На головну

Августа 1952

1.  V 1 серпня 13
  2.  V 10 серпня 18
  3.  V 11 серпня 18
  4.  V 12 • серпня 19
  5.  V 13 серпня 20
  6.  V 14 серпня 21
  7.  V 15 серпня 22

Ми з Майклом були в кінотеатрі «Магнолія-Спрінгз» і бачили Джонні Шефілд, який грає Бомбу, хлопчика, що живе в джунглях в серіях «Втеча слонів», «Прихований місто» і «На острові Пантери». Він класний. Мені сподобалися його темні кучеряве волосся. Два моїх найулюбленіших актора - Корнел Уайлд і Джонні Шеффілд. Сподіваюся, мені в чоловіки попадеться людина з кучерями. У Майкла пряме чорне волосся. Шкода. Найбільше мені сподобалася реклама того, що у них буде в наступному місяці.

Всім роздали по кілька рекламних листків для друзів і знайомих. Великими червоними літерами на них написано:

ПРИВІТ ХЛОПЦІ

ПРИХОДЬТЕ НА кіновечірці Смайл Бернетт.

Смайл Бернетт, ВЛАСНОЇ ПЕРСОНОЮ, В Магнолія-Спрінгз.

ПРЯМО ІЗ ГОЛЛИВУДА - комік-ТОЛСТЯК, ГЕРОЙ ПОПУЛЯРНИХ вестерн, який прославився своєю незграбністю.

В кінотеатрі повісили його велику фотографію, він буде грати на електричному органі, який звучить зовсім як справжній великий орган. А ще подарує поні якомусь хлопчикові чи дівчинці. Ось везуха! Він привезе з собою фотографа з Голівуду, і кожен відвідав шоу дитина може безкоштовно з ним сфотографуватися. Після повернення до Голлівуду кілька суддів відберуть найвдаліший з точки зору реклами знімок, і щасливчик отримає голлівудського поні як гонорар за те, що його зображення будуть використовувати на рекламних плакатах Смайлі Бернетт.

Я впевнена, що виграю цього поні. Ми з Майклом набрали стільки оголошень, скільки змогли поцупити. Чим менше дітей прийде, зметикували ми, тим більше у нас буде шансів. Я дала Майклу долар за те, щоб не фотографувався. Він сказав - лади. Йому все одно поні не потрібен.

Збираюся вблагати маму повести мене в салон краси «Ніта», щоб мені зробили красиву укладку, але якщо лишай не пройде, у мене мало шансів виграти поні.

Джиммі Сноу каже, що шанс все ж є, і Хенк підтверджує. А мама вважає, що не варто плекати надій, але вона вічно це твердить, навіть перед Різдвом, а я все одно отримую купу подарунків. Вирішила, що піду в купальнику і індійської сорочці. Кажуть, міняти одяг - удачі не буде. Бабуся Петтібон на серйозну гру завжди надягає своє «щасливе» плаття в горошок. Вона сказала, що потрібно «притягувати» те, що хочеш. Я вирішила щонайменше годину в день присвячувати тому, щоб сидіти і притягувати цього поні. Мене можуть навіть в Голлівуд запросити. Заздалегідь адже не вгадаєш.

Джонні Шеффілд може виявитися одним Смайлі Бернетт, він побачить мою фотографію і захоче зі мною зустрітися. Місіс Дот стверджує, що я дуже мила. Те ж саме говорить і мама Майкла. Коли Роуз Мері Салвадж наткнеться на мій портрет в голлівудському журналі, вона просто помре!

Всі говорять, що якби можна було з'їдати чізбургер з коктейлем щоразу, як побажаєш, тобі б скоро набридло, але це неправда. Я отримую штуки по три чизбургера і по два шоколадних коктейлю в день, а все ніяк не разлюблю.

Погано тільки, що я зустрічаю не так багато людей, як сподівалася. Більшість туристів залишаються на тиждень, а як тільки ти їх краще дізнаєшся, глядь - їм їхати пора.

Я дуже сумую за Лессі і ховаю Фелікс в баку з брудною білизною, коли приходить санінспектор. Закон забороняє тримати тварину в закладі, де подають їжу, особливо якщо у цієї тварини стригучий лишай.

Папі доводиться сидіти на морозилці для морозива, повної мертвих звірів, щоб санінспектор не заглянув туди, хоча в них навряд залишилися якісь мікроби.

Всі досі працюють без продиху. Наступного тижня Майкл збирається сходити зі мною подивитися Тауні Пензлик.

Місіс Дот дозволила мені допомогти їй з розпродажем пластикового посуду в жіночому клубі. А в іншому життя - просто нудьга смертна. Прямо не дочекаюся, коли в місто приїде Смайлі Бернетт.

Вчора ми з Майклом їздили туди дивитися старий фільм «Льотчик-випробувач» з Кларком Гейблом і Спенсером Трейсі. Він мені страшенно не сподобався. Кларк Гейбл і Спенсер Трейсі були друзями, разом всюди ходили і літали на літаках. Мирна Лой, дружина Кларка Гейбла, сиділа вдома, чекала його цілими днями і байдикував і тільки під кінець фільму зайнялася справами, коли народила хлопчика.

Не розумію. Кожен раз, як в кіно народжується дитина, це хлопчик. Хоч би раз дівчинка. І що в цих хлопчиків такого зззамечччательного? Я можу робити все те ж саме, що і хлопчисько. Можу навіть Майкла перемогти. Напевно, це жахливо - народитися дівчинкою і знати, що твій тато хотів хлопчика.

Августа 1952 |  Августа 1952

червня 1952 |  червня 1952 |  Июля 1952 |  Июля 1952 |  Июля 1952 |  Июля 1952 |  ШОУ КОМУНІСТІВ-нацистів |  Августа 1952 |  Августа 1952 |  Августа 1952 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати