Головна

Дощечка № 4

1.  Дощечка № 1
  2.  Дощечка № 5
  3.  Палетка Нармера », додинастичний єгипетська дощечка з вирізаним малюнком, що відноситься приблизно до 3100 р. До н.е. е.
  4.  Палетка Нармера », додинастичний єгипетська дощечка з вирізаним малюнком, що відноситься приблизно до 3100 до н.е.

«І знову повний місяць. Я важко працював весь цей час, але думка моя була світла. Моя добра дружина підтримує мене у всіх моїх починаннях. Завдяки моїм старанням і рішучості за останній місяць я заробив на торгівлі верблюдами дев'ятнадцять срібних монет.

Ці гроші я розділив згідно з планом. Одну десяту відклав, сім десятих ми з дружиною витратили на ведення господарства. Дві десятих я розподілив між кредиторами порівну.

Ахмар я не застав, але залишив гроші його дружині. Бірежік був такий радий, що навіть поцілував мою руку. Тільки старий Алкахад все хмурився і сказав, що я повинен платити швидше. На що я відповів, що швидше зможу працювати, якщо тільки буду спокійний і ситий. Всі інші дякували мені і хвалили за мої зусилля.

Тому до кінця місяця мій загальний борг знизився майже на чотири срібні монети, а ще у мене відкладені дві монети, на які ніхто не має права претендувати. На серці в мене радісно, ??як ніколи.

Знову повний місяць яскраво світить в небі. Я працював багато, але не домігся успіху. Мені вдалося купити лише кількох верблюдів. І заробив я всього одинадцять срібних монет. Незважаючи на це, ми з дружиною не відступаємо від плану і погодилися скоротити наші витрати на господарство і їжу. Я знову розподілив гроші за планом. Мене здивувало, що Ахмар не злився, отримуючи від мене таку маленьку частину боргу. Біжерік теж. Алкахад спочатку впав у лють, але, коли я запропонував йому відмовитися від цієї суми, втихомирився. Решта, як завжди, були раді навіть цим крихтах.

Повний місяць у небі, і мене переповнює радість. Я купив чудову стадо верблюдів, тому мій заробіток склав сорок дві срібні монети. У цьому місяці ми з дружиною купили багато необхідних речей. І добре харчувалися.

Понад вісім срібних монет роздав я кредиторам. Навіть Алкахад не протестував.

До чого ж мудрий мій план, який дозволяє і платити борги, і відкладати гроші для себе!

З тих пір як я почав вести записи, три рази вставала повний місяць. І кожен раз я платив собі одну десяту частину того, що заробив. Щоразу ми з дружиною витрачали на господарство сім десятих мого заробітку, хоча часом цього ледь вистачало на життя. І кожен раз я платив своїм кредиторам дві десяті заробленого.

У моєму гаманці зараз двадцять одна срібна монета, і належить це багатство тільки мені. Ось чому я можу сміливо дивитися в очі людям і гордо ходити по вулицях рідного міста.

Моя дружина справно веде господарство. Ми щасливі.

Мій план безцінний. Хіба він допоміг рабу перетворитися на вільну людину? »

Дощечка № 1 |  Дощечка № 5

НАЙБІЛЬШИЙ БАГАТИЙ ЛЮДИНА В ВАВИЛОНЕ |  СІМ ПРАВИЛ ЗБАГАЧЕННЯ |  ЗУСТРІЧ З її величність удача |  П'ЯТЬ ЗАКОНІВ БАГАТСТВА |  П'ЯТЬ ЗАКОНІВ БАГАТСТВА |  Золото вислизає від тих, хто вкладає його в авантюрні або непродумані проекти, втілюючи романтичні мрії про багатство. |  Лихварі И3 ВАВИЛОНА |  СТІНИ ВАВИЛОНА |  ТОРГОВЕЦЬ верблюдами з ВАВИЛОНА |  Глиняній дощечці З ВАВИЛОНА |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати