Головна

Августа 1952

1.  V 1 серпня 13
  2.  V 10 серпня 18
  3.  V 11 серпня 18
  4.  V 12 • серпня 19
  5.  V 13 серпня 20
  6.  V 14 серпня 21
  7.  V 15 серпня 22

Помер Джессі Легур, товстий хлопчик з Коттон-Байю. Він надіслав мені розшиту подушку, тому що одного разу я його насмішила. Шкода, що ми більше не бачилися. Я б йому розповіла анекдот або зобразила Маріо Ланца. Він ніколи нікого не ображав. Ну чому люди вмирають?

Іноді я прокидаюся серед ночі з думкою, що мені доведеться померти, і від страху мене пробиває холодний піт, і я залажу в ліжко до мами з татом. Може, коли я подорослішаю, вже знайдуть ліки від смерті і не про що турбуватися.

Якщо з моїм татом чи мамою що-небудь трапиться, я не винесу. У п'ять років я подивилася «Бембі», і коли мама Бембі згоріла, крикнувши перед цим: «Біжи, Бембі, біжи!» - Я почала ридати і кричати так голосно, що довелося мене вивести із залу. Кілька днів після цього я не відпускала маму, ходила за нею як прив'язана. І всякий раз, як думала про цю пожежу, мене нудило.

Якщо я помру, сподіваюся, це станеться разом з кінцем світу і я буду не одна така.

Конні розповів, що Джессі не могли винести з кімнати. Він став таким товстим, що довелося розібрати будинок, а щоб опустити його в могилу, знадобилося п'ятнадцять чоловік.

Ця подушка - перша річ, отримана мною від мертвого. Джессі, мабуть, знав, що вмирає, але не міг встати і втекти. Я буду бігти швидше вітру, ніщо мене не наздожене. Я вірю, що від смерті можна втекти. Навіть думати не хочу про те, що б робили мої мама з татом, якби я померла. Мама сказала, що я - єдина причина, по якій вона живе, і якби не я, вона давно б взяла рушницю і вибила собі мізки. Вона не йде від тата тільки заради того, щоб у мене був батько. Якби не я, вона б давно його покинула.

Папа теж говорить, що не захоче жити, якщо зі мною щось трапиться. Так що я повинна берегти себе як зіницю ока.

Коли я сказала Майклу, що Джессі помер, він запитав тільки, скільки Джессі важив і якого розміру вирили могилу. Навряд чи Майкл дивився «Бембі».

Августа 1952 |  Августа 1952

Мая 1952 |  червня 1952 |  червня 1952 |  червня 1952 |  Июля 1952 |  Июля 1952 |  Июля 1952 |  Июля 1952 |  ШОУ КОМУНІСТІВ-нацистів |  Августа 1952 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати