Головна

семестр

1.  I-семестр
  2.  II семестр. Management Basics
  3.  II семестр. Management Basics.
  4.  III-семестр
  5.  III-семестр
  6.  III. РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОГО ЧАСУ ПО семестр, ТЕМАМИ І ВИДАМИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ
  7.  IV-семестр

Таблиця 3.

№  Тема  Види навчальної роботи та самостійна робота, в годину.  Разом годин по темі  Ітогоколічество балів
 Практичні заняття  Самостійна робота
   модуль 1        
 7.  Прикметник. Морфологічні ознаки прикметників. Степені порівняння. Лексико-граматичний мінімум (тема «Навчання»).
 8.  Дієслово. Основні граматичні категорії. Дійсного способу теперішнього часу. Лексико-граматичний мінімум (тема «Подорож»).
   всього
   модуль 2        
 9.  Типи відмінювання. Допоміжні дієслова. Майбутній час. Лексико-граматичний мінімум (тема «Погода»).
 10.  Наказовий і умовний спосіб. Лексико-граматичний мінімум (тема «Магазини»).
   всього
   модуль 3        
 11.  Минулий час. Давноминуле час. Лексико-граматичний мінімум (тема «Хобі»).
 12.  Лексика чеської мови. Лексико-граматичний мінімум (тема «Мій улюблений письменник»).
   всього
   Разом (годин, балів):

семестр

Таблиця 4.

№  Тема  Види навчальної роботи та самостійна робота, в годину.  Разом годин по темі  Ітогоколічество балів
 Практичні заняття  Самостійна робота
   модуль 1        
 13.  Числівник. Граматичні функції числівників. Розряди числівників. Лексико-граматичний мінімум (тема «Здоров'я і хвороба»).
 14.  Займенник. Розряди займенників. Специфіка відмінювання. Лексико-граматичний мінімум (тема «Моя майбутня робота»).
   всього
   модуль 2        
 15.  Прислівник. Граматичні ознаки прислівників, розряди за значенням. Лексико-граматичний мінімум (тема «Культура в сучасному світі»).
 16.  Прийменники, сполучники. Лексико-граматичний мінімум (тема «Свята»).
   всього
   модуль 3        
 17.  Синтаксис простого і складного речення. Лексико-граматичний мінімум (тема «Мій робочий і вільний день»).
 18.  Реферування та анотування наукової літератури.
 19.  Науково-технічний переклад.
   всього
   Разом (годин, балів):

Структура і трудомісткість дисципліни. |  Оцінка роботи студентів в рейтингових балах.

Тюменський державний університет |  Мета і завдання дисципліни |  Чергування голосних і приголосних звуків. Наголос. |  модуль 2 |  модуль 3 |  Модуль 1. |  Модуль 3. |  Модуль 1. |  Модуль 2. |  Модуль 3. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати