Головна

Техніки зцілення емоційного тіла

  1.  Аватар ТЕХНІКИ
  2.  альтернативні техніки
  3.  Розкривають техніки при роботі з пацієнтами невротичного рівня
  4.  Вибір техніки, форми і організації бухгалтерського обліку
  5.  Гараж (приміщення пожежної техніки та технічного обслуговування)
  6.  Глава 10. нейрофізіологічних ОСНОВИ ЕМОЦІЙНОГО РЕАГУВАННЯ
  7.  Глава 9. Розвиток техніки і доля культури

Просіть Божественне Я точно показати, що потрібно зробити для позбавлення від емоційних проблем. Можливо, допоможуть терапевтичні сеанси або група підтримки; можливо, це буде щось, що можна розв'язати шляхом більшої любові до себе і прийняття себе. Зазвичай, якщо існують не вивільнені емоції, це означає, що ви не прислухаєтеся до однієї або більше частин свого Я. Ви перебуваєте в запереченні. Ви пригнічуєте (або навіть заганяєте в підсвідомість) деякі бажання, оскільки вірите, що вони неправильні, не можуть або не повинні здійснитися.

Іноді слід повернутися до початку і запитати різні аспекти Я: "Чого ти по-справжньому хочеш?" Потім уважно СЛУШАЙТЕ відповідь. Ми не стверджуємо, що це буде легко. Наприклад, ваш дух може штовхати вас на роботу в містах, допомагаючи людям проходити через перехід, в той час як емоційне тіло буде відчувати страх від перебування в містах і відчувати себе незахищеним. Якщо все йде саме так, вам доведеться дослідити відчуття незахищеності і спілкуватися з ним. Коренева, негативна віра "я в небезпеці" буде фарбувати все сприйняття змін Землі, і змусить боятися майбутнього. Якщо ви боїтеся, ви не можете ясно мислити і здійснювати мудрі вибори. Тому позбавлення від страху - суттєвий крок у процесі лікування.

Є ряд способів позбутися страхів, але всі вони включають в себе здатність дивитися страхам в обличчя. Найпростіша техніка - усвідомити всі межі страху, помічаючи, як він відчувається в тілі, де знаходиться, що говорить, як виглядає і звучить, яка його текстура, колір і патерн. Потім глибоко дихати і привносити в цю область Безмежну Любов і Співчуття Бога. У каналу є техніка, коли він поміщає страх в золота куля світла і посилає його Богу.

Очистивши негативні емоційні патерни, ви починаєте усвідомлювати суть свого Я, приховану в шарах психологічних бар'єрів. Тоді ви зможете почути мудрий, люблячий і всезнаючий голос свого Божественного Присутності. Він буде вести вас в напрямку самого вищого і кращого росту душі, щастя і благополуччя.

 З різних переважних позицій |  Фаза 2 - позбавлення від ілюзій і очищення


 Модель 24-спіральної ДНК |  Клонування і голографічна проекція |  Життя в світі, перебуваючи на духовному шляху |  система чакр |  медитація |  Прецесійного цикл і галактичний зрушення |  Вільна воля і приречення |  галактичний зрушення |  Як електромагнітна нульова зона вплине на свідомість |  Розкол в людстві |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати