Головна

Етика. стану

1.  III. МЕТОДИ РІШЕННЯ СТАНУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ СИСТЕМИ
  2.  Автоматизовані системи моніторингу та контролю стану навколишнього середовища.
  3.  Активізація і зміцнення Дорослого его-стану
  4.  Акти громадянського стану
  5.  Акти громадянського стану
  6.  Аналіз руху і стану основних фондів
  7.  Аналіз майнового стану підприємства

Для більш детального аналізу факторів, що впливають на якість ведення гри, Хаббард розробив набір формул станів.

Що таке стан?

Це відносна величина, що виникає при порівнянні чого-небудь з його еталоном або з поданням про те, яким це повинно бути.

Наприклад, я оглядаю квартиру і визначаю її стан згідно з моїми уявленнями про те, що добре, а що погано. Я можу зробити висновок, що стан добрий, якщо бачу, що мені майже нічого не потрібно змінювати.

Можна припустити, що все в цьому світі знаходиться в якомусь певному стані. Людина завжди може відповісти на питання про своє самопочуття, охарактеризувавши його як "гарне", "так собі", "погане" і так далі.

Дані стану показують моментальний успіх в грі або в окремому ігровому епізоді. Вони дають уявлення про те, наскільки легко особистість справляється з проблемами в різних сферах свого життя. Шкала станів є ступінчастий перехід від хорошого до поганого, від оптимального до неприпустимого.

Етичні СТАНУ

Зміна влади

влада

достаток

норма

критичне становище

небезпека

Неіснування (Буття)

перешкода

сумнів

ворог

Зрада (Небуття)

замішання

Стан гри і стан не гри |  неіснування

Одинадцята динаміка. технологія гри |  Десята динаміка. Етика |  Етика. заважають чинники |  Дев'ята динаміка. естетика |  Восьма динаміка. Нескінченність, Творець |  Сьома динаміка. дух |  П'ята динаміка. життєві форми |  Четверта динаміка. людство |  Друга динаміка. родина |  дух гри |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати