим, що говорю ...

Він здивовано підняв брови, дивлячись на мене.

«Джинси - не найкраща одяг для пішого туризму» - кинулася я пояснювати - «Якщо вони промокнути, то стануть дуже важкими, вони повільно сохнуть і вони не зберігають тепло вашого тіла» як тільки я вимовила слово «тіло», мої щоки знову почали червоніти .

«Та вже, звучить не дуже» - сказав він - «Мабуть мені краще придбати штани. Порадите щось? »

«Еем ... вам потрібно що-небудь легке і повітропроникне»

«Що ж, ведіть, міс Свон»

О ні, я на таке не підписувалася ... «Секція з одягом онде» - мало не пхикала я.

Те, що відбувалося далі, було найжахливішим досвідом за всю мою роботу в цьому магазині! Я привожу цього грецького бога в одну з наших примірочних і простягаю йому кілька пар штанів. Як так вийшло?? І до того моменту, коли він нарешті обрав пару штанів темно синього кольору - Як я виглядаю в цих? Думаю, я одягну їх прямо зараз, міс Свон - моє обличчя було кольору комуністичного прапора ...

«Що-небудь ще?» - Пропищала я.

Він проігнорував моє запитання. «Як йдуть справи до статті?»

Він поставив нормальне питання, на відміну від тих натяків і незрозумілих подвійних смислів ... і цієї примірки штанів ... На це питання я зможу відповісти. Я вчепилася обома руками за такий шанс змінити тему.

«Я не пишу її. Це Розалі, тобто міс Хейл, моя сусідка по кімнаті, вона пише статтю - і вона нею дуже задоволена. Вона - головний редактор газети. І, вона, звичайно, була дуже засмучена тим, що не змогла взяти у вас інтерв'ю сама »- я відчула, що знову можу дихати, нарешті нормальна розмова. - «Єдина проблема для неї те, що у неї немає ваших фотографій»

Він підняв брову.

«Які фотографії їй потрібні?»

Так, до такої відповіді я не була готова. Я знизала плечима, тому що і сама не знала.

«Що ж, я буду тут завтра, можливо ...» - він замовк

«Ви хочете зробити фотографії?» - Я знову пропищала. Так Роуз буде на сьомому небі від щастя, якщо я зможу це влаштувати! І я зможу побачити його завтра знову! проспівала та найменша частина моєї підсвідомості. Я змусила її замовкнути - це нерозумно!

«Я думаю, Роуз буде щаслива, залишилося тільки фотографа знайти» - я була така рада, що неусвідомлено посміхнулася йому.

Його губи розкрилися, як ніби втягуючи повітря, і він моргнув. На частку секунди здалося, що він розгубився і що тепер хвилі землетрусу перемістилися в іншу сторону ...

Боже мій, Едвард Каллен розгубився?

«Дайте мені знати, якщо я буду потрібен вам завтра» - він поліз в кишеню і витягнув звідти гаманець.

«Ось моя візитка. На ній є мій номер телефону. Телефонуйте до 10 ранку »

«Добре» - я посміхнулася йому. Роуз помре від щастя!

«БЕЛЛА!»

Майк Ньютон з'явився в кінці проходу. Він син Ньютоновий, приїхав додому з Прінстона. Його поява стала для мене сюрпризом.

«Емм ... вибачте мене на хвилину, містер Каллен» - він насупився, коли я відвернулася від нього.

Майк - мій хороший знайомий, якого я бачу періодично, коли він приїжджає додому з коледжу. І в цей момент, коли я перебувала в суспільстві багатого, владного і неможливо привабливого, схибленого на контролі Каллена, було так приємно побачити когось нормального. Він міцно обійняв мене ... навіть підозріло міцно.

«Привіт, Белла! Радий бачити тебе »- радісно сказав він

"Привіт Майк. Як ти? Ти приїхав додому на день народження своєї мами? »

«Ага. Класно виглядаєш, Беллз, правда! »- І він насупився, вивчаючи мене.

Він випустив мене з обіймів, але його рука залишилася власницьких лежати на моєму плечі. Зніяковівши, я переступила з ноги на ногу. Майк завжди був надто фамільярним, але я все ж рада була бачити його. Я глянула на Едварда Каллена ... він дивився на нас немов яструб, його зелені очі горіли, рот стиснувся в тверду лінію. З важливого покупця він перетворився ... в когось іншого. Когось холодного і далекого.

«Майк, у мене покупець. Вам треба бути обізнаним »- сказала я, намагаючись пом'якшити ворожий настрій Каллена. Я підвела Майка до нього, щоб представити - «Можу я познайомити тебе з Едвардом Калленом?»

Майк і Едвард подивилися один на одного оцінюючим поглядом і атмосфера навколо загострилася ще більше.

«Еем ... Майк, це Едвард Каллен; містер Каллен, це Майк Ньютон. Його батьки - господарі магазину »- і незрозуміло чому, мені раптом захотілося додати -« Я знаю Майка з тих пір, як почала тут працювати, хоча ми, в принципі, не так часто бачимо один одного. Зараз Майк приїхав з Прінстона, де він вивчає менеджмент »базікала я. Вистачить вже!

«Містер Ньютон» - Едвард простягнув руку, його вираз обличчя неможливо було зрозуміти.

«Каллен» - Майк потиснув йому руку - «Зачекайте-но, чи не Каллен з Корпорації Каллена?» - Похмурість Майка змінилася побожним трепетом за секунду.

Едвард ввічливо йому посміхнувся, але усмішка не торкнулася очей.

«Вау, можу я вам чимось допомогти?»

«Ізабелла вже про все подбала, містер Ньютон. Вона дуже уважна »- вираз його обличчя було байдужим, спокійним ... але ось слова! Начебто він мав на увазі щось інше. Я знову в замішанні.

«Відмінно» - відповів Майк - «Побачимося пізніше, Беллз!»

«Добре, Майк» - я дивилася, як він іде в складську кімнату - «Вам потрібно що-небудь ще, містер Каллен?»

«Ні, тільки карта і штани»

Я глибоко вдихнула і пішла до каси. Мені навіть вдалося жодного разу не спіткнутися! Подумки я похвалила себе. Я пробила карту і штани.

«П'ятдесят три долари, будь ласка»

Я глянула на нього і тут же пошкодувала про це ... він стояв зовсім близько. Зелені очі пильно дивилися на мене. Все моє самовладання немов здуло.

«Вам потрібен пакет для карти і штанів?» - Запитала я, приймаючи його кредитку.

«Ні, дякую Ізабелла» - його мова пестив моє ім'я ... і моє серце знову розлютило і я трохи дихала. - «Значить, ви зателефонуєте мені, якщо вирішите зробити фотографії?»

Я кивнула, бо знову не могла вимовити ні слова. Я повернула йому карту.

"Добре. Тоді, можливо, до завтра, міс Свон. І ще, Ізабелла ... я радий, що міс Хейл не змогла сама взяти у мене інтерв'ю »- він повернувся і вийшов з магазину, з джинсами напереваги. А я залишилася стояти, тремтячи від бурхливих гормонів ... і кілька хвилин я дивилася на зачинені двері, в яку він вийшов, перш ніж знову повернутися на Землю.

Ну, ладно ... він подобається мені, я зізналася сама собі. Я більше не могла ховатися від своїх почуттів. І мене збивало з пантелику те, що я не розуміла їх, я ніколи не відчувала такого раніше - він мені здавався прівлекателеним, дуже прівлекателеним. Це безнадійно, я розуміла це і гірко посміхнулася. Але ж я можу захоплюватися ним здалеку, звичайно ... Нічого страшного від цього не трапиться. І якщо я зможу знайти фотографа, я зможу повосхіщаться їм вже завтра. Я закусила губу від передчуття і либілась немов школярка. Тепер мені потрібно зателефонувати Роуз ... і знайти фотографа. Хмммм ...

Роуз була в захваті.

«Але що він робив в магазині Ньютоновий?» - Я дзвонила їй з мобільного, сховавшись в глибині складського приміщення.

«А, так він просто був в цих місцях, збирався зайнятися пішим туризмом» - сказала я тихо, намагаючись щоб мій голос звучав як зазвичай.

«Я думаю, це просто неймовірний збіг. Може він хотів побачити тебе? »- Грайливо відповіла Роуз.

Моє серце тьохнуло від такої думки, але радість була недовгою. Адже сувора реальність полягала в тому, що він був тут у справах. І усвідомлення цього засмучувало.

«Він відвідував сільськогосподарський факультет університету. Він фінансує деякі дослідження "

«О, точно, він же дав їм грант в 2,5 мільйона»

Вау.

"Звідки ти знаєш?"

«Белла, я ж журналіст! І я все-таки пишу про нього статтю. Я повинна знати про це »

«Гаразд, Карла Бернштейн, заспокойся. Так тобі потрібні фотки? »

«Звичайно, потрібні! Питання в тому, де їх зробити? »

«Нам потрібно у нього запитати. Він сказав, що сьогодні ввечері буде ще тут »

«Ти можеш зв'язатися з ним?»

«Він дав мені свій номер телефону»

Роуз затамувала подих. «Найбагатший, самий невловимий, найзагадковіший холостяк штату Вашингтон дав тобі номер свого телефону?»

«Нуу ... так»

«Белла, та ти йому подобаєшся! Я навіть не сумніваюся »- видихнула вона в трубку

«Роуз, він просто намагається бути милим» - але вимовляючи ці слова, я сама не вірила в їх правдивість. Едвард Каллен ніколи не намагається бути милим, швидше за ввічливим. І тоненький голосок прошепотів - можливо Роуз і права. Моє обличчя спалахнуло при одній лише думці, що може бути - може бути! - Я йому подобаюся ... Адже перед відходом він сказав, що радий, що Роуз не змогла взяти інтерв'ю сама. Я обхопила себе руками і, погойдуючись з боку в бік, дозволила собі помріяти про те, що я могла йому сподобатися. Голос Роуз повернув мене назад в реальність.

«Я не знаю, хто б міг зробити фотки. Ерік, наш штатний фотограф зараз не може - він поїхав додому на вихідні. Він потім волосся на собі рвати буде, коли дізнається, що пропустив зйомку одного з чільних бізнесменів Америки »

«Хммм ... А як щодо Джейкоба?»

"Чудова ідея! Попроси його. Для тебе він зробить що завгодно. Потім подзвони Каллена і запитай, де нам з ним зустрітися »- Роуз говорила про Джейка з роздратуванням.

«Я думаю, ти сама повинна йому подзвонити»

«Кому, Джейкобу?»

«Ні, Каллена»

«Белла, але з нас двох тільки у тебе з ним налагоджені відносини ...»

«Відносини?» - Взгвізнула я на неї - «Та я його майже не знаю!»

«Ну, по крайней мере, ви хоч знайомі» - з гіркотою промовила вона - «І, здається, він і сам би хотів познайомитися з тобою ближче - подзвони йому» - накинулася вона на мене і тут же кинула трубку. Іноді вона так любить покомандувати! Я показала мову слухавці.

Я відправляла смс Джейкобу, коли на склад зайшов Майк в пошуках теплих шкарпеток для покупців.

«Там повно народу, Белла» - сказав він, але зовсім не сердито, вказуючи на торговий зал.

«Я вже йду, вибач» - пробурмотіла я. Потрібно йти.

«Так як ти познайомилася з Едвардом Калленом?» - Зупинив мене Майк, йому було страшенно цікаво, судячи по голосу.

«Я брала у нього інтерв'ю для« свідка ». Роуз тоді захворіла »- знизала плечима я, намагаючись виглядати зовсім байдуже

«Едвард Каллен ... в магазині Ньютоновий! Ось це так! »- Захоплення Майка не було меж« А що ти робиш сьогодні ввечері? Не хочеш випити десь або просто посидіти? »- Кожен раз, коли він приїжджав додому, він намагався мене кудись запросити. А я завжди відмовлялася. Це вже стало традицією. Я ніколи не думала, що це хороша ідея - зустрічатися з сином свого начальника. Хоча Майк і був милим, таким справжнім американським хлопцем ... але він не був героєм мого роману. А Каллен? Запитував мій внутрішній голос, піднявши на мене брову. Я викинула це з голови.

«А у вас хіба не буде сімейної вечері або чогось на кшталт цього в честь твоєї мами?»

«Це буде тільки завтра»

«Може, іншим разом, Майк, сьогодні мені потрібно займатися. У мене випускні іспити на наступному тижні »

«Белла, коли-небудь ти все-таки погодишся» - сказав він посміхнувшись. Я швидше вийшла в торговий зал.

* * *

«Але я фотографію пейзажі, а не людей, Белла!»

«Будь ласка, Джейк» - просила я, стоячи в вітальні біля вікна і спостерігаючи міські вогні.

«Дай мені сюди трубку» - Роуз вихопила у мене телефон і змахнула з плеча своє світле волосся.

«Слухай сюди, Джейкоб Блек! Якщо хочеш, щоб на обкладинці «свідка» з'явилася новина про твою виставці, ти зробиш ці фотки завтра, ясно? »

З Роуз неможливо сперечатися.

«Дуже добре. Белла передзвонить тобі і скаже про час і місце. До завтра »- вона зачинила мій стільниковий. - «Зроблено. Тепер нам потрібно дізнатися де і коли. Телефонуй йому »- вона простягнула телефон, і мені стало не по собі. - «Дзвони Каллена зараз же!» - Я сердито подивилася на неї, але полізла в кишеню за його візиткою. Я зробила глибокий вдих і тремтячими пальцями набрала номер.

Після другого дзвінка він відповів. Його голос був невиразним, спокійним і холодним. «Каллен»

«Еем ... містер Каллен, це Ізабелла Свон» - я так нервувала, що не впізнавала власний голос. Настала секундна пауза і мене почало трусити ...

«Міс Свон, радий чути вас!» - Його голос змінився. Він був здивований, я думаю. І тепер його голос був таким м'яким, навіть спокусливим. У мене перехопило подих, і я почервоніла. Тут я зрозуміла, що Розалі Хейл спостерігає за мною з відкритим ротом, тому поспішила на кухню, щоб сховатися від її цікавого погляду.

«Еем ... ми б хотіли зробити фотографії для« свідка »- Дихай, Белла, дихай! Я набрала повітря в легені. - «Завтра, якщо це можливо. Де для вас буде зручніше зустрітися? »

Я майже побачила його загадкову посмішку крізь телефон.

«Я зупинився в готелі Хітмен в Портленді. Може бути, в 9.30 завтра вранці? »

«Добре, тоді побачимося там» - я ніяковіла і задихалася, немов дитина, а не доросла жінка, яка вже може голосувати і пити по законам штату Вашингтон.

«Чекаю з нетерпінням, міс Свон» - і я уявила собі, як його зелені очі засвітилися лукавим вогнем. Як він може перетворити кілька простих слів в провокаційне обіцянку? Я повісила трубку. Роуз дивилася на мене, все ще з відкритим ротом і переляканим обличчям.

«Ізабелла Марі Свон! Так він подобається тобі! Я ніколи не бачила щоб на тебе хтось надавав такий же ефект. Ти навіть почервоніла »

«Гаразд тобі, Роуз, ти ж знаєш, що я постійно червонію. Не будь смішною! Він мене просто лякає, ось і все »- відповіла я їй і вона здивовано подивилася на мене. Я досить рідко втрачаю самовладання. Я подзвонила Джейку і сказала, що ми заїдемо за ним вранці по дорозі в Хітмен.

«Значить, Хітмен» - бурмотіла Роуз - «Я подзвоню їх менеджеру і домовлюся про місце для фотозйомки»

«Я приготую вечерю і піду займатися» - я не могла приховати свого роздратування її словами і попрямувала на кухню.

* * *

Цієї ночі я спала неспокійно, постійно крутилася і металася. Мені снилися зелені очі, темно-сині штани, довгі ноги і темні, відокремлені місця в лісі. Я двічі прокидалася з часто стукає серцем. Так я буду виглядати завтра просто «приголомшливо» після такої нічки! - Насварила я себе, пом'яла подушку і спробувала заснути.

Хітмен розташувався в центрі Портленда. Це було вражаюче коричневий будинок, побудоване в 20-х роках минулого століття. Джейк, його друг Сем і я приїхали в моєму пікапі. А Роуз на своєму BMW, так все разом ми влізти в мою машину не могли. Сем був однокурсником Джейка, він буде допомагати зі світлом. Роуз домовилася про те, що нам нададуть кімнату для зйомок на ранок, в обмін на хороший відгук про цей готель в газеті. Роуз пояснила, що ми приїхали на фотозйомку Едварда Каллена і ось ми піднімаємося в номер-люкс, де буде проходити зйомка ... Містер Каллен зупинився в найбільшому номері готелю, значить цей - звичайний. Один з адміністраторів показував нам кімнати, він був дуже молодий і дуже нервував, незрозуміло чому. Я думаю, краса Роуз і її вимоглива манера спілкування надавали снаги його. Він немов іграшка в її руках. Кімната виглядала елегантно, була стримано і приємно обставлена. Було 9 ранку, а, значить, у нас залишалося півгодини, щоб все приготувати. Роуз взяла все в свої руки.

«Джейк, я думаю, нам потрібно знімати біля стіни, згоден?» - Але вона не стала чекати його відповіді - «Сем, прибери стільці. Белла, попроси покоївок принести якісь напої та нехай вони скажуть Каллена, що ми вже тут »

Слухаю, пані - їй неможливо заперечити. Я закотила очі і пішла робити те, що мені сказали.

Через півгодини Едвард Каллен з'явився в нашій кімнаті. Боже мій! На ньому була біла сорочка, з незастебнутих коміром і сірі штани, які обтягували його стегна. Його непокірне волосся були ще трохи вологими після душу. У мене в горлі пересохло від його виду. Він біса красивий! За ним до кімнати зайшов чоловік років тридцяти з чимось, з зачіскою «їжачок», на ньому був строгий чорний костюм і краватку, він пройшовся по кімнаті і завмер в кутку, його блакитні очі спостерігали за нами з байдужістю.

«Міс Свон, ми знову зустрілися» - Каллен простягнув мені руку і я знизала її, часто закліпавши. О Боже .. який же він ... вау ... І тут я торкнулася його руки. Знову той приємний розряд, розбурхує мене, пройшовся по моєму тілу, я почервоніла і моє прискорене дихання напевно почули всі.

«Містер Каллен, це Розалі Хейл» - видихнула я і махнула в бік Роуз, яка вже йшла до нього назустріч, дивлячись прямо в очі.

«Уперта міс Хейл! Як ся маєте? »- Він злегка посміхнувся, здавалося, йому дійсно цікаво. - «Вам вже краще? Ізабелла сказала мені, що ви були хворі минулого тижня »

«Я вже в порядку, містер Каллен, дякую» - вона міцно потиснула його руку, навіть жодного разу не моргнувши. І я змушена була нагадати собі, що вона вчилася в кращій приватній школі Вашингтона, що вона із заможної сім'ї і виросла впевненою в собі і знає собі ціну. Вона не рівня мені. «Спасибі, що знайшли час для нас» - вона обдарувала його ввічливою посмішкою.

«Мені тільки в задоволення» - відповів він, перемістивши свій погляд на мене і я почервоніла ... знову. Чорт!

«Це Джейкоб Блек, наш фотограф» - сказала я і широко посміхнулася Джейку, а він ласкаво посміхнувся мені у відповідь. Його очі заклякли, коли він перемістив свій погляд на Каллена.

«Містер Каллен» - він кивнув

«Містер Блек» - вираз обличчя Каллена змінилося, він оцінююче дивився на Джейка. - «Де ви будете мене фотографувати?» - Його голос раптом зазвучав трохи грізно.

Але Роуз не збиралася дозволяти Джейкобу керувати процесом.

«Містер Каллен, не могли б ви присісти ось сюди? Обережніше з проводами! А потім ми зробимо фото стоячи »- вона вказала йому на крісло біля стіни. Сем включив світло, засліпивши Каллена на мить, а потім ми з ним відійшли назад, щоб дати можливість Джейку налаштувати план. Джейк зробив кілька знімків, постійно просячи Каллена повернутися то в ту, то в цей бік, змінити положення рук, а потім поставив фотоапарат на підставку і зняв ще кілька фото. Каллен терпляче сидів і позував, і завжди виглядав природно, протягом двадцяти хвилин. Моя мрія здійснилась. Я могла стояти і милуватися їм не так вже здалеку ... двічі наші погляди зустрічалися і я насилу змушувала себе відвертатися від його смарагдових очей.

«Сидячи досить» - втрутилася Роуз - «Давайте тепер стоячи, містер Каллен?»

Він встав і Сем прибрав стілець. Затвор фотоапарата запрацював знову. - «Я думаю, цього достатньо» - сказав Джейкоб через 5 хвилин.

«Файно» - сказала Роуз - «Що ж, спасибі, містер Каллен» - вона потиснула йому руку, а потім теж саме зробив Джейк.

"Спасибі вам. Буду з нетерпінням чекати статтю, міс Хейл »- сказав він і попрямував до дверей, у якій стояла я. - «Ви не пройдетеся зі мною, міс Свон?» - Тихо запитав він.

«Звичайно» - шоковане відповіла я. Я схвильовано подивилась на Роуз, яка тільки знизала плечима. Я помітила, як Джейкоб, який стояв позаду її насупився і втупився на мене.

«Доброго дня всім вам» - сказав Каллен, хто знаходився в кімнаті, відкрив двері і став в сторону, пропускаючи мене вперед. Бог мій, що ж буде? Чого він хоче? Я стояла в коридорі, нервово переминаючись з ноги на ногу, коли він вийшов слідом. За ним з'явився містер «Їжачок» в строгому костюмі.

«Я покличу тебе, Тейлор» - тихо сказав він «Їжачку» і цей Тейлор в костюмі пішов вдалину по коридору. Він повернувся і тепер дивився на мене своїм палаючим поглядом. Чорт ... я що, щось не так зробила?

«Я хотів запропонувати вам випити кави зі мною»

Моє серце пішло в п'яти ... побачення? Едвард Каллен запрошує мене на побачення? Ні, він запрошує тебе просто попити кави. Може йому здається, що ти досі не прокинулася? Мій внутрішній голос знову з'явився і сміявся з мене. Я кашлянула.

«Мені потрібно відвезти всіх додому» - вибачаючись відповіла я, зціпивши руки перед собою.

«Тейлор!» - Голосно покликав він, так, що я аж підстрибнула. Тейлор, який все ще йшов по коридору, обернувся і попрямував до нас.

«Тейлор відвезе їх - вони живуть в гуртожитку?» - Я кивнула, занадто шокована, щоб говорити. -

«Тейлор - мій водій. У мене є місткий позашляховик тут, тому він зможе забрати і обладнання »

«Містер Каллен?» - Чемно запитав Тейлор, підійшовши до нас. Його обличчя не виражало жодних емоцій.

«Відвези, будь ласка, фотографа, його помічника і міс Хейл додому»

«Звичайно, сер» - відповів Тейлор.

«Дуже добре, тепер ви вип'єте зі мною кави?»

Я насупилася. - «Еем ... містер Каллен, еем правда, ... послухайте, Тейлор не зобов'язаний везти їх додому» - я кинула швидкий погляд на Тейлора, який стояв з тим же незворушним виглядом. - «Я можу помінятися машинами з Роуз, якщо ви почекаєте»

Каллен посміхнувся сліпучої, безтурботної, природною посмішкою. Посміхнувся мені! Боже мій ... І він знову відкрив двері в кімнату для мене. Я промчала повз нього до Розалі, яка щось захоплено обговорювала з Джейкобом.

«Ну, Белла, я думаю, ти йому дійсно подобаєшся» - почала вона без відступів. Джейк несхвально подивився на мене. - «Але я йому не довіряю» - закінчила вона.

Я підняла руку, в надії зупинити її. - «Роуз, можна я візьму твою машину, а ти - мій пікап?»

«Навіщо?»

«Едвард Каллен запросив мене випити кави»

У неї відкрився рот від подиву. Втративши дар мови Роуз? Я насолоджувалася моментом. Вона підійшла, грузла мене за лікоть і потягла в спальню, яка перебувала поруч з вітальні в номері.

«Белла, з ним щось не так» - застережливо заговорила вона «Він чудовий, я згодна, але мені здається, він небезпечний, особливо для таких як ти»

«Що ти маєш на увазі - таких як я?» - Ображено запитала я.

«Для таких наївних, як ти, ти знаєш, про що я» - і я почервоніла

«Роуз, це всього лише каву. Завтра у мене іспит, мені потрібно готуватися, тому я не буду затримуватися »

Вона стиснула губи. Потім витягла з кишені ключі від машини і простягнула мені, я віддала їй свої ключі від пікапа.

«Побачимося. Не затримуйся. Інакше я пошлю за тобою пошуково-рятувальну групу »

«Спасибі, Роуз!» - Я швидко обняла її і полетіла з кімнати в коридор, де на мене чекав Едвард Каллен, притулившись до стіни. Він виглядав, наче хлопець-модель, що позує для глянцевого журналу.

«Ну ось, тепер можна попити кави» - тихо сказала я червоніючи.

Він посміхнувся.

«Після вас, міс Свон» - він відійшов в сторону, пропонуючи мені йти першою. Я пішла вперед по коридору, моє серце пішло в п'яти, в животі літали метелики, а серцебиття посилилося в тисячу разів.

Я йду пити каву з Едвард Калленом ... Я ненавиджу кави ...

 Глава 1 |  глава 6


 глава 7 |  глава 8 |  глава 9 |  глава 11 |  глава 16 |  глава 18 |  глава 21 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати