На головну

глава 23

1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

Колись, в ранньому дитинстві, і я був "як всі" і свято вірив у Медицину. На жаль. Все довіру до лікарів у мене зникло в 11 років, коли з різаною раною лівої гомілки (хлопчачі ігри) мене доставила "швидка" до лікарні без ознак життя в результаті величезної крововтрати - немає дихання, немає пульсу, немає реакції зіниць і т. П.

З "приймального покою" мене, як померлого, помістили в морг, де я і провів трохи більше двох діб. Через 52 години я прийшов до тями і, пізно ввечері, в чому мама народила, моторошно кульгаючи, по суті стрибаючи на правій нозі, повернувся в "приймальний спокій". Чому я шукав і прийшов до приймального відділення лікарні? Не знаю. Можливо в той момент я інтуїтивно, підсвідомо здогадувався, що мені потрібно саме туди.

Ви думаєте мій "воскреслий" вид кого-небудь налякав або здивував? Або черговий лікар, який написав висновок про мою смерть, застрелився від сорому чи був з ганьбою вигнаний? Та ні. Ніякому лікаря навіть у голову не прийшло просто вибачитися - одинадцятирічного дитини "покласти" в морг! Моя поява викликала лише сміх і цинічні гостроти, що мені пощастило і мною не зайнявся патологоанатом, тому як причина смерті була ясна, а роботи у нього було багато (на моє щастя, в той час "гуманні" лікарі ще не приторговували з-під поли органами, і я не роз'їхався в різні країни у вигляді "запасних частин").

Тремтячи від холоду (був кінець квітня) я, тим не менш, відчував такий стан катарсису, що ці усміхнені лікарі викликали в мені лише жалість, як викликає жалість у здорової людини вид каліки. Але я, на жаль і своїх недругів і своїх доброзичливців (парадокс, але в цьому вони сходяться!), Не став віщати щось типу такого - І був вечір, і була ніч, і настав ранок, і пройшов день, і повернувся вечір, і ось я явив вам, щоб судити вас дам за вчинками вашими ...

Я не став іншим, я став іншими ... І це не мої фантазії, це побачили і зрозуміли всі навколишні. Але я не відправився "в народ" проповідувати про свій досвід.

На цей факт звернув увагу і Раймонд Моуді - "Ніхто не поривався звернути інших або намагатися всіх переконати в реальності того, що їм довелося пережити. Насправді, як я переконався, складність полягає у зворотному: люди зазвичай дуже стримані в оповіданнях про те, що з ними сталося ... після пережитого досвіду смерті вони набували інтуїтивні здібності, що знаходяться на або скоріше за кордоном психіки".

Тут, мабуть, слід пояснити, що науковий титул Раймонда Моуді - "доктор філософії". Доктором філософії (D.Ph), в англомовних країнах, може бути будь-якого фаху: медиком, фізиком, математиком і т. Д.

Раймонд Моуді - психолог і лікар (D.M.), незважаючи на хвилю критики на його адресу, ніхто не дорікнув його в професійній непорядності або в підтасовки фактів. Йдеться, зрозуміло, про нормальних людей, тому як комуністичні ідеологи залишилися вірні собі і не забули ввернути "Є думка, що книга Моуді релігійно ангажована ...". Чия думка і звідки воно взялося, комуністам за традицією вказувати не обов'язково, адже головне для них, це"є думка". Можливо неспроста, що рідне село головного комуністичного діяча Геннадія Зюганова носить назву Мимрін.

Так, до слова ... Першого Романова обрали на царство в 1613 році в Іпатіївському монастирі, а останнього російського імператора, через 305 років розстріляли з усією родиною в Іпатіївському домі. І подібних "дивних збігів", хоч греблю гати. Та хоча б взяти нині модні "стрази від Сваровські". Найкраще ім'я для підробки просто не придумаєш. От і не вір після цього в приречення.

Недарма ж слово "догляд" (догляд за хворим) в російській мові має й інший сенс - піти, залишити, покинути. Певно не випадково з'явився каламбур: "Хворий потребує догляду лікарів, чим далі лікарі йдуть, тим легше стає хворому".

Лінкольн - Кеннеді (одне з безлічі збігів)

1. Лінкольн став президентом США в 1860 році. Кеннеді в 1960 році. Різниця - 100 років.

2. Обидва були вбиті в п'ятницю, в присутності дружин, обидва - пострілом в голову.

3. Після Лінкольна президентом став Ендрю Джонсон (народився в 1808 році). Після Кеннеді - Ліндон Джонсон (народився в 1908 році). Різниця - 100 років.

4. Обидва жителі півдня, дипломати, до того, як стати президентами, були сенаторами.

5. Вбивця Лінкольна народився в 1829 р Вбивця Кеннеді народився в 1929 р Різниця - 100 років. Обидва вбивці були вбиті до суду.

6. Лінкольн був убитий в театрі "Кеннеді". Кеннеді був убитий в автомобілі "Лінкольн".

7. Секретар Лінкольна - Кеннеді наполегливо радив Лінкольну не ходити в театр в день вбивства. Секретар Кеннеді - Лінкольн теж радив Кеннеді скасувати поїздку в Даллас.

8. У іменах і прізвищах Ендрю Джонсона і Ліндона Джонсона (в англійському написанні) по 13 букв; в іменах їх вбивць Джона Уілкес Буму і Лі Харві Освальда - 15 букв; в прізвищах Лінкольна і Кеннеді - по 7 букв.

І космос не вільний від дивовижних збігів. Тим, хто ними цікавиться, можна порадити книгу Джона Мартінео "Невелика книга збігів".

глава 22 |  глава 24

Довідка |  глава 14 |  Довідка |  Без коментарів |  Нинішня Російська практика |  глава 17 |  глава 18 |  глава 19 |  глава 20 |  глава 21 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати