На головну

Жовтня 1958

1.  II. Партія і підготовка Жовтня
  2.  III. Про деякі особливості тактики більшовиків в період підготовки жовтня
  3.  V 1 жовтня 53
  4.  V 10 жовтня 60, 61
  5.  V 11 жовтня 62, 63
  6.  V 12 • жовтня 64
  7.  V 13 жовтня 65, 66

Невже можна бути таким лантухом, щоб не перевірити перед спектаклем декорації, особливо в день прем'єри? Дж. Р. Філліпс, помреж в «Приватних життях», занапастив всю п'єсу. Все йшло добре до другого акту, який проходить в моїй паризькій квартирі. Річард Ледбеттер, який грав мого чоловіка, повинен був сказати: «Деякі жінки схожі на гонг. У них потрібно бити, постійно »- і піти. І він спробував вийти, але ідіотську двері заклинило, вона не відкривалася. Він мало не обрушив всю декорацію і в результаті відірвав ручку від дверей. Я дивилася на нього і не вірила своїм очам. І до сих пір не вірю. Він пішов зі сцени через камін і забрав з собою ручку. Цим справа не скінчилася, два інших актора увійшли на сцену через вікно! Ми всі перезабилі текст, і замість того щоб залишити нас вже в спокої, Дж. Р. продовжував бити в двері, намагаючись її отклініть. Домігся він тільки одного: з картонних стін попадали картини. Коли він нарешті відкрив чортову двері, то не зміг її закрити і до кінця акту стирчав в отворі, на очах у здивованої публіки.

У ревю говорилося виключно про декорації. Моє ім'я було один раз згадано побіжно. Містер Сесіл сказав, що нічого смішніше в житті не бачив, і це був перший спектакль, на якому місіс Тісл не спала від початку до кінця. Але я збираю рецензії, і мені б не завадила ще одна позитивна. Більше ніколи не вийду на сцену, особисто не перевіривши всі двері. Я сказала Дж. Р. не засмучуватися, мовляв, це з кожним могло статися, але насправді не з кожним. Таке могло статися лише з распоследній дурнем!

Бідний Річард Ледбеттер бився в істериці, бо в залі сиділа його мати. Після того як дали завісу, Річард буквально розвалився на очах. Приходжу до висновку, що як би там не говорили, а чоловіки сприймають світ більш драматично, ніж жінки. Річард гримується явно довше мене. Розмовляючи з тобою в гримерці, він раз у раз позирає на себе в дзеркало. Хороша людина, але пустушка. Зневажають, що він засовує носок в труси.

вересня 1958 |  листопада 1958

лютого 1958 |  Марта 1958 |  квітня 1958 |  квітня 1958 |  квітня 1958 |  квітня 1958 |  квітня 1958 |  Мая 1958 |  Августа 1958 |  вересня 1958 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати