Головна

Пробуджуємо цілющі сили всередині нас

  1.  III етап. Проведення внутрішньокорпоративного конкурсу серед кандидатів і прийняття рішення
  2.  VIII. Треба проводити внутріпартійну демократію
  3.  Алгоритм внутрішньоблокової навігації
  4.  Аудиторських перевірок постановки бухгалтерського обліку і внутрішньобанківського контролю
  5.  Бог продумує всередині Себе різні ідеї і проектує їх в сни. Таким чином з'являється володарка Космічного Сну, прикрашена нескінченним узором відносності.
  6.  богиня всередині
  7.  Бухгалтерського обліку та внутрішньобанківського контролю

Східні мудреці кажуть, що тіло - це храм душі. І як би нам хотілося, щоб цей храм завжди був в ідеальному порядку! Але буває і по-іншому ...

Ім'я Луїзи Хей знає весь світ. Ця вродлива жінка з привітною посмішкою - автор п'ятнадцяти бестселерів, які видані в тридцяти країнах світу, в тому числі і в Росії. Проповідуючи сврі ідеї, Луїза Хей допомогла тисячам людей повірити в себе, позбутися від хвороб і мати радість життя. Втім, її власна історія яскраво свідчить про безмежні можливості людського розуму. Читаючи її, переконуєшся в тому, що ми насправді здатні творити чудеса!

На частку Луїзи Хей випало чимало випробувань. Вона росла в неблагополучній сім'ї, пізнала нужду і позбавлення, терпіла безліч образ і принижень ... У п'ятнадцятирічному віці, не витримавши, вона втекла з дому.

Вона змінила безліч місць роботи. Невдало складалася і її особисте життя ... Пройшли роки, і Луїза Хей, нарешті, знайшла свій шлях - вона стала проповідницею ідей добра, до неї прийшла популярність.

Однак вона мала пережити ще одне важке випробування. Коли Луїзі виповнилося сорок вісім років, лікарі виявили у неї рак матки. Ця звістка приголомшила її. Однак коли панічний страх пройшов, вона зрозуміла, що не збирається здаватися! Вона попросила лікарів відкласти операцію на півроку, пояснивши, що це час потрібно для того, щоб зібрати гроші на її оплату.

Після цього вона звернулася до лікарів, які застосовують природні способи лікування. «Вони призначили мені програму самозцілення, і я стала виконувати її», - розповідає Луїза. - «Протягом півроку я працювала над своїм зціленням двадцять чотири години на добу». Луїза Хей прочитала безліч книжок про нехірургіческіх методах лікування раку. Вона непохитно вірила, що лікування можливе! Дієтолог прописав їй дуже строгу вегетаріанську дієту, і вона місяцями харчувалася тільки сирими фруктами і овочами. Щоб вивести з організму накопичені шлаки, вона виконала безліч очисних процедур.

Поряд з цим вона працювала над очищенням своєї свідомості, щоб позбутися від накопичених за довгі роки негативних думок. Вона займалася візуалізацією і медитацією, проводила сеанси самонавіювання. Лягаючи спати, вона говорила: «Моє тіло виліковується під час сну. Вранці я прокинуся бадьорою, відпочила і буду прекрасно себе почувати! ». Прокинувшись, вона дякувала своє тіло за цілющу роботу, виконану вночі.

Луїза переконана, що кожен з цих методів вніс свій внесок в її зцілення. Але найважливішим вона вважає своє непохитне завзятість і послідовність. Нарешті, через шість місяців лікарі провели ретельне обстеження і визнали, що у Луїзи Хей не залишилося ніяких слідів раку! Вона була абсолютно здорова!

Наведу ще один приклад. Історія, розказана нижче, потрясла мене. Думаю, що вона і вас не залишить байдужими.

Пару років тому я дивилася телевізійне ток-шоу, на якому одна жінка, запрошена на передачу, розповідала про себе.

Коли їй було трохи більше сорока років, у неї виявили рак. Перед цим її поклали в лікарню на обстеження. Результати проведених аналізів показали, що у неї четверта стадія раку - коли лікувати хворобу і робити операцію вже пізно ... На думку лікарів жити їй залишалося кілька місяців ...

Подруги, які провідували її в лікарні, натякали їй, щоб вона залишила заповіт на квартиру (жінка була самотня, близьких родичів у неї не було).

Дізнавшись про такий діагноз, жінка була шокована. І вона несподівано для всіх вирішила ... виїхати жити в село. «Втрачати мені все одно нічого», - думала вона. - «Якщо мені судилося хоча б трохи пожити, то, по крайней мере, в останні дні я буду перебувати на природі, в тиші і спокої».

Подруги і знайомі в один голос переконували її залишитися в місті, мовляв, вона не зможе жити в сільських умовах, вона не витримає, адже сили-то зменшуються. Але жінка була непохитна. Вона виписалася з лікарні, продала квартиру і купила будинок в далекому селі.

Приїхавши туди, вона на перших порах ледь ходила. Голова крутилась, сил зовсім не було. І тоді вона вирішила: «Втечу від раку! Будь що буде". І вона стала бігати ...

Спочатку було дуже важко. Їй вдавалося пробігти зовсім небагато, та й то повільно-повільно. Однак під час бігу вона весь час повторювала: «Я тікаю від раку! Я тікаю від раку! Він мене не наздожене! ». І це надавало їй сил.

Пройшов місяць, другий, третій. А вона все бігала і бігала - і жила! Настала осінь, потім зима. Незважаючи на це вона продовжувала бігати. Вранці вона обливалася водою з криниці. Тепер вона пробігала вже по п'ять кілометрів в день.

З тих пір минуло тридцять років. Ця бадьора, підтягнута, спортивна жінка давним-давно вилікувалася від раку. Він, дійсно, не наздогнав її! Допомогло те, що вона повністю змінила своє життя і різко змінила місце існування. Але, найголовніше, вона не здалася і тому перемогла! І глядачі, які зібралися в студії, стоячи, аплодували їй!

Борони нас Боже від таких хвороб! Втім, краще намагатися попередити їх, ніж потім лікувати. Для того, щоб не хворіти і насолоджуватись гарним самопочуттям, треба вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, правильно харчуватися і очищати організм. Всі ми прекрасно знаємо це, але чомусь не завжди робимо!

Однак можна попереджати хвороби і за допомогою ритуалів «особистої магії». Я сама регулярно їх проводжу і зараз розповім про це.

ПРАКТИКА УСПІХУ

Для того щоб зануритися глибоко всередину себе, я використовую мантру «Ом мані падме хум» (мені вона подобається більше за інших). Я монотонно повторюю її про себе багато разів, вона добре заспокоює і допомагає налаштуватися на потрібний лад.

Повністю розслабившись, я подумки вимовляю наступні слова:

«У мене входить цілюща сила!

Вона очищає мене,

Вона омиває мене,

Вона зцілює мене!

Всі судини мого тіла розкриваються!

Гаряча кров біжить по моїх жилах,

Вона омиває і очищає їх,

Вона забирає геть все непотрібне!

Кожна клітина мого тіла очищається,

Кожна клітина зцілюється,

Кожна клітина молодіє!

Гаряча кров струмує по моєму тілу,

Вона промиває його і наповнює здоров'ям!

Я молодію!

Я очищаюся!

Я зцілює!

Нехай буде так!"

Під час цього ритуалу цілющі сили організму пробуджуються. Ви відчуваєте внутрішню гармонію, легкість і чистоту, приблизно як після лазні. Кров рівномірно розподіляється по всьому тілу, кожна клітина освіжається і омолоджується, а це і є найкраща профілактика хвороб. Адже не секрет, що всі нездужання виникають від нерівномірного розподілу енергії в тілі.

Якщо ви будете регулярно проводити цей ритуал, то ваше тіло буде ставати все більш і більш гармонійним. Ви почнете відчувати, що для вас корисно, а що ні. У вас поступово зміняться смаки, ви будете все більше і більше тяжіти до здорового способу життя, здорового харчування. І все це буде відбуватися природно, як би само собою, без будь-якого тиску з вашого боку. Коротше кажучи, ваш організм почне сам піклуватися про своє здоров'я!

Непомітно підуть хронічні болячки. Але найголовніше - ви практично завжди будете почувати себе бадьорими, здоровими і енергійними! Храм вашої душі буде в повному порядку!

 заряджаємося енергією |  Зціляємо рани і опіки


 Вчимося читати «дороговкази» життя і долі |  Здійснюємо безпомилкові угоди |  знаходимо пропажу |  стаємо непереборними |  Встановлюємо незримі відносини з майбутнім обранцем |  Пріворажіваніе по фотографії |  Повернення заблукала любові |  Скільки грошей необхідно вам для щастя? |  Як прискорити отримання грошей |  Відкриваємося назустріч новим можливостям |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати