Головна

глава 59

  1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

Після настільки розлогого пояснення, чому це я раптом, після своїх смертей, маю прекрасне здоров'я, біологічний вік років на 20 відстає від паспортного (але в цьому заслуга вже самій кріодінамікі), перейнявся пошуком дієвого засобу оздоровлення і омолоджування?

Пояснюю: думки про смерть і про способи продовження життя, як ви вже зрозуміли, з'явилися у мене не на порожньому місці і не раптом - з натхнення або слідуючи модним течіям. Можу додати, що всілякі "омоложітелі" і "продлітелі" з усіма своїми методами і способами, абсолютно не надихнули мене на те, щоб самому спробувати їх способи, або щоб кому-небудь їх рекомендувати.

Витрати "омолодження"

У віці "відстає від паспортного", виявляється, є свої "мінуси". Справа в тому, що дата народження вказується і в "правах" - мене вже з десяток разів доставляли у відділення міліції для "з'ясування особи".

При звичайній перевірці документів, були випадки, коли у інспекторів ДАІ (ДАІ) виникали сумніви, що права належать саме мені, а не людині "схожого на вас".

Про себе можу сказати: після мого перебування "там" я взагалі нічим не хворів, хіба що в 1994 році на рак шлунка, про який я вже згадував.

Кріодінаміку я створював абсолютно здоровим і для інших людей, щоб без ліків вилікувати їх від ендогенної депресії, проти якої ліки взагалі безсилі.

З самого початку я поставив для себе основне і жорстку умову - метод оздоровлення і продовження життя повинен бути біологічно чистим - без ліків, без екстремального викиду гормонів, без фізичних або дихальних вправ, а так само не "вантажити" психіку "духовною практикою". І домігся цього. Пам'ятайте правило кріодінамікі?

При виконанні будь-якого варіанту курсів кріодінамікі, всередину (орально, внутрішньовенно, внутрішньом'язово, підшкірно) ніякі ліки або "біодобавку" (БАД) приймати не потрібно - кріодінаміка біологічно чиста методика.

І, наостанок, як і у випадку з "дієтологами", дозвольте нагадати вам просту життєву мудрість - не може лікар або цілитель виглядати старше за свій вік або бути хворим, як не може консультант "по економіці", учитель "ведення бізнесу" або наставник " по ефективному лідерству "їздити в громадському транспорті або в столітньої" іномарці ", ходити в затертому костюмі і носити стоптані черевики.

Гріш ціна цим фахівцям, якщо вони самі себе не можуть привести в божеський вид хоча б на ті мільярди, які вони повинні заробити. Вони ж точно знають наперед (якщо їм вірити), як поведуть себе біржові котирування, як правильно організувати торгівлю і збути навіть безнадійний неліквід, і як вести справи так, щоб всі конкуренти відразу розорилися. Але, на жаль - ті, хто купує маленькі каструльки, не мають майбутнього.

Погодьтеся, смішно виглядає реклама "мага", що пропонує "змову на удачу в бізнесі і в справах". Може, у вигляді тренування, йому самого себе "заговорити", щоб не витрачається на рекламу? Але що мене найбільше дивує - навіщо магу наручний годинник? Адже він же маг! А значить, просто за визначенням, повинен знати "котра година" в будь-який час доби!

І, зверніть увагу, більше половини "дієтологів", які обіцяють швидке "постройненіе", самі страждають зайвою вагою. Вам це не дивно? Мене так це (каюся) смішить і немає у мене до них довіри, як немає довіри лисому виробнику відомого шампуню "для рощення волосся" (ім'я називати не буду).

Куди там якимсь Володар кілець до Володарів Каструль. Каструлі, зрозуміло, чужі. Може прийде час, коли до дієтологів дійде азбучна думка, що підглядання в чужі каструлі, з моральної точки зору, нічим не відрізняється від "пристрасті" кишенькового злодія-щипача. Як і дієтолог з чужих каструль, так і кишеньковий з чужих кишень, дістає собі на "прожиток", нітрохи не стурбований про наслідки вторгнення для власника каструлі-кишені.

Скільки вже було "оздоровлювачів" і всіляких "омоложітелей", які не дожили і до пенсійного віку?

Скільки вже було "цілителів від пияцтва", які самі опухли від запійного алкоголізму?

Не обманюйте самі себе - артист, письменник чи поет може бути великим і одночасно бути п'яницею, але вчений, лікар, цілитель або "просто" фахівець - алкоголік !? Навіть езотерик-гуру за визначенням, не може бути п'яницею, не кажучи вже про алкоголізм! Ніколи! Ви б пішли на сповідь до священика, ледь стоїть на ногах або з ознаками регулярних "пиятик"?

П'яний чоловік не в змозі управляти не те що автомобілем, але навіть і велосипедом, що вже тоді говорити про діяльність, що вимагають чіткість мислення? У похмільний угарі може народитися лише одна думка - похмелитися або "додати", але прозрінь не буває. Сумніваєтеся? Тоді спробуйте згадати хоч одне відкриття, зроблене в алкогольному дурмані. Гегель вірно помітив, що "Жоден шедевр ні створено за допомогою шампанського".

---

висновок

Будь-яка досить розвинена технологія відрізнити від магії

Артур Кларк

У фантаста Рея Бредбері (1920-2012) якось запитали: чому люди досі не живуть на Марсі? Письменник відповів: "Люди - ідіоти. Вони зробили купу дурниць. Вони придумують костюми для собак, посада рекламного менеджера і IPhone ... А якби ми розвивали науку, освоювали Місяць, Марс, Венеру, то хто знає, яким був би світ тоді? Людству дали можливість борознити космос, але воно хоче займатися споживанням: пити пиво і дивитися серіали".

Для того щоб щось досягти, необхідно докласти певних зусиль. Але коли ми почнемо бачити речі по-іншому, весь світ переробити заново. Наш мир. В якому разверстое пащу небуття назавжди закриється і настане сонячний день. Не бійтеся докласти зусилля для цього, для оздоровлення і продовження свого життя, гра варта свічок, адже ваше майбутнє існує!

Справжній успіх - це не те, що було, а те, що буде.

З кріодінамікой ви навчитеся перемагати хвороби. Ви досягнете в житті багато чого. Примножиться якість самого життя. Але не зупиняйтеся на досягнутому, і завжди пам'ятайте, немає межі самовдосконалення. Їх немає в принципі. З семи нот можна скласти нескінченну кількість мелодій. З семи однакових відрізків можна скласти нескінченну кількість неповторюваних візерунків. І якщо неможливо вичерпати сім нот і відрізків, то тим більше не можна вичерпати приголомшливу своєю різноманітністю природу! Можливо взагалі все, на що тільки здатна ваша уява і бажання!

Книга, яку ви прочитали, допоможе вам у житті. Вона не навчить вас жити - життя у кожного своя, а допоможе підняти голову і вдихнути на повні груди. Вище голову і глибше вдих! Будь гідним себе і хоч іноді дивіться в небо на зірки.

***

Все, що написано в цій книзі, щира правда, так, як це є насправді. Безумовно, ви можете вважати, що все це "особиста думка Нікітіна". Ваше право. Ви можете навіть сказати, що "Нікітін не зовсім знає тему і плаває в ній" (про йогу, рейки, медитаціях або ще про що-небудь). Запевняю вас - я знаю значно більше про все, що я мимохіть торкнувся в книзі. Не помилюся, якщо скажу, що в тисячу разів більше.

Завершуючи "післямова післямови" скажу - якщо ви згодні з твердженням "що Нікітін прав на все 100", якщо у вас є бажання спілкуватися з однодумцями, прожити довге і здорове життя, то вам шлях в Окуловка назавжди або на час, це вже вам вирішувати .

Є речі, про які в книзі не напишеш, і людині, яка приїхала на тиждень, щоб отримати знання для самостійного консультування - не скажеш. До людини треба придивитися ... Але якщо людина викличе довіру і буде ясно, що у нього або неї не "з'їде дах" від істинних знань, то я йому або їй розповім ВСЕ.

Людина зовсім не вершина "еволюції". Він всього лише прохідна іпостась, а якщо бути точним, то - прохідна усия (Грец. Усия - "сутність", тоді як іпостась - "особа"). Чи буде він бути далі, в Іншому, або пропаде, зникне назавжди - залежить тільки від нього самого, від того життя, яке він проживе. Можливо, в цьому світі ти лише людина, але для когось ти - Всесвіт. А наш світ всього лише пекло для Іншого.

Всі ми втомилися від шоуменів, мішури, суєти, порожнечі і від надуманих правил - як писати, як співати, як знімати і як дивитися фільми, як жити, що їсти, що говорити, про що мріяти, на чому їздити, в чому ходити, обов'язково робити "кар'єру", щоб стати "переможцем" і все життя просидіти в задушливому офісі, а на виході на пенсію отримати "переможну" коробку цукерок і забуття колишніх товаришів по службі. Збіговисько "правильних" ідей на капищах доль - в XIX столітті люди гинули в боротьбі за 8-годинний робочий день, в XXI столітті вбиваються за 12-годинний, а добившись, вважають що життя вдалося.

Озирніться, погляньте - скільки одиноких, нікому не потрібних і хворих людей похилого віку. Ви думаєте, що вони народилися такими? Ні звичайно. Але вони доклали чимало зусиль, щоб стати такими і в старості не жити, а доживати на узбіччі життя: магазин-аптека-поликлинника.

Якщо ти сьогодні робиш те саме, що робив вчора,

то завтра у тебе буде те, що ти маєш сьогодні

Я занадто довго мовчав, але була і причина - на все свій час і, як вірно помітив чудовий поет Микола Ушаков, - "Чим триваліший мовчання, тим дивніше мова".

Сергій Нікітін, Санкт-Петербург, 1986-2011 рр.

1986 - 1989 рр. - Перша частина книги.

1991 - 1999 рр. - Друга частина книги.

Незначні доповнення - вересень 2011 р, жовтень 2012 р

***

 глава 58 |  інтерпретація


 глава 49 |  глава 50 |  глава 51 |  глава 52 |  глава 53 |  глава 54 |  глава 55 |  глава 56 |  глава 57 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати