Головна

глава 27

1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

Хтось може сказати, що все, що зі мною сталося, щось неприродне, надприродне або навіть езотеричне. Нехай так. Чи не в термінах справу. Але зі свого боку прошу дати чітке визначення, що є "природне", що "надприродне" або "неприродне"? За якими критерію або ознаками розрізняти їх? І що може змінитися, якщо замість ярлика "природне", приліпити "надприродне"? Тільки прошу дати ясне і логічне визначення, а не емоційні сплески.

Дотримання логіки призведе лише до висновку, що, наприклад, якщо є "клінічна смерть" то, отже, є і "клінічна життя", а якщо є "народна медицина", то повинна бути, наприклад, і "народна хімія" ( народна математика, народна фізика і т. п.).

Що ж стосується "езотерики" (зі своїми "таємницями", про які кричать на кожному розі), то до неї я ставлюся з гумором. Мене лише коробить безапеляційна трактування Epica (Epica - це місце у Всесвіті, де є відповіді на всі питання). Але це, зрозуміло, відноситься до самовранцам-езотерика. Прикладів наводити не буду, просто озирніться навколо - скільки нині розплодилося "вчителів", нав'язливо пропонують "повчити" будь-якого охочого.

Окультизм (нумерологія, хіромантія, фізіогноміка, ворожіння на картах і гущі кавовій, сонники, фен-шуй) для мене практично не існує. Саме тому я перестав вказувати точну дату свого народження, так як мені набридло отримувати послання від астрологів. Справа в тому, що в моїй "карті" чотири квадрати, таке буває один на мільйон, цей факт і не дає спокою астрологам, але я і без їхнього жалюгідного белькотіння все про себе знаю стільки, що краще б і не знав.

Якщо ви вірите в "індиго", то, для довідки - три рази я, заради цікавості, робив фото аури - два раз в центрі "Інший світ", один раз в "Розі світу" в напівпідвалі на 6-ій Червоноармійській в Петербурзі. Всі три рази виявилося, що моя аура має яскраво-синій колір. Сумніваються можуть це перевірити - фото аури досі роблять в центрі "Інший світ" (СПб, вул. Паперова, 17), а я десь у них в "анналах". Але я не вірю в подібну "діагностику" і робив її тільки заради невинного цікавості.

Як можуть говорити доморослі "гуру", самозвані патріархи, засновники чого завгодно і інші маги про те, про що не мають ні найменшого поняття? Нагадаю, що магія це не езотерика, як вважають багато хто, а самий шалений окультизм. Повинен зізнатися, що ці самі маги зарахували і мене до ... магам. І не просто до рядових "магам", а до гранд-майстрам. Смішно, але коли я проходив по "Іншому світу", вся ця строката публіки просто-таки отпригівать до стін, поступаючись дорогу.

Але найзабавніші в "Іншому світі", це були "академіки" з "академії ясновидіння", які запевняли всіх, що вони бачать все, але незрячих, що у них під ногами: в один прекрасний ранок Головний Академік Н. А. Онуфрієва так і не змогла потрапити в свою "академію". Як виявилося, напередодні, після її відходу додому, її ж учні - академіки подрібніше - змінили замки в офісі. Так бідна пані-ясновидиця Онуфрієва залишилася на бобах без "відступних" і "парашутних", і довелося їй все починати з "нуля". І Це ясновидиця ?!

Можете подивитися і помилуватися, як обманюю лже-бачать і лже-цілителі, привласнюючи собі не тільки "академічні" звання і липову "міжнародність", але навіть лауреатство ... Нобелівської премії:

http://kriodinamika.ru/blog/net-predela-naglosti-lzhe-vidjaschih#blog_body

ДОВІДКА |  глава 28

глава 17 |  глава 18 |  глава 19 |  глава 20 |  глава 21 |  глава 22 |  глава 23 |  глава 24 |  глава 25 |  глава 26 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати