заряджаємося енергією |  Пробуджуємо цілющі сили всередині нас |  Зціляємо рани і опіки |  Допомагаємо близьким людям в оздоровленні |  Знайте - вищі сили вас люблять! |  Захищаємо своїх близьких |  Магічна сила напуття |  Оберігаємо своє майно |  Ви будете подобатися всім, кому забажаєте! |  Викликаємо заочну симпатію |

загрузка...
загрузка...
На головну

Створюємо добрі родинні стосунки

1.  I. Відносини до чарівництва в стародавньому світі
  2.  III. ВЗАЄМОВІДНОСИНИ ПАВЛА З Коринтян
  3.  III. Закріплення партнерської моделі взаємини поліції з суспільством
  4.  VIII. ВЗАЄМОВІДНОСИНИ ПОЛІВ ЯК ПРОБЛЕМА КУЛЬТУРОЛОГИИ 1 сторінка
  5.  VIII. ВЗАЄМОВІДНОСИНИ ПОЛІВ ЯК ПРОБЛЕМА КУЛЬТУРОЛОГИИ 2 сторінка
  6.  VIII. ВЗАЄМОВІДНОСИНИ ПОЛІВ ЯК ПРОБЛЕМА КУЛЬТУРОЛОГИИ 3 сторінка
  7.  VIII. ВЗАЄМОВІДНОСИНИ ПОЛІВ ЯК ПРОБЛЕМА КУЛЬТУРОЛОГИИ 4 сторінка

У житті кожної майже жінки настає момент, коли у неї з'являються нові родичі. Я маю на увазі заміжжя. Будь-яка жінка, що має намір вступити в шлюб, дуже «трепетно» готується до знайомства з майбутніми родичами. Вона думає про те, як би зробити на них сприятливе враження, і в той же час вона побоюється цього моменту, в душі турбуючись про те, як її приймуть ...

Від того, як складуться відносини з майбутніми родичами, залежить багато чого у вашому подальшому житті, згодні? Якщо відносини складуться добре, то ваші діти будуть рости і виховуватися в атмосфері любові і тепла, а це так важливо!

Хочете сподобатися майбутнім родичам? Тоді постарайтеся постати перед ними в такому вигляді, щоб вони відразу сприйняли вас як свою людину. З'явитеся перед ними в тому вигляді, який для них звичний. Добре, якщо ви з вашим обранцем походите з одного середовища, але погодьтеся, так буває не завжди. Припустимо, ви живете в місті, а ваші майбутні родичі - в сільській місцевості. В такому випадку залиште в шафі свій строгий діловий наряд, в якому ви ходите в офіс. Одягніть що-небудь більш скромне, звичне для них, наприклад, простий світлий джемпер і темну спідницю по коліно і т.п.

Зрозумійте, справа в тому, що ваші майбутні родичі в глибині душі теж побоюються вас! Наприклад, вони можуть побоюватися, що ви будете по-своєму впливати на їх сина (брата, онука і т.п.), або що ви почнете верховодити в їхньому будинку і встановлювати в ньому свої порядки, що ви зміните їх сформований сімейний уклад і пр. Загалом, що там говорити, всім відомо, як насторожено ставляться майбутні родичі до потенційної невістки ...

Мій чоловік родом з Латвії. Його батьки живуть в маленькому латиською містечку, де люди старшого віку майже не говорять по-російськи. Для того щоб спілкуватися з ними, я навчилася трохи говорити по-латиською. Правда, серйозних розмов на абстрактні теми я вести не можу, але для простого повсякденного спілкування моїх знань цілком вистачає.

Я вирішила вивчити латиську мову, незважаючи на те, що ми живемо в Пітері, а в Латвію я приїжджаю лише іноді, щоб відпочити і побачитися з батьками чоловіка. Я зробила це на знак поваги до них. Чоловік купив мені підручники та розмовники, і з їх допомогою я освоїла ази латиської мови. Це дає мені можливість спілкуватися не тільки з родичами, але і з людьми на вулиці, наприклад, я можу дізнатися дорогу, попросити показати мені ту чи іншу річ в магазині і т.п.

Справа в тому, що багато російськомовні громадяни, десятиліттями живуть в Латвії, так і не спромоглися вивчити місцеву мову. Вони і не намагалися цього робити, вважаючи, що це латиші зобов'язані навчитися говорити по-російськи. Природно, латишів це ображало. Тому вони дуже поважають людей, які вміють говорити їхньою мовою.

Отже, якщо ви хочете, щоб оточуючі добре до вас ставилися (це стосується не тільки родичів, але і інших людей), то говорите з ними на одній мові, в прямому і переносному сенсі!

Вирушаючи на першу зустріч з майбутніми родичами, постарайтеся виглядати і вести себе так, щоб викликати у них якомога менше побоювань. Нехай вони переконаються, що ви ставитеся до них з симпатією і повагою. Всім своїм виглядом дайте їм зрозуміти, що ви не збираєтеся порушувати їх сімейний уклад, а, навпаки, постараєтеся вписатися в нього.

Однак буває і так, що настороженість майбутніх родичів вдається подолати не відразу, - різні бувають люди. Нічого страшного! Беріть ініціативу щодо встановлення добрих відносин в свої руки. Зрозумійте: ви робите це для себе, адже хороша атмосфера в сім'ї важлива, в першу чергу, для ваших дітей.

Якщо ви будете випромінювати теплоту і любов, то це, рано чи пізно, розтопить серця ваших родичів. Вони неодмінно полюблять вас, якщо побачать, що ви ставитеся до них з любов'ю і повагою!

ПРАКТИКА УСПІХУ

А тепер проведемо «ритуал встановлення добрих родинних відносин»

Сядьте в такому місці, де вам ніхто не перешкодить. Закрийте очі і почніть уявляти собі зустріч з майбутніми родичами.

Уявіть, що ви привітні й делікатні, що ви випромінюєте чарівність, теплоту і доброзичливість. Відчуйте, що ви встановлюєте з кожним членом сім'ї довірчий особистий контакт, що ви зігріваєте кожного з них посмішкою і теплим поглядом. Відчуйте, що між вами і членами майбутньої сім'ї виникають родинні узи, наприклад, можете представляти їх у вигляді ниток.

Тепер скажіть собі:

"Я вітаю вас!

Я вас люблю!

Я бачу, що я вам подобаюсь!

Ви любите Мене!

Відтепер ми - єдине ціле!

Ми живемо на радість один одному!

У нас дружна сім'я,

У ній панують любов і доброта!

Ми любимо один одного,

Ми допомагаємо один одному,

Ми складаємо єдине ціле!