Головна

Творимо добрі справи і даруємо любов

  1.  A. Братська любов
  2.  II. Афіни: любов, вино і філософія
  3.  Joy Division: любов розділить нас
  4.  А діти перейняли від вас любов до плавання?
  5.  Б. Материнська любов
  6.  Басьо і любов до природи
  7.  Безмовний ЛЮБОВ 1 сторінка

Чи знаєте ви, що існує закон кругообігу добра в природі, і він настільки ж непорушний, як і закони кругообігу води і збереження енергії? Він звучить так: наші добрі справи обов'язково повертаються до нас! Багатьом здається, що це дурниця. Мовляв, навіщо робити добро, якщо воно ніколи (або майже ніколи) не винагороджується? Адже в реальному житті ми бачимо тому безліч прикладів.

Але насправді добрі справи обов'язково повертаються до нас! Тільки не відразу після того, як ми їх скоїли. Найчастіше це трапляється потім, після тривалого часу, коли ми вже зовсім забули про те, що колись зробили щось хороше. І ось що цікаво: доброта, колись виявлена ??нами, повертається до нас не обов'язково від того людини, для якого ми зробили добру справу, а зовсім від іншого, часом навіть незнайомого ...

Я думаю, так влаштовано для того, щоб ми не були корисливими, не очікували негайної віддачі, не діяли за принципом: ти мені, я тобі. А щоб робили добрі справи просто так, за потребою душі і велінням серця, не чекаючи подяки.

Одна знайома моєї матері все життя пропрацювала лікарем-гінекологом. Вона зробила багато добра людям, успішно лікувала жінок від безпліддя, повертала їм щастя материнства і т. Д.

Але з власною дочкою у неї стосунки, на жаль, не склалися. Її дочка жила в іншому місті і бачилися вони досить рідко. Тому були причини, але не про них зараз мова.

Таким чином, на старості років ця жінка виявилася дуже самотньою. Але доля послала їй добру зустріч. З провінційного містечка до неї приїхала внучата племінниця. Дівчина вступила до інституту і стала жити у неї. Літня жінка не могла натішитися на племінницю, вона називала її «моє сонечко». Дівчина допомагала по будинку, ласкаво ставилася до тітки, була з нею уважна і добра, - такий вже у неї був характер, не зіпсований міським життям.

«Я вдячна долі за племінницю. Такі люди, як вона, зараз рідкість », - розповідала жінка похилого віку. - «Я думала, що мені доведеться проводити свої дні в самоті. А тут раптом такий подарунок долі ... ».

Ця жінка свого часу багато допомагала людям, дарувала своїм пацієнткам радість материнства (жінки, які страждають на безпліддя, приїжджали до неї на лікування з усієї країни). І тепер то добре, що вона віддала людям, повернулося до неї ...

Ви знаєте, зараз чимало говорять про пристріт, псування і т.п. Як ви думаєте, хто може навести порчу? Ну, ясно, хто: нехороший, зла людина.

А чи замислювалися ви про те, що недобрим по відношенню до вас стає та людина, якій ви самі зробили щось погане? Поясню, що я маю на увазі. Припустимо, ви зробили комусь зауваження, нагрубили, зачепили почуття власної гідності або, врешті-решт, перейшли дорогу в важливій справі. Що вже тут говорити, всі ми грішні - святих серед нас немає! Може бути, ви не надали цьому особливого значення, але, таким чином, мимохідь нажили собі ворога. Ну, наприклад, ця людина пошле вам навздогін недобру думку, - ось вам і пристріт. А ви думали, пристріт - це якесь чаклунство? Ні, це ніщо інше, як згусток негативної енергії, тобто, попросту зла думка: заздрість, корисливість, недоброзичливість і т.п.

Тому намагайтеся бути доброзичливими і терпимими по відношенню до людей. Давно сказано: «Роби з ближніми так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе». Любов до ближніх - це кращий засіб від пристріту, псування і тому подібних явищ!

Можливо, ви скажете, що не можете бути завжди такий ангельски доброї, що ви не здатні постійно ставитися до людей з нескінченним терпінням і добротою. Адже ви жива людина, вам доводиться вдома, на роботі, в спілкуванні з друзями та коханими висловлювати свою думку (часом критичне!), Відстоювати свої інтереси і т.п. Тому неможливо завжди бути такою вже благодушній. Згодна, я вас розумію. Але якщо вам доводиться когось критикувати (куди ж без цього!), То критикуйте не саму людину, а лише його вчинок або висловлювання. А до самої людини намагайтеся ставитися терпимо, по-доброму, з думкою, що кожен з нас робить помилки, але їх можна виправити, було б бажання. Загалом, випромінює доброту і терпимість по відношенню до людей, і тоді ви створите навколо себе сильне енергетичне поле, непідвладне для проникнення злих сил. Тоді вам ніякої пристріт не страшний!

Якщо ви доброзичливо ставитеся до людей, і робите добрі справи, то ви знаходите велику внутрішню силу. Можливо, вона не помітна на перший погляд. Але насправді вона дуже потужна. Саме вона надійно оберігає вас від зла, - і воно просто-напросто обходить вас стороною!

Ви, напевно, помічали, що є люди, які живуть спокійно і щасливо, хоча, може бути, зовні їх життя непримітна і позбавлена ??особливого лиску. Я думаю, щасливе життя таких людей як раз свідчить про те, що вони тихо і непомітно творять добро, не вимагаючи за це подяки. Вони роблять це просто за велінням душі. Я думаю, ви помічали, яке світло вони випромінюють!

 Вам по шляху з тими, хто вірить в успіх |  Велика сила прощення


 Зціляємо рани і опіки |  Допомагаємо близьким людям в оздоровленні |  Знайте - вищі сили вас люблять! |  Захищаємо своїх близьких |  Магічна сила напуття |  Оберігаємо своє майно |  Ви будете подобатися всім, кому забажаєте! |  Викликаємо заочну симпатію |  Отримуємо нову роботу |  Створюємо добрі родинні стосунки |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати